Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Wywalenie gry podczas pracy DES/ZŁODZIEJA - BoseQ

BoseQ
 Share

Recommended Posts

Nick: BoseQ
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Niestety wczoraj podczas pracy na strażaku z kolegą wyrzuciło mnie z gry i dostałem błąd od MTA, oczywiście dalej mogłem włączyć grę i grać dalej, ale niestety pieniądze, które były „zarobione” znikły... Proponuje, że jak kogoś wyrzuci z gry to żeby kolega miał dodatkową minutę, żeby zdążyć, oddać ładunek. Wtedy jakby kolega zdążył oddać zostały by dodane na konto tych którzy pracowali.
Przykład 
Jestem w składzie z XDREJEM na strażaku, mnie wyrzuca z gry i on dostaje komunikat, że ma minute na oddanie pojazdu inaczej praca się anuluje. 

Edited by BoseQ

Lepiej byłoby po prostu wprowadzić po wywaleniu jednej osoby gdy skład ma 2os. anulowanie pracy i przelanie kasy. Z tą minutą może być problem gdy ktoś znajduje się po 2 stronie mapy wtedy nie zdąży dojechać.

3 godziny temu, Doneq napisał:

Lepiej byłoby po prostu wprowadzić po wywaleniu jednej osoby gdy skład ma 2os. anulowanie pracy i przelanie kasy. Z tą minutą może być problem gdy ktoś znajduje się po 2 stronie mapy wtedy nie zdąży dojechać.

Też dobry pomysł.

Na tak. Mogłaby to tak wyglądać, że gdy wywali nam kolegę z zespołu to nie możemy wykonywać żadnych czynności, jedynie oddać towar i podzielić go na resztę członków zespołu.

38 minut temu, xenon_ napisał:

Na tak. Mogłaby to tak wyglądać, że gdy wywali nam kolegę z zespołu to nie możemy wykonywać żadnych czynności, jedynie oddać towar i podzielić go na resztę członków zespołu.

dokladnie tak samo sadze, na tak

TAK

Gdy któregoś gracza wywali, pozostali powinni móc wrócić do bazy i otrzymać wynagrodzenie. Zgodnie z wcześniejszą propozycją, wskazanym byłoby żeby gracze, którzy pozostali w grze mieli nakazane obowiązkowe zjechanie do bazy i nie mogli działać (przyjmować nowych zgłoszeń i wykonywać interakcji strażacko-medycznych).

To, czy podzieliliby się pieniędzmi z graczem, którego wywaliło, zależałoby tylko i wyłącznie od ich widzi mi się (czyt. uczciwości).

NIE

Nie powinien być doliczany dodatkowy czas na zjazd. Albo zdążysz na czas rozliczyć się z pracy, albo masz pecha i tu wywalenie kogokolwiek z gry nie ma na to wpływu.

W dniu 2.12.2020 o 14:22, Doneq napisał:

Na tak, cnie @perlah0mie xdddd

• Kocham To 1

6 godzin temu, perlah0mie napisał:

GIGA TAK, nabilismy z alanem ok 30k na dwóch i w pewnym momencie wywaliło mi błąd z mta identycznie jak graczowi @BoseQ

identycznie mialem, tylko ze ja z XDREJEM mielismy 30k we dwóch ja zminimalizowalem gre i chce wrocic i jeb crash XD

• Lubię To 1

• 3 months later...