Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Testowanie pojazdów z giełdy.

kRv2k
 Share

Recommended Posts

Nick: kRv2k
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Ogólnie to tak jak w salonie do samochodów z giełdy dodałbym opcję "przetestuj pojazd". Z tego względu, że nie każdy wie ile leci dany pojazd na danych ulepszeniach. Myślę, że byłaby to dobra opcja 🙂

NIE

Jak zaczynałem grę na serwerze (całkiem niedawno) pomyślałem wówczas, że dobrze byłoby coś takiego wprowadzić. Ale szybko zmieniłem zdaniem. Po pierwsze każdy pojazd można przetestować w salonie. Wprawdzie czysty, prosto z fabryki, ale to wystarcza. Po drugie kwestia, o której wspomniał Doneq.

Prędzej skłaniałbym się nad możliwością przetestowania auta przed zakupem części mechanicznych w TuningShopie. Trzeba byłoby tylko zabezpieczyć tor testowy przed możliwością ucieczki na ulicę, co przy testowaniu auta z salonu jest obecnie możliwe.

2 godziny temu, Outlawek napisał:

NIE

Jak zaczynałem grę na serwerze (całkiem niedawno) pomyślałem wówczas, że dobrze byłoby coś takiego wprowadzić. Ale szybko zmieniłem zdaniem. Po pierwsze każdy pojazd można przetestować w salonie. Wprawdzie czysty, prosto z fabryki, ale to wystarcza. Po drugie kwestia, o której wspomniał Doneq.

Prędzej skłaniałbym się nad możliwością przetestowania auta przed zakupem części mechanicznych w TuningShopie. Trzeba byłoby tylko zabezpieczyć tor testowy przed możliwością ucieczki na ulicę, co przy testowaniu auta z salonu jest obecnie możliwe.

1+ , ale gdy bierzesz auto z salonu to repsisz sie na innej mapie a nie na tej co jest rozgrywka, w tune shopie mozna zrobic to samo co w salonach

W dniu 26.11.2020 o 22:52, Doneq napisał:

Już to widzę gdy maciek po wejściu na serwer z 5 lvl idzie "przetestować" turka i taranuje każdego + nabija przebieg oraz psuje części auta.
Na nie.

Na ogół to nie chodziło mi aby była możliwość taranowania. Chciałem żeby wyglądało to jak w salonie, tor testowy i jazda.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy