Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propoczycja][Serwer] Praca DES


ZeQub
 Share

Recommended Posts

Nick: ZeQub
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Zamienienie systemu ,,ze złodzieja,, na system ze starego strażaka czy też mechanika, czyli naliczanie sie godzin duty a nie 10 minut pracy. Ciągle trzeba patrzec na czas a zarobki nie są jakieś wielkie (nie nalegam na ich zmiane bo po wprowadzeniu czasu duty byloby to okej.) Nie będę się bardzo rozpisywał  no i wiem , że dużo osób się ze mną zgodzi.

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie wszystko tak naprawdę dzieje się w ls i jego okolicach, dojechanie z bb do ls to 1 minuta + 1 minuta na powrót, zostaje nam 8 minut. Zgłoszeń jest mało natomiast karetek sporo, bicie się o zgłoszenia i w końcu dostanie jednego zajmuje 3 minuty więc zostaje nam 5 minut. Doliczamy cooldown na zgłoszenia czyli 1 minute i mamy tak naprawdę walke z czasem aby cokolwiek zarobić. Praca jest po prostu nie funkcjonalna na aktualną chwilę ze względu ilości ludzi na niej pracujących oraz małą aktywność na dmie (przynajmniej w okolicach 19-21). Jest ona mocno uzależniona (przynajmniej medyk) od masówek na dmie czyli godzin 14-18. Czas jest zdecydowanie wrogiem każdego który chce zarobić cokolwiek na tej pracy, porównując nasz dzisiejszy zarobek jaki zdołaliśmy wynieść 2k na 4 osoby w ciągu 10 minut, na złodzieju zarobilibyśmy 20x tyle xD. 
Jestem za wyrzuceniem ograniczeń czasowych na tej pracy, na złodzieju jest to mało uciążliwe czego nie można powiedzieć właśnie tu.

  • Lubię To 1
Link to comment
Share on other sites

 

8 godzin temu, Doneq napisał:

(...) Jestem za wyrzuceniem ograniczeń czasowych na tej pracy, na złodzieju jest to mało uciążliwe czego nie można powiedzieć właśnie tu.

Ograniczenia czasowego bym nie usuwał, ale być może wydłużyłbym je do 15 minut. Jednak czas to nie jedyna bolączka pracy w DES i po wczorajszych testach wyszło, jak wiele w tej pracy trzeba zmienić, by nie tylko była opłacalna, ale przede wszystkim pozwalała pracować.

Edited by Outlawek
drobny błąd stylistyczny
Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator

Praca DES została celowo stworzona w taki sposób. Czas początkowy został wydłużony z 10 minut do 12 minut 30 sekund, sama praca już nie jest tak bardzo "oblegana" (dziś były 4 wolne karetki), a incydenty pojawiają się często.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy