Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

(Propozycja) MAGEZ więzienie

MAGEZ
 Share

Recommended Posts

Nick:MAGEZ
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer (więzienie)
Opis propozycji: 

A więc zrobiłbym coś takiego, że musi być co najmniej 1 lub 2 SAPD w jailu aby było zamknięte wyjście z interioru. Nie ma to za bardzo sensu siedzenie 2 godz. w interiorze a na dziedzińcu są boty które są potrzebne aby uciec. SAPD może sobie zamknąć wyjście i ma pewność że nikt nie ucieknie. Więźniowie w tym momencie mają o wiele gorszą sytuacje. Mam nadzieję, że to poprawicie. 

•  
Edited by MAGEZ
  • Kocham To 4

6 minut temu, SprytsBeng napisał:

Po prostu nie odwalajcie, nic złego nie róbcie i w ogóle to nie będziecie trafiali do więzień. Ja nie mam z tym problemu i jakoś żyję.

Ostre NIE. 

Tobiasz,przeczytaj z zrozumieniem. 

Na ostre tak 🙂 lspd ma w du**e wiezienie.

Edited by PanGrzyb
  • Lubię To 1

• Supporter
1 godzinę temu, SprytsBeng napisał:

Po prostu nie odwalajcie, nic złego nie róbcie i w ogóle to nie będziecie trafiali do więzień. Ja nie mam z tym problemu i jakoś żyję.

Ostre NIE. 

Idz do gangu i po 1 dni zmienisz zdanie.

Na TAK.

• Kocham To 1

2 godziny temu, SprytsBeng napisał:

Ostre NIE. 

jak osoby z gangu maja nie robic nic zlego

• Kocham To 1

Jeżeli zamykają cie o 22 to nie dziwne że dziedziniec będzie zamknięty, jest to późna godzina i jest funkcjonariuszy garstka lub zwyczajnie brak. W godzinach 10-20 dziedziniec jest bardzo często otwarty, nie raz sam go otwieram gdyż będę mógł zareagować na ewentualną ucieczkę z więzienia. Jest to pierwsza sprawa. Druga sprawa, dziedziniec jest zamykany często na czas akcji gangu typu napad, przewóz itp. czasami zdarzy nam się o tym zapomnieć aby go ponownie otworzyć. W takiej sytuacji wystarczy kulturalnie napisać czy jest opcja otworzenia dziedzińca, a nie płacz typu kurwa otwórzcie te je***e drzwi bo 120 minut nie będę tak siedział. Na aktualną chwilę nasza obecność na więzieniu jest duża w porównaniu do tego co było 2/3 msc temu, wtedy cele zamknięte były 24/7. Czasami nawet funkcjonariusze robią zabawy których wygranie umożliwia wam skrócenie pobytu w więzieniu.
Argument że jeden lub dwóch sapd musi być w więzieniu jest po prostu komiczny, gdyż wtedy właśnie cele są otwarte zawsze, a wy macie utrudnione bicie botów. Więc nw czy to na lepsze dla was wyjdzie.
Na nie.

10 godzin temu, Doneq napisał:

Jeżeli zamykają cie o 22 to nie dziwne że dziedziniec będzie zamknięty, jest to późna godzina i jest funkcjonariuszy garstka lub zwyczajnie brak. W godzinach 10-20 dziedziniec jest bardzo często otwarty, nie raz sam go otwieram gdyż będę mógł zareagować na ewentualną ucieczkę z więzienia. Jest to pierwsza sprawa. Druga sprawa, dziedziniec jest zamykany często na czas akcji gangu typu napad, przewóz itp. czasami zdarzy nam się o tym zapomnieć aby go ponownie otworzyć. W takiej sytuacji wystarczy kulturalnie napisać czy jest opcja otworzenia dziedzińca, a nie płacz typu kurwa otwórzcie te je***e drzwi bo 120 minut nie będę tak siedział. Na aktualną chwilę nasza obecność na więzieniu jest duża w porównaniu do tego co było 2/3 msc temu, wtedy cele zamknięte były 24/7. Czasami nawet funkcjonariusze robią zabawy których wygranie umożliwia wam skrócenie pobytu w więzieniu.
Argument że jeden lub dwóch sapd musi być w więzieniu jest po prostu komiczny, gdyż wtedy właśnie cele są otwarte zawsze, a wy macie utrudnione bicie botów. Więc nw czy to na lepsze dla was wyjdzie.
Na nie.

+1 

9 godzin temu, LenoPaleno napisał:

Ja jestem za usunięciem SAPD i elo 

mozg se usun palenoleno

• Zabawne 1

13 godzin temu, Doneq napisał:

Na nie.

Typku, co ty pi*******z od 10-20 otwarte są juz ktory dzien siedzialem o 15/16/17 na 120 i jakos zamknięte są, poprostu wam się nie chce siedzieć bo wolicie jezdzic na akcje. Po to @brzys dodał taką funkcje zeby gracze nie siedzieli 120min w zamknieciu i mieli mozliwosc cos robic.

7 godzin temu, HUB3RTUS napisał:

+1 kierwa xd

To jest pogwałcenie praw skazanego! Skazani powinni mieć prawo wyjść sobie na spacerniak.

Zmień system prawny w Polsce, gdzie dziedzińca jest 1h dziennie. 

Generalnie to co napisał jaqoob, macie możliwość iść do kopalni, na siłkę. A kiedy są funkcjonariusze, otwierają wam dziedziniec. 

W dniu 27.11.2020 o 22:43, Pamtikov napisał:

Zmień system prawny w Polsce, gdzie dziedzińca jest 1h dziennie. 

Generalnie to co napisał jaqoob, macie możliwość iść do kopalni, na siłkę. A kiedy są funkcjonariusze, otwierają wam dziedziniec. 

Generalnie na dziedzińcu nikt nie siedzi, jest was 20 na duty. Nikt z was nie był na dziedzińcu wiec pog mustwiny. Na tak

4 godziny temu, piurko napisał:

Generalnie na dziedzińcu nikt nie siedzi, jest was 20 na duty. Nikt z was nie był na dziedzińcu wiec pog mustwiny. Na tak

hmmm może było nas tylu z powodu odprawy lub napadu i mieliśmy tak jak wcześniej wspomniałem ważniejsze rzeczy na głowie 🤔

5 godzin temu, Doneq napisał:

hmmm może było nas tylu z powodu odprawy lub napadu i mieliśmy tak jak wcześniej wspomniałem ważniejsze rzeczy na głowie 🤔

Było was tylu z powodu pracowitej, a nie odprawy lub napadu. Ważniejsze sprawy to wy macie cały czas?

Edited by piurko

• Global Moderator

Z doświadczenia wiem że siedzenie na więzieniu jest strasznie nudne dla SAPD, dlatego nie dziwcie się że rzadko kiedy oni tam są. Jestem na nie, można również pracować na kopalni która pozwala na skrócenie jaila o nawet 30-40 minut gdy siedzimy na 120

• 3 months later...