Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

(Propozycja) Usunięcie unikatów z salonu

Gorkos
 Share

Recommended Posts

Nick: Gorkos
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Srrwer
Opis propozycji: Chodzi mi o to żeby zrobić ostatnią dostawę unikatów teraz to będzie 10 dostawa więc na serwerze będzie się znajdowało 50 unikatów i moja propozycja jest taka by usunąć salon z unikatami bo te auta stają się robić zwykłymi pojazdami zaraz wszyscy będą jeździć venomami i serwer bedzie wyglądał jak pseudol.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 4

I dziwnym trafem pisze to osoba posiadająca najdroższego unikata, i gdy nie będzie więcej dostaw jego cena wzrośnie o 50%. 
Pseudolowe było ich wprowadzenie, moją propozycją jest ich totalne wyrzucenie jeżeli tak bardzo cie to razi.
Nie

• Lubię To 3

17 minut temu, Doneq napisał:

I dziwnym trafem pisze to osoba posiadająca najdroższego unikata, i gdy nie będzie więcej dostaw jego cena wzrośnie o 50%. 
Pseudolowe było ich wprowadzenie, moją propozycją jest ich totalne wyrzucenie jeżeli tak bardzo cie to razi.
Nie

Nie chodzi mi tu o cenę Ale pomyśl co to będzie za 5 miesięcy jak po mapie będą jeździć same unikaty.

Edited by Gorkos
  • Lubię To 1

Mimo, że inny są na nie, to ja będę na tak. 
Unikat jak sama nazwa mówi ma być unikatem. Nie wyobrażam sobie, że każdy będzie jeździł unikatem. 

50 minut temu, Gorkos napisał:

serwer bedzie wyglądał jak pseudol.

Serwer już wygląda jak pseudol dodając układy grawitacyjne, pojazdy z hot wheels'ów itd. 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Jak dla mnie powinno być z góry ustalone, ile unikatów ma być na serwerze i koniec, bo zaraz naprawdę każdy będzie nim jeździł, a to nie o to chodzi. Unikat to unikat, ograniczona ilość, np max 20 na serwerze. Tak samo Hotknife można zaliczyć pomału do unikatów, jest ich bardzo mało, bo zaledwie 12. Nie zamieniajmy serwera w pseudol 😞 Ewentualnie można zrobić tak, że unikaty będą od jakiegoś tam lvl, adekwatnego do rozgrywki, żeby nie każdy miał możliwość sobie takie auto kupić. Więcej za chwilę będzie unikatów, niż osobówek 😕

• Lubię To 2

Gra tutaj sporo nowych osób, którzy zarabiają i dążą do tego aby kupić takie auto. Czemu chcesz im to uniemożliwić? Twierdzisz, że przez te auta serwer wygląda jak pseudol a sam jesteś posiadaczem Venoma. Zalatuje trochę hipokryzją. Na nie.

• Lubię To 2

Chcecie czegoś takiego ? Spoko, tylko pamiętajcie że to bd oznaczalo bardzo duży wzrost cen takich unikatow. Dla osób które ja mają to hehehe super pomysł ale dla tych co nie to kolejne tygodnie/miesiące pracy. Sam mam unikat i powinienem być za ale zawsze chciałem i chce odpowiedniego balansu rozgrywki. Nie zrozumcie mnie źle - sam bym wolał by te unikaty były ograniczone i nie byłoby ich zbyt dużo na serwerze ale to już z góry powinno być uzgodnione na samym początku. Obecnie wprowadzenie tej propozycji oznacza bycie zarobionym jeżeli się taki pojazd ma i uderzenie w graczy którzy naprawdę muszą trochę pograć by to kupić bo to wciąż nie są tanie zabawki biorąc pod uwagę jak każdy się o te unikaty targuje. Zbyt późno po prostu na wprowadzenie tego. Taka moja opinia. 

• Lubię To 1

W dniu 26.11.2020 o 11:33, Doneq napisał:

Nie

Jak Ci to tak bardzo przeszkadza to poprostu lepsze byłoby już zmniejszenie vmax'ów zbliżających te auta do normalnych bo jakby nie patrząc wycofanie ze sprzedaży aut na serwerze w którym nie ma rotacji salonowej jest bez sensu. Cena pójdzie w górę, byłby to kolejny element przyczyniający się do upadku wartości kasy na serwerze 

Ogólnie jak chcecie być zgodni to zawsze można można usunąć niepotrzebne modele i zostawić 1 na serwerze i rotować co tydzień jak starczy aut w gta

• Irytujące 1

Można też zmienić liczbę dostaw, zamiast co miesiąc doładowywać salon to może robić to co 2/3 miesiące? Ilość unikatów spadnie, a też nie wyobrażam sobie by przy czymś takim każdy jeździł za niedługo venomami. Innym sposobem jest wycofanie kompletnie obecnej "partii" unikatów i np za 3/4 miesiace wprowadzic 2/3 nowe unikaty, które będą na nowych warunkach, przykładowo z wyższym level capem lub jakąś kosmiczną ceną.

W dniu 26.11.2020 o 17:33, Exiss napisał:

Chcecie czegoś takiego ? Spoko, tylko pamiętajcie że to bd oznaczalo bardzo duży wzrost cen takich unikatow. Dla osób które ja mają to hehehe super pomysł ale dla tych co nie to kolejne tygodnie/miesiące pracy. Sam mam unikat i powinienem być za ale zawsze chciałem i chce odpowiedniego balansu rozgrywki. Nie zrozumcie mnie źle - sam bym wolał by te unikaty były ograniczone i nie byłoby ich zbyt dużo na serwerze ale to już z góry powinno być uzgodnione na samym początku. Obecnie wprowadzenie tej propozycji oznacza bycie zarobionym jeżeli się taki pojazd ma i uderzenie w graczy którzy naprawdę muszą trochę pograć by to kupić bo to wciąż nie są tanie zabawki biorąc pod uwagę jak każdy się o te unikaty targuje. Zbyt późno po prostu na wprowadzenie tego. Taka moja opinia. 

Trafione w sedno, popieram tą wypowiedź. Jestem za utrzymaniem statusu quo.

Edited by _Matthew
  • Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy