Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [serwer] Pościgi SAPD


LenoPaleno
 Share

Recommended Posts

Nick:LenoPaleno
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji:Właściwie kto to widział żeby podczas pościgu SAPD mogło wyłączyć komuś silnik tu nie ma logiki ponieważ osoba kierująca zwyczajnie nie ma szans (NAWET VENOMEM) , nie dość że ganiają w 4-6 osób to jeszcze wymyślił ktoś to zbędne urządzenie które pozwala wyłączyć silnik na 7 sekund a w tym czasie wysiada 6-8 osób i strzela i zabija kierowce i się cieszą że złapali kogoś , kogo nie mogli złapać normalnie.    
Propozycja jest prosta usunięcie tego nazwę to "jedynym ratunkiem  SAPD gdy nie ma szans" Jak gracze nie chcieli żebyście mieli tak szybkich pojazdów to zlekceważyliście ich i nadal było to samo a teraz jeszcze dodatkowe wspomaganie zdalnego wyłączania silnika. Jaja jak berety   🙂 
Goniąc kogoś wystarczy rozważyć i pomyśleć jaki zrobi następny krok i postawiać tam kolczatki lub blokadę a nie jeździć za kimś i wyłączać mu silnik proste   🙂  
 

  • Lubię To 1
  • Zabawne 1
Link to comment
Share on other sites

1. Frakcja SAPD jest podzielona na dywizjony i kilka pojazdów posiada możliwość wyłączania silników na 7 sekund.
2. Impulsu można użyć raz na około 10 minut i stosujemy tylko przy wyższym kodzie pościgu.
3. Posiadając venoma masz bardzo duże szanse na ucieczkę, a Ty na pościgach jak sam to mówisz się z nami "bawisz" tzw. taranujesz, skaczesz itd. 
4. Jeśli gonimy np. manane, to nie stosujemy impulsu, ponieważ jest to mustwin totalny. 
5. Na każdym pościgu płaczesz o mustwin.

Jeśli dołączysz kiedyś do frakcji SAPD, to zrozumiesz. 

NIET

Edited by Sparky
Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator

Po twoim pościgu, mówisz żeby nam usunąć EMP. Posiadasz venoma który posiada promień skrętu ponad 60 stopni przy prędkości 200km/h więc sorry. Impuls Elektromagnetyczny jest na wyposażeniu pojazdów pościgowych policji w Stanach zjednoczonych. Żegnam.

  • Lubię To 1
  • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem... masz pojazd jadący 340km/h, z lepszym handlingiem niż najszybszy pojazd SAPD, możesz nas porobić na przyśpieszenie, skrętność, czy inne techniki pościgowe, dodatkowo masz przewagę wybierania trasy ucieczki. W celu ujęcia niektórych pojazdów (takich jak np. Venom) mamy prawo wykorzystać EMP'a który wyłącza silnik na 8 sekund. Brzysiek dodał nam to do 4-5 pojazdów ( Głownie są to pojazdy TEU czyli dywizjonu zajmującego się głownie pościgami ) właśnie do tego typu sytuacji gdzie nie jesteśmy w stanie złapać kogoś przy użyciu nawet naszych najlepszych radiowozów. Jest to nasza jedyna szansa aby złapać takiego gagatka więc będziemy tego używać. SAPD jest od tego aby wykorzystywać wszystkie techniki, możliwości oraz umiejętności aby ująć osobę która dopuszcza się złamania prawa nawet tych które są mustwin'owskie.

 

Na nie

  • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

Hm policja nie może posiadać empa, jestem na tak pod warunkiem wypierdolenia venomów i innych unikatów lub zakazu skracania dróg i ucieczek no rp, które robisz non stop. 
Mówisz że nie umiemy cie normalnie złapać xD. Jest to dosyć trudne wyobraź sobie jadąc victorią mającą skręty jak focus bez wspomagania gdy ty w venomie masz skręty bolidu. W naszej flocie jest mało aut z empem może 3? na jakieś 60 aut i dostęp do nich mają rangi wyższe, więc nie każdy może ci tako empa użyć. Używamy emp w szczególnych wypadkach takich jak twój, gdy prowokujesz przed pościgiem jak i w jego trakcie. 
Nie chcesz dostawać empa? Rozwiązanie jest proste nie skacz po każdej ściance jaka jest możliwa, ale przecież wtedy pościg jest taki nudny :(.

Edited by Doneq
mała poprawka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy