Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Praca: Okradanie Domków - MrNajMagPl

MrNajMagPl
 Share

Recommended Posts

Nick: MrNajMagPl
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witam, Mam Parę Propozycji odnośnie pracy "Złodzieja":
1. Dodanie Domów do Okradania w Dilimore, są 4 w tym miasteczku do okradania, a "budynków" jest więcej, więc można by było dodać ich więcej, skoro są na nie miejsca.
2. Dodanie Ulepszenia Do Zakupu W Pracy Złodzieja "Wzmocniony Rozrusznik W Pojeździe" Oraz "Wzmocniony Silnik" lub, aby to było Razem Przy jednym Zakupie lub osobno, czego jestem Bardziej "fanem"
3. Dodanie Ulepszenia "Kolor Pojazdu", wiem że jest to nie potrzebne i byłoby to 4fun, ale za punkty których ma już się od groma, gdy się dużo pracuje i ma się wszystkie ulepszenia, aby za 10,000pkt W Pracy Można by było Zmienić kolor pojazdu tego do okradania domów.
4. Skoro Już Piszę o Ulepszeniach to może jeszcze "Hamulce ulepszone" pojazdu, ale pojazd ma dobre wiec w sumie zbędne, ale jeżeli wy chcecie to się wypowiedzcie.

EDIT: 
5. Bardzo Fajnym Pomysłem pochwalił się @Kaer, podoba mi się to, również można by było to dodać.

Cytat

Jedyne co mi się spodobało z tych propozycji to większa ilość domków. Wszelkie ulepszenia auta i zmiana kolorów jest zbędna - gdy popsuje Ci się silnik zawsze możesz skorzystać z naprawki. Według mnie dobrym ulepszeniem byłoby zwiększenie % szans na znalezienie pliku banknotów w domku.

Edited by MrNajMagPl

Jedyne co mi się spodobało z tych propozycji to większa ilość domków. Wszelkie ulepszenia auta i zmiana kolorów jest zbędna - gdy popsuje Ci się silnik zawsze możesz skorzystać z naprawki. Według mnie dobrym ulepszeniem byłoby zwiększenie % szans na znalezienie pliku banknotów w domku.

• Lubię To 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy