Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Zwiększenie czasu exportu z magazynu w Dokach - Bosik.

Bosik
 Share

Recommended Posts

Nick: Bosik.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Sima. Zapewne mała część społeczności zna ten problem, ale Ci co mają magazyn w dokach LS to znają go bardzo dobrze. Otóż jak jest auto sportowe typu elegy, jester, venom itp. to najczęściej miejsce exportu jest w Dokach LS, tuż obok miejsca garażu. Huntleyem łatwo się dojedzie, bo się trzyma drogi, ale takim elegy już gorzej (ślizga w ch*j). Jak do tego dojdzie np. chwilowy lag jak dzisiaj miał  @szaj, lag połączony razem ze elegy to kaplica. No i w ten sposób straciliśmy jakieś 30k - nie pierwszy raz przez lagsona czy plamkę. Często się zdarza, iż dojeżdża się dosłownie w ostatniej sekundzie do garażu. A jak przypadkiem ktoś zagrodzi nam przejazd, czy jest plama to już po exporcie. Dlatego jako właściciele garażu w dokach apelujemy o zwiększenie czasu dojazdu do miejsca exportu na chociażby 40s dla aut sportowych/unikatów. Owszem, ktoś może napisać "to zmieńcie sobie garaż na inny". Gdybym wcześniej wiedział, że z innego garażu miałbym 7min na dojazd zamiast 20sekund to bym go wykupił. Ale ten mam od początku i szkoda go opuszczać i płacić za inny ponownie. Proszę o wypowiedzi zwłaszcza osoby które znają ten problem.
Chodzi nam jedynie o zwiększenie czasu aut które mają te 20s., bo z tymi jest masakracja. Teraz straciliśmy "tylko" elegy ale co będzie jak ktoś dostanie laga z venomem wartym 230k? Większa strata. 

Pozdrawiam, Bosik.!

Edited by Bosik
  • Kocham To 5

Na tak, wielokrotnie można się spotkać np z osobą afcząca na wjeździe przez co trzeba zwalniać i omijać, kolejnym sa nie uniknione lagi serwera, ładowanie mapy nie wspominając już o tym jak wywali cię pod tekstury. Z troszkę większym czasem nawet w tym momencie mogłoby by udać sie dokończyć eksport ale przy 20s staje sie to często niemożliwe.

• Kocham To 1

Warto dodać, co zapomniałem uczynić w pierwszym poście, iż dodali nową bazę org zaraz obok garażu exportowego. To też może się przyczynić do większych spadków fps podczas eksportu co może skutkować przerwaniem go przez brak cennych sekund.

• Kocham To 1

Na tak. Zwiększenie czasu do 40-60 sekund byłoby dobra decyzja, nie raz ze starym magazynem spotkałem się z tym że freezuje mój pojazd w powietrzu i muszę czekać 10-20 sekund aby ruszyc, nie wiadomo kiedy może się to przydarzyć w dokach ls. Dodatku osoby afkujace które blokują wyjazd z garażu pogarszają całkowicie sprawę exportu. Wiadomo aby zarobić na exporcie to trzeba być uważnym, to czemu my nie dostaniemy większej szansy na ten zarobek? 

• Kocham To 3

• Moderator

Witam, tak jak Pan @Bosik napisał. Dzisiaj o około godziny 10:00 postanowiłem, że wyeksportuje Elegy z Naszego magazynu, który znajduje się na Dokach w Los Santos, gdyż akurat cena owego Elegy była najwyższa. Po odpaleniu exportu automatycznie ukazał mi się ~10 sekundowy lag, który stracil mi praktycznie połowę czasu na wyeksportowanie pojazdu, a dodając jeszcze styl prowadzenia Elegy to export byl skazany na porażkę. Dlatego też proszę w imieniu całej Parafii Św. Wacława w Las Venturas o przedłużenie czasu, chociaż do tych wczesniej wspomnianych 40 sekund. 🙂

• Kocham To 2

Mniejszy/większy lag-po eksporcie, omyłkowe włączenie świateł zamiast odpalenia silnik-po eksporcie, lekki uślizg-po eksporcie, w przypadku niektórych pojazdów na prawdę trzeba się prowadzić w takim skupieniu, że pot z czoła leci😆 Te dodatkowe 20 sekund uszczęśliwiłyby wielu graczy, a co za tym idzie Brzyś będzie bardziej przez nich doceniany ❤️

Na tak, oczywiście

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy