Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Popozycja] [Serwer] Organizacja Cywilne. - MrNajMagPl

MrNajMagPl
 Share

Recommended Posts

Nick: MrNajMagPl
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: Serwer
Opis propozycji: Witam, Mam kilka propozycji: 
1. Propozycja odnośnie Ulepszeń w Panelu Organizacji cywilnynej, mianowicie dodanie kolejnego ulepszenia, by akcja "Artefakty" zmieniała, by te artefakty były więcej warte, np o 50%. i kosztowała by 200k oraz minimum 60lvl

1.1 To samo odnośnie importów, które podnosiły by cenę za export pojazdu z 3,5% do 5%, ale od 80lvl i 400k Lub Zwiększenie % na Unikaty (jeszcze).
2. W rangach członków organizacji dodanie możliwości "pozwolenia" w randze by ranga mogła wykonywać osobno importy, osobno artefakty, tak jak jest prowadzenie pojazdów. Aktualnie każdy może wykonywać importy i artefakty po prostu je brać i nie robić, chciałbym, aby "liderzy" organizacji mogli nadawać takie "prawa"
3. To chyba Błąd, ale nie wiem, bo Ostatnio mogłem przemalować czyjeś auto, które należało do organizacji. nie powinienem raczej.
4. Pojazdy z "offroadami" w Importach oraz exportach.
5. W Magazynach "dodać Panel, W którym widać Kto i kiedy dostarczył, exportował dany pojazd, ułatwiłoby to szukanie w "logach".
6. Aby osoba mająca permisje "Zarządzanie Magazynem Pojazdów" mogła dodać Informacje taka jak jest przy każdym mechaniku, w magazynie, aby mogła napisać jakąs informacje, najbardziej chodzi mi o te "ceny aut"(maxymalne) aby były tam napisane, tak jak na giełdach pojazdów, aby nie trzeba było za każdym razem sprawdzanie <link>.

EDIT:
8. Naprawienie błędu napisu w panelu "Import Pojazdów" pod spodem jest napis "W porcie mamy do odebrania dla Ciebie specjalny pojazd. Eksportuj go w wyznaczone miejsce"
Zmienić na: "W San Andreas mamy do odebrania dla Ciebie specjalny pojazd, Importuj go do magazynu swojej organizacji."

Edited by MrNajMagPl
Edit

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy