Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] FPS - Mateooo

mateox
 Share

Recommended Posts

Nick: Mateooo
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Dodanie więcej opcij które mogłby zwiększyc FPS. Moje propozycje to możliwość usnięcia pod panelem F2 vopisów oraz neonow w pojazdach

• Kocham To 1

42 minuty temu, Nerfikus napisał:

Na Tak chociaż mi to FPS'ów nie zabiera ale pamiętajcie nie każdy ma kompa dobrego aby mu ciągło i takie rzeczy jak neony mogą im FPS'y zabierać

no właśnie o to chodzi. Nie każdy ma sprzęt który pojdzie na naszym serwerze. A mi akurat zabiera około 10 fps vopisy 

Teraz, mateooo123 napisał:

no właśnie o to chodzi. Nie każdy ma sprzęt który pojdzie na naszym serwerze. A mi akurat zabiera około 10 fps vopisy 

Wiesz co niektóre osoby po prostu posiadają komputer z wyższej półki chyba i tego nie odczuwają. Sam mam po 30 czasem 60 fps ale tylko w intkach i no nie za fajnie gra się na 30 np na tacticalach mam 70-100 tylko dlatego, że jest mniej modów. Ja bym tutaj zrobił tak, że pousuwał zbędne tekstury takie jak siatki (tam gdzie nie trzeba) bramki i takie tam gdyż im mniej będzie tekstur tym więcej FPS'ów też powinniśmy posiadać również giełde można by przenieść gdzieś indziej bo w obecnym miejscu tak zabiera fps'y, że mając gorszy sprzęt no fps'y ci będą spadać do 10-20 fps'ów. Swoje napisałem tak też i popieram 🙂

• Lubię To 1

7 minut temu, mateooo123 napisał:

A i jeśli serio masz duże spadki fps to polecam: Ustawienie ---> Zaawansowane----> ustawienia debugowania i tam jakaś grafika chyba pierwsza od góry

Zaraz dokładnie powiem ci

4 minuty temu, mateooo123 napisał:

niektórym tak, np mi biorą vopisy aż 10fps

Trzymaj powinny ci fps'y zwiększyć

Nie rozumiem propozycji? Serwer caly czas jest optymalizowany, brzysiek pracuje nad tym, aby bylo jak najwiecej FPS. Nie da sie zrobic czegos takiego, ze klikasz opcje pod F2 i nagle cyk 60 fps stale

Neony i vopis mają raczej mały wpływ na fps (przynajmniej na moim pc), głównym problemem jest ilość obiektów w exteriorach itp.
Jeżeli ma to w jakimś stopniu pomóc niektórym graczom to jestem na zdecydowane tak.

• 1 month later...
  • Zarząd

serwer jest dopasowany do maksymalnej ilosci fps dla kazdego i nic nie da wylaczenie jednej opcji czy dwoch. Wystarczy oddalic sie od auta z vopisem i FPS nie bedzie bralo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy