Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] zmiana parking贸w wirtualnych - HanmaYujiro

Severus
 Share

Wracamy do parking贸w v1?  

33 members have voted

1. 1. Parkingi wirtualne renowacja!

Recommended Posts

[ZAG艁OSUJ W ANKIECIE!]聽馃憜馃憜馃憜馃憜馃憜馃憜 - Nie b膮d藕 le艅, zwi臋ksz przep艂yw got贸wki i polepsz gospodark臋 serwera!

Nick: HanmaYujiro

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Chodzi o to aby zmieni膰 parkingi wirtualne tak aby by艂y jak na paradise v1

G艂贸wne parkingi wirtualne oznaczone by艂yby ikon膮 [P]
Reszta parking贸w wirtualnych powinny zosta膰 nazwane "Przechowalnia wirtualna"

-Mogliby艣my tylko w tej samej聽przechowalni聽wyci膮ga膰 i wk艂ada膰 pojazdy
-Jakby艣my poszli do innej przechowalni to nie by艂oby naszego auta
-Parking wirtualny by艂by taki 偶e nie wa偶ne聽do jakiej przechowalni wirtualnej w艂o偶yli艣my, mogliby艣my wyci膮gn膮膰 nasz pojazd.
-Wszystkie parkingi organizacji cywilnych powinny by膰 tylko integrowane z [P] Parkingami wirtualnymi a nie przechowalniami ^^

+ - Zmniejszy膰 ilo艣膰 przechowalni wirtualnych do minimum bo jest ich za du偶o.

Szata graficzna w rysunku馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞

gumekaz.png

Edited by Severus
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

Na聽nie. Wed艂ug mnie jest dobrze tak jak teraz.聽Wol臋 m贸c w ka偶dej chwili porusza膰 si臋 autem ni偶 co chwil臋 doje偶d偶a膰 np. autobusem pod parking wirtualny tylko po to aby wyci膮gn膮膰 swoje auto.

18 minut temu, Kaer napisa艂:

Na聽nie. Wed艂ug mnie jest dobrze tak jak teraz.聽Wol臋 m贸c w ka偶dej chwili porusza膰 si臋 autem ni偶 co chwil臋 doje偶d偶a膰 np. autobusem pod parking wirtualny tylko po to aby wyci膮gn膮膰 swoje auto.

Przecie偶 z ka偶dej przechowalni b臋dziesz m贸g艂 wyci膮gn膮膰 swoje auto je艣li tam w艂o偶ysz.
a parking b臋dzie og贸lnie dla wszystkich przechowalni.

Przystanki autobusowe s膮 wsz臋dzie
a zawsze mo偶na wezwa膰 taryf臋.

8 minut temu, Severus napisa艂:

Przecie偶 z ka偶dej przechowalni b臋dziesz m贸g艂 wyci膮gn膮膰 swoje auto je艣li tam w艂o偶ysz.
a parking b臋dzie og贸lnie dla wszystkich przechowalni.

Przystanki autobusowe s膮 wsz臋dzie
a zawsze mo偶na wezwa膰 taryf臋.

Na ten moment nikt nie u偶ywa Taxi bo jest nieop艂acalne a co do przystank贸w聽zostawmy je dla nowych graczy - nie po to kupuj臋 auto 偶eby je藕dzi膰 autobusem i patrze膰 bezczynnie na up艂ywaj膮cy czas.聽Jest to serwer RPG a nie RP, wi臋c po co sobie utrudnia膰 偶ycie.

2 godziny temu, Kaer napisa艂:

+1 tak samo na nie

• Supporter
5 godzin temu, Kaer napisa艂:

Te偶 jestem na nie

21 godzin temu, Kaer napisa艂:

Bardzo dobrze powiedziane! Na nie

NIE

Zmiana rodzi艂aby niepotrzebne problemy. Maj膮c samoch贸d powinienem m贸c zaparkowa膰 go na dowolnym parkingu bez zastanawiania si臋, gdzie mog臋 je odebra膰, a gdzie nie. S膮 sytuacje kiedy na szybko zostawiamy samoch贸d, przesiadamy si臋 i jedziemy w inne miejsce, w kt贸rym okazuje si臋, 偶e przyda艂by si臋 nasz聽pojazd.

Osobi艣cie by艂bym za tym, by zmieni膰 wszystkie parkingi i przechowalnie wirtualne po prostu w parkingi. Poza tym ka偶de z tych miejsc powinno by膰 oznakowane na mapie ikon膮 P, a niestety obecnie tak nie jest. Oznakowane s膮 tylko przechowalnie, a parkingi nie. Spore niedopatrzenie.

Warto by艂oby te偶 zinwentaryzowa膰 wszystkie parkingi i przechowalnie, a nast臋pnie zastanowi膰 si臋, gdzie jest ich za du偶o (np. Fort Carson: 2 parkingi i 1 przechowalnia), a gdzie ich brakuje (np. Urz膮d w San Fierro, przed kt贸rym jest przystanek autobusowy, ale w najbli偶szej okolicy brak parkingu). My艣l臋, 偶e podobnych miejsc znalaz艂oby si臋 wi臋cej.

• Zarz膮d

Szczerze nie rozumiem co wprowadza ta zmiana w serwer?
Wed艂ug mnie aktualny system upraszcza 偶ycie graczom, nie musimy marnowa膰 czasu po nic by lecie膰 wyci膮gn膮膰 auto. Wi臋kszo艣膰 ma organizacje w kt贸rych si臋 respi i od razu ma do dyspozycji parking i respi sobie auto.

• Lubi臋 To 3
  • Kocham To 5

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przegl膮daj膮c to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy