Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Urozmaicenie import/export - husieg


husieg90
 Share

Recommended Posts

Nick:husieg90
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:

Witam, po chwili zastanawiania oraz grania  postanowilem napisać propozycje jaką było by urozmaicenie importu nie wiem czy będzie to możliwe do zrealizowania ale jeśli była by taka możliwość to napeweno organizacje cywilne  dostałyby urozmaicenie do importu. Przechodząc do rzeczy aby było prościej wypisze to w dwóch punktach.

1.Dodanie ulepszenia do magazynu importów jakim jest warsztat, wtedy pojazdy importowawne np comet czy elegy  po wykupieniu ulepszenia warsztat moglibyśmy dodawać tuning wizualny jak i  mechaniczny  i mozna było by to rozwiązać w ten sposób pierwszym jest danie mniejszej kwoty za wykupienie takowego warsztatu i po prostu za ulepszenia płacić oczzywiście nie dużo one by kosztowały jak i nie dużo dodwały do wartości auta lecz zawsze te kilka tysięcy dodatkowo możnabyło by zarobić. Druga opcja natomiast jest taka aby warsztat był drogi w kupnie natomiast wtedy ulepszenia były by za darmo oczywiście np 1 mechaniczne ulepszenie dało by naprzyklad te 2 tysiace do wartości, chodziz tu o głownie auta sportowe zwyklych aut takaich jak blista nie moglibysmy tuningować. 
 

Druga propozycja rowniez dotyczy importów by dodać jakąś minigierke w sensie otwierania i odpalania samochodu na kabelki lub dodanie ochroniarzy którzy bronili by wartościowych aut (unikalnych) by organizacje rowniez nie mialy za latwo. W zdobyciu hammerheda czy innych

 

Przepraszam za interpunkcje oraz ortografie :).

Edited by husieg90
dodanie wzoru
Link to comment
Share on other sites

Na nie, jaki jest w tym sens płacić pewnie z 2x razy tyle co to ulepszenie ma dać (tak przeczytałem że by kosztowało). Co do minigierki tej to nie zawsze jest czas by coś takiego zrobić i wtedy można nie zdążyć..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

NIE

Pomysł rodem z GTA5O, bo kto gra ten wie, że import/eksport samochodów tak się tam odbywa. Jest to fajne, ale jednak jestem przeciwny wprowadzaniu tego na serwerze MTA. Niektórzy i tak mają problem, by w wyznaczonym czasie sprowadzić pojazd do magazynu, więc po co im dodatkowo komplikować sprawę.

Link to comment
Share on other sites

1. może zamiast tego dodanie wymagan "klienta" np za auto w wybranym kolorze zapłaci wiecej.

2. To jest org cywilna, strzelanie jest zbędne.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy