Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach
  • 0

Bonusy z LootBoxów

xKenji
 Share

Question

Witam, mam problem a może i propozycję jakichś zmian na serwerze dotyczącą lootbox`ów. Ostanio otwierając 6 gold lootbox`ów wypadło mi 3 razy Umiejętności na 100% na 7 dni. Problem jest tego typu że po co mi 3 razy ten bonus skoro nie mogę go sprzedać, aktywuje się od razu i tak jak by 2 lootboxy jestem w plecy i tracę pieniądze. Wiem że ich zawartość to totalny los ale takie stakowanie się bonusów jest trochę bez sensu. Nie chodzi mi żeby było łatwiej ale żeby chociaż dało się je aktywować indywidualnie lub móc odsprzedać. Dla nie których lootboxy dostawane od serwera za poziomy itp. to w tym wypadku mała strata ale dla kogoś kto kupi je za PP kupione już za realną gotówkę to parę realnych złotówek w plecy. Nie wiem czy temat w dobrej kategorii ale chciał bym poznać opinie innych na ten temat i czy warto by było rozważyć takie zmiany jako propozycję usprawnienia rozgrywki. Pozdrawiam 😉

Edited by xKenji

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0
17 godzin temu, lili napisał:

Nie jest to dział propozycji. Jeżeli masz pomysły na usprawnienie czegoś na serwerze proszę byś napisał to w dziale propozycji, a nie problemów. 

Był to mój osobisty problem w sprawie którego chciałem poznać opinie innych. Wyraźnie napisałem że jest to "może" propozycja chodź napisanie tego nie było takim celem, kolega wyżej założył to w formie propozycji zaś dla mnie zwykłego gracza to było zapytanie do społeczności jak i administracji. Jest to też dział pytań więc spokojnie, czytam nagłówki i jest to trochę czepianie się szczegółów. 🙂

• 0
  • Administrator
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy