Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Sąd- mlody_driver


Rozowy
 Share

Recommended Posts

Nick: mlody_driver
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] serwera
Opis propozycji: Zrobić coś takiego jak sąd i adwokatów gdy idzie się do więzienia można wykupić adwokata i np będzie skrócony pobyt w więzieniu jeśli adwokat dobrze opowie całe zajście. 

  • Zabawne 4
Link to comment
Share on other sites

Tak, ale...

Choć karę więzienia można skrócić ciężko pracując w kamieniołomie, można byłoby dodać na serwerze coś w rodzaju apelacji. Czy od razu po trafieniu do więzienia, czy dopiero po odbyciu części kary - trzeba byłoby się zastanowić. Skorzystanie z apelacji byłoby odpłatne (koniecznie), tak jakbyśmy wynajmowali adwokata. Sama apelacja odbywałaby się automatycznie i byłaby zrobiona na zasadzie loterii (podobnie jak lootboxy), która kończyłaby się: wyjściem z więzienia (ułaskawienie) / skróceniem kary (o jakiś %, np. 25%, 50%, 75%) / odrzuceniem apelacji.

Na pewno jestem przeciwny apelacji, które odbywałyby się na zasadzie rozprawy sądowej z udziałem graczy i czatu głosowego. Szkoda na to czasu i nerwów.

Co więcej...

Skoro już dyskutujemy o Sądzie to poszedłbym dalej i na podobnej zasadzie (loteria) zorganizowałbym odmowę przyjęcia mandatu. Przypomnę, że w prawie oprócz mandatów karnych jest możliwość stosowania pouczeń i kierowania wniosków do sądu (np. w przypadku odmowy przyjęcia mandatu). Taka automatyczna rozprawa kończyłaby się: pouczeniem / podtrzymaniem kary / mniejszą karą (o 25%, 50% lub 75%) / większą karą (o 25% lub 50% - bo pamiętajmy, że Sąd zgodnie z prawem może nałożyć wyższą grzywnę niż była na mandacie).

Oczywiście te pomysły wymagałyby napisania odpowiednich skryptów, ale sądzę, że nie byłoby to trudne na ekipy tworzącej Paradise RPG.

  • Kocham To 3
Link to comment
Share on other sites

Umówmy się jest to serwer RPG więc wątpie by ludzie chcieli się bawić w jakiś adwokatów XD

Może to co @Outlawek napisał by jeszcze przeszło ale jak na moje to trzeba  to dokładnie przemyśleć i się zastanowić czy faktycznie wprowadzenie tego ma sens.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy