Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Tryb pasywny - Bosik.


Bosik
 Share

Recommended Posts

Nick: Bosik.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer,
Opis propozycji: Sima. Na pewno czasem zdarza cywilom, że np. jadąc na import czy na mechanika w LS zostają z du*y zaatakowani przez 'wielkich gangusów, panuf tych terenuf'. No i nie zawsze cywil ma jak się obronić to raz, a dwa nie ma na to chęci. Dlatego wychodzę do Was z propozycją wprowadzenia trybu pasywnego, niczym na GTA5. Jakby miał polegać? Dajmy na to, że cywil jadący przez strefę DM z włączoną pasywką nie dostaje żadnych obrażeń od gangusków (tak jak to działało na pracowników DES). Gdy gracz wyłączy Tryb pasywny, to dajmy na to przez najbliższe 10minut nie może  on użyć broni ani nikt go nie może zaatakować, nadal ten tryb działa.A do ponownego włączenia pasywki musi minąć 30minut od wyłączenia. Czyli 15min po wyłączeni ma pasywkę nadal, no i musi minimum kolejne 15min jeździć bez możliwości przejścia w tryb pasywny. Na pewno to pomoże wielu osobom, bo naprawdę denerwuje taki bezpodstawny dm "dla killa czy kij wie czego" na cywilach którzy tylko spokojnie przejeżdżają przez DM. Można to jakoś dopracować, dawajcie swoje propozycje. Aha , no i oczywiście pasywka byłaby dostępna tylko dla cywili, dla gangusków zablokowana. Co wy na to drodzy gracze?

edit
Ano i żeby nie był nadużywany ten tryb, to można tak zrobić, że po włączeniu go, trzeba odczekać 3-5minut aż on zacznie działać. Wtedy w razie akcji gangus już zdąży zabić cywila, albo ten cywil zdąży uciec na no-dm.

Edited by Bosik
Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej tak - niby na strefie DM jest bezwzględny DM ale czasami człowiek chce se polatać po LS bezproblemowo a niestety się nie da. Nie mówię że jakoś masowo gangusy cywili na strefie atakują no ale zdarzają się takie przypadki. Problemem są też pracy dorywcze .. czasami chce se normalnie popracować tutaj  akurat na złodzieju, ogarniam sobie domek na strefie DM i nagle cyk ktoś we mnie strzela tym samym mnie zabijając. Oczywiście lecą blokady DM za takie zachowania  ale rozwiązaniem może być właśnie tryb pasywny. Nie każdy chce się nawalać więc przydałoby się to wprowadzić na tak.

Edited by Exiss
  • Kocham To 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Prawda, że gangi mogą uprzykrzyć życie cywili, ale od czegoś strefa dm jest. Trudnoby było stwierdzic kto ma pasywe a kto nie, wprowadziloby to duzo zamieszania na dm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrator
Twoja propozycja została odrzucona.

Nie rozumiem jaki problem jest omijać DM, co w każdym przypadku jest możliwe. Wjeżdżasz do niego na własną odpowiedzialność

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy