Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja na edycje świąteczną/zimową

xrebit
 Share

Recommended Posts

Propozycja o dodaniu na święta/zimę zmianę handling'u gdzie mielibyśmy mniejszą przyczepność na drogach, Ciężko byłoby się poruszać po drogach jedynie co nas by ratowało to opony zimowe, które by powróciły do standardowego handligu ( którym by nie pasowało się ślizganie aut), takie opony moglibyśmy zakupić u Mechanika/Tuneshop'a. Oczywiście w shaderach standardowo po wejsciu na serwer zaznaczona byłaby opcja śniegu.

Co  jest do wykonania? 

zmienienie handlingu przyczepności na mniejszy, dodanie opon zimowych aby był lepszy klimat.

https://imgur.com/a/OIUcDAI

link dla klimatu :)

Propozycja niby dobra, lecz trochę bez sensu. Opony, które przywracają standardowy handling montowane byłyby pewnie w większości samochodach co psułoby zamierzony klimacik aktualizacji. Moim zdaniem opony zimowe są dobrym pomysłem, ale gdyby powiększały tylko lekko prowadzenie pojazdu, a nie zmieniały o 180°. Reszta wydaje się całkiem spoko. 

• Lubię To 2

Pewnie coś takiego będzie. Pewnie @brzys coś wymyśli, że nas z takim ''czymś'' zaskoczy, w ogóle jeśli chodzi o takie rzeczy/sprawy. Ale święta dopiero za miesiąc. Poczekamy więc. Nic na szybko, bo jak na szybko to ''coś'' może się nie udać i będzie problem, kłopot. No to poczekamy na to. Taka moja dobra rada. Święta tuż, tuż, bo przecież za miesiąc. ❤️🙂

Edited by SprytsBeng
  • Lubię To 1

• Administrator

Ja osobiście jestem na nie, opcja zmiany handlingu z czasem by wszystkich denerwowała, już nie wspominając o wzroście "przypadkowych" taranów,  zwiększeniu częstotliwości interwencji SARA czy zdenerwowaniem nowszych graczy, którzy niekoniecznie chcieliby wydawać pieniądze na polepszenie handlingu.

Sama opcja wydaje się dość spoko, ale myślę, że z biegiem czasu przyniosłaby więcej poirytowania graczy, niż samego cieszenia się ze świątecznego klimatu. 

• Supporter
42 minuty temu, MeKu napisał:

czy zdenerwowaniem nowszych graczy, którzy niekoniecznie chcieliby wydawać pieniądze na polepszenie handlingu.

Masz tu rację, w autach typu perenial itd. te opony mogły by kosztować 1000$ lub 500$, a w sportowych trochę więcej.

Na tak!

1 godzinę temu, MeKu napisał:

Ja osobiście jestem na nie, opcja zmiany handlingu z czasem by wszystkich denerwowała, już nie wspominając o wzroście "przypadkowych" taranów,  zwiększeniu częstotliwości interwencji SARA czy zdenerwowaniem nowszych graczy, którzy niekoniecznie chcieliby wydawać pieniądze na polepszenie handlingu.

Sama opcja wydaje się dość spoko, ale myślę, że z biegiem czasu przyniosłaby więcej poirytowania graczy, niż samego cieszenia się ze świątecznego klimatu. 

+1 lepszą opcją było by np. umieszczenie na mapie elementów typowo świątecznych typu przystrojone choinki, jakieś światełka etc. Prorokiem nie jestem, ale pewnie tak się stanie, dodatkowo przypuszczam, że na mikołajki/wigilię/sylwestra będą znajdźki + unikatowe przedmioty do zakupu oraz masa eventów. Zapiszcie sobie gdzieś to co piszę, bo na 90% tak będzie :v

Zgadzam się z @MeKu co prawda ja lubię takie urozmaicenia a same utrudnienia w postaci ślizgających się pojazdów na drogach byłyby na pewno bardzo fajne natomiast są też osoby które absolutnie takich rzeczy nie chcą i nie potrzebują. Nie każdy chce brać udział w eventach czy w rzeczach z nimi związanymi tj. nie każdemu będzie się chciało kupować opon zimowych by nie wylądować pojazdem w wodzie. Tak jak mówię by mi to osobiście pasowało ale może to wprowadzić irytacje i nerwy na dłuższą mete - dlatego też nie jestem co do tego pomysłu przekonany. Zresztą jestem przekonany że na pewno pojawią się jakieś eventy, i różne ciekawe rzeczy na święta także tutaj chyba się bez jakiś specjalności w postaci handlingu, śliskich dróg można się obejść.

• Lubię To 1

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy