Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

serwer/forum mozliwosc robienia przelewow na ucp _savenn;x

_Savenn
 Share

Recommended Posts

Nick: _savenn;x
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] serwer/forum a dokladniej ucp
Opis propozycji:skoro logujac sie na ucp trzeba podal kod z weryfikacji 2 etapowej czemu jeszcze nie ma mozliwosci robienia przelewow z ucp?

@brzys @Rivendell

Edited by Savenn

na tak

Cytat

Przez serwer w zupełności wystarcza. Nie kopinujmy już. Wszystko byście na łatwiznę chcieli. 

Czasami nie masz mozliwosci wbic akutalnie w tej chwilii na serwer, to co robisz?
w realu tez jak potrzebujesz komus szybko dac kaske to jedziesz autem czy cos czy wolisz dac przelew xD

22 godziny temu, jaqoob napisał:

Na nie, pseudolowe troche

Twoja wypowiedź jest dość ciekawa - dlaczego? Odpowiedź brzmi tak, że na żadnym z innych serwerów nie widziałem możliwości robienia przelewów za pomocą forum, dlatego też zastawia mnie fakt, dlaczego kojarzy Ci się to z tzw. "pseudolami".

Co do propozycji jestem jak najbardziej na tak. Nie raz może zdarzyć się tak, że komputer odmówi nam posłuszeństwa, czy nie będziemy mieli do niego zbytnio dostępu, a jak mamy jakiś dług, czy przelew do realizacji to z pewnością możliwość takich przelewów nam to ułatwi. 

• 3 weeks later...

Mocno Za. Nie zawsze mamy czas lub możliwości na wbicie na kompa i wysłanie przelewu. Głupie wyłączenie prądu na dzień robi duże komplikacje, a co dopiero gdy nam komputer się spali, a trzeba zrobić przelew bo grozi nam ban 😄 To Cyk fuch na ucp i przelew poszedł!! 

• 3 weeks later...

Jestem na NIE ponieważ niektórzy mogą bugować kasę i to trochę podchodzi pod pseudola. UCP pokazuje statystyki  i ostatnie zdarzenia związane z kontem a nie do przelewów i innych bajerów ułatwiających dostęp  do konta przez przeglądarkę.

• Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy