Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja]Server dodanie do salonu nowego unikata.

Nerfikus
 Share

Recommended Posts

Nick:Nerfikus
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji:Przychodze z propozycją taką aby dodać do salonu sportowego jednego bądź dwa auta ale bardziej preferuje jednego. Jakie by to auto było? A o Takie o cudo https://imgur.com/a/W68p9pB niczym niby się nie różnią lecz jeden to jest  Doge Charger HellCat. Za ile by to auto było w salonie ? A otóż za 6/7kk a ile by jechało? A jechało by 330 bądź tyle co venom kto jak woli. Mam nadzieje, że propozycja się spodoba bo w sumie takie auto chyba by każdy przygarnął co nie moi drodzy? A no zapomniałem dodać auto mogło by być też 4 osobowe oraz aby się kozacko prowadziło jak wraitha ale aby go lekko zarzucało w zakrętach bądź mieliło bardziej przy starcie ?

Edited by Nerfikus
Zapominalski nerfikus ...
  • Irytujące 2
  • Kocham To 6

Co do propozycji to na nie,  więcej podmianek - Serwer będzie przypominał serwer Inder00 lub DyByNy. 

Co do przerobienia pojazdu to na tak, ale brzydko by wyglądał ze względu na to ze nie wiem kto wybierał podmiankę Dodge Charger z roku 2012 lub nawet 2010 - Zamiast wybrać  z 2015 roku.

2015  Cywilny. 

GTA San Andreas 2015 Dodge Charger RT Mod - GTAinside.com

• Lubię To 1

W dniu 18.11.2020 o 21:43, BlackWolf_97 napisał:

Oj tak tak, +1 byczqu 😄 I takie małe sprostowanie - to jest Dodge Challenger Hellcat/SRT/Demon. Dodge Charger pokazał kolega @Dziekan_. Ewentualnie można pomyśleć nad innym muscle carem, jak np Dodge Viper. Fajnie urozmaicać rozgrywkę i wprowadzać zmiany 😉

Ale przecież jest juz na podobe Dodge'a Vipera'a  pod nazwą RATTLER unikat .

Neutral

Taki unikat nie miałby sensu jest juz muscle car, którym jest hammerhead, ja proponuje dodanie unikatu ( najdroższego ), który miałby vmax porównywalny do wraitha ( troche mniejszy ), czterodrzwiowy samochód terenowy, w którym pomieściłoby się 5/6 osób . Dla zachowania klimatu 2000 roku byłby to taki Mercedes G klasy. https://imgur.com/a/Ak48ZWA Cena tego auta byłaby +/- taka jaka w propozycji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy