Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Ban na 18 lat [Sanni]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Sanni
Serial:EDE43B31A65F2BE3349237E104CEECF3
Data nadania kary:15.11.2020
Data zakończenia kary:19.01.2038
Powód:Brak splaty za farme
Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Nie mam jak splacic poniewaz pracuje i ostatnio mi sie komputer zepsul pisze ta apelacje poniewaz kiedys planuje wrocic na serwer moze na nowym kompie albo po ulepszeniu obecnego Farme nie splacilem poniewaz nie bylo mnie w domu a gdy wrocilem paru dniach spalila mi sie karta graficzna. przy zakupie farmy prosilem o czas 2 miesiecy poniewaz rozmawialem z bylym supporterem @Falc1 czy to jest realne aby zarobic 1kk w ciagu miesiaca. Falcon powiedzial ze to nie jest mozliwe. podczas zakupu byl ze mna caly czas na discordzie i mowil abym wzial na 2 miesiace GreQ sie uparl na miesiac 

Edytowane przez Sanni
Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Sanni napisał:

Nick na serwerze:Sanni
Serial:EDE43B31A65F2BE3349237E104CEECF3
Data nadania kary:15.11.2020
Data zakończenia kary:19.01.2038
Powód:Brak splaty za farme
Wyjaśnienie (w tym dowody, screenshoty): Nie mam jak splacic poniewaz pracuje i ostatnio mi sie komputer zepsul pisze ta apelacje poniewaz kiedys planuje wrocic na serwer moze na nowym kompie albo po ulepszeniu obecnego Farme nie splacilem poniewaz nie bylo mnie w domu a gdy wrocilem paru dniach spalila mi sie karta graficzna. przy zakupie farmy prosilem o czas 2 miesiecy poniewaz rozmawialem z bylym supporterem @Falc1 czy to jest realne aby zarobic 1kk w ciagu miesiaca. Falcon powiedzial ze to nie jest mozliwe. podczas zakupu byl ze mna caly czas na discordzie i mowil abym wzial na 2 miesiace GreQ sie uparl na miesiac 

Tutaj tylko naprostuję, że powiedziałem że jest to realne ale tryhard (licząc na same zarobki z farmy) Owszem, na discordzie byłem oraz pilnowałem przebiegu transakcji, co chyba nie ma już znaczenia ponieważ jestem w ekipie, przynajmniej w mojej skardze o podobną sytuację została odrzucona, bo nie jestem już członkiem administracji więc tak jakby nie mam nic do gadania.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Moderator

Dziwne to dla mnie jest, gracz F4TJ4COB dostaje od ciebie 135k po czym opłaca farmę po tobie, tak samo on nie chciał opłacić to wykupił ją Falcon1.
[2020-11-07 21:24:04] [$135000] [OFFLINE] (UID: 35141) Sanni (4888122800) -> (UID: 40716) F4TJ4COB (4605550892)
A nie miałeś niby jak opłacić bo kasy nie miałeś. 
Zostaniesz odbanowany jak zgodzisz się na oddanie długu @GreQ1 i @Loco, dostaniesz odpowiedni czas na spłatę, jeśli się nie wyrobisz w czasie to zostaniesz już wtedy zbanowany bez możliwości apelacji.
@Sanni zgadzasz się na takie warunki?

Odnośnik do odpowiedzi