Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
czarNULL

[ZAAKCEPTOWANE] Skarga Nieznajomy 0_24TV

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  czarNULL
Nick oskarżonego:  Nieznajomy 0_24TV
Data i godzina zajścia:  10;34-12;34
Powód skargi:  aresztowanie pomimo błęu
Opis zdarzenia:  Ogólnie to poszedłem siedzieć do więzienia na godzine (słusznie bo miałem  6 gwaizdek za kradzieże domów) wszystko super fajnie rozumiem i jak czas odsiadki mi sie skończył to zamiast przed brame więzienia tepło mnie przed bramą ( na terenie więzienia ) więc kulturalnie podszedłem do płotu i napisałem strażnikom żeby mnie wypuścili bo coś sie zbugowało a ten przybiegł i strzelił do mnie z tazera i wsadził do paki na kolejną godzine tłumacząc się tym że nie wiedział jaki mam zamiar i nie powinno mnie tam być pomimo tego że poinformowałem go przy płocie że był bug i żeby mnie wypuścił na spokojnie oraz w momencie zakucia chciałem mu napisać a on 0 reakcji poprostu mnie wsadził na kolejną godzine i sobie poszedł, napisałem raporta 2 razy i jeden z moderatorów zgłosił tam gdzieś błąd i kazał napisał skarge, potem napisałem drugiego reporta i drugi moderator też kazał napisać skarge bo on nic z tym nie może zrobić więc dlatego piszę te skargę, godzine w więzieniu musiałem odsiedzieć przez błąd z nie mojej winy.
Dowody:  Wrzucam 2 screeny, jeden z momentu kiedy pisałem do policjanta że coś sie zbugowało i żeby mnie wypuścił na spokojnie i drugi kiedy policjant obraża sobie więźniów oraz widać kawałek dialogu z innym więźniem, chodzi o to że wcześniej policjant skracał czas w więzieniu dziewczynie za to że śpiewała w więzieniu ( o to nie chce robic dramy) https://imgur.com/a/hPXr0aQ
Coś od siebie:  Napisałem reporty z powodu zaleceń 2 moderatów, sprawę z tym policjantem chciałem załatwić pokojowo pisząc do niego żeby mnie poprostu wypuścił i nie napiszę skargi i sie rozejdziemy ale oczywiście dalej ignorował jak przy sytuacji przy płocie. jego id w momencie zajścia sytuacji to 108. liczę na jakąś rekompensate z powodu tej stracej godziny ewentualnie  wyciągnięcia konsekwencji  u polijanta

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż skarga na mnie wypowiadam się. Jak wspominałem ci na pw nie wiem jak tam się znalazłeś mogłeś przejść bugując system co się da zrobić owszem. W tamtym momęcie tylko zobaczyłem, że ktoś jest gdzieś gdzie nie powinien a więc kolegę dałem na odsiadkę. Na dodatek o ile się nie mylę był z kolegą, który wjechał swoim autem na więzienie bo otworzyłęm missem więzienie i się bawił zemną. Możliwe, ze pisał coś ja nie zauważyłem błędy każdy człowiek może popełniać. Jeśli cię zbugowało na serio to wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Nerfikus napisał:

Jako iż skarga na mnie wypowiadam się. Jak wspominałem ci na pw nie wiem jak tam się znalazłeś mogłeś przejść bugując system co się da zrobić owszem. W tamtym momęcie tylko zobaczyłem, że ktoś jest gdzieś gdzie nie powinien a więc kolegę dałem na odsiadkę. Na dodatek o ile się nie mylę był z kolegą, który wjechał swoim autem na więzienie bo otworzyłęm missem więzienie i się bawił zemną. Możliwe, ze pisał coś ja nie zauważyłem błędy każdy człowiek może popełniać. Jeśli cię zbugowało na serio to wybacz.

Na więzieniu byłem sam nie było tam żadnego kolegi, a co do tego ,,nie wiem jak tam się znalazłeś" napisałem ci przez płot z bezpiecznej odległosci że bug jest jakiś i mnie źle tepło napisałem ci to również po tym jak mnie zakułes pisałem do ciebie, ignorowałes to ciągle. Pozatym nawet jak już mnie zakmnąłes i dowiedziałeś się że to przez błąd na prośbe o wypuszczenie mnie też nie zareagowałes, wolałes w tym czasie ze swoim kolegą strażnikiem skracać czas innym wieźniom za śpiewanie piosenek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kertan napisał:

image.png.a28a3adbedd1e03031c65f82a0ce76a3.png

Czyżby pan kolega musi się wypowiadać ? Masz tam osobę jak ,,johny_montana" mój dobry znajomy to po 1 po drugie sytuacje już chwilę ma 

2 godziny temu, czarNULL napisał:

Na więzieniu byłem sam nie było tam żadnego kolegi, a co do tego ,,nie wiem jak tam się znalazłeś" napisałem ci przez płot z bezpiecznej odległosci że bug jest jakiś i mnie źle tepło napisałem ci to również po tym jak mnie zakułes pisałem do ciebie, ignorowałes to ciągle. Pozatym nawet jak już mnie zakmnąłes i dowiedziałeś się że to przez błąd na prośbe o wypuszczenie mnie też nie zareagowałes, wolałes w tym czasie ze swoim kolegą strażnikiem skracać czas innym wieźniom za śpiewanie piosenek.

Nawet jeśli by tego kolegi nie było a ktoś był z kolegą to nic nie zmienia tego są bagi przez, które można wejść na więzienie oraz z niego wyjść mając odsiadkę i cię nie tepa. Poczekam na wypowiedź lidera

3 minuty temu, Nerfikus napisał:

Czyżby pan kolega musi się wypowiadać ? Masz tam osobę jak ,,johny_montana" mój dobry znajomy to po 1 po drugie sytuacje już chwilę ma 

Nawet jeśli by tego kolegi nie było a ktoś był z kolegą to nic nie zmienia tego są bagi przez, które można wejść na więzienie oraz z niego wyjść mając odsiadkę i cię nie tepa. Poczekam na wypowiedź lidera

A no i daj dowód że skrypt cię tam dał a nie zbudowałeś skrypt i przeszedłeś bagiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Nerfikus napisał:

A no i daj dowód że skrypt cię tam dał a nie zbudowałeś skrypt i przeszedłeś bagiem

W takim razie jaki by miał sens wchodzenie do więzienia bugiem i proszenie o wypuszczenie narażająć się przy tym na zamknięcie w więzieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, czarNULL napisał:

W takim razie jaki by miał sens wchodzenie do więzienia bugiem i proszenie o wypuszczenie narażająć się przy tym na zamknięcie w więzieniu

Kolego mój drogi nie wiem co macie w baniach czy chciałeś zrobić to czy to czy beke czy jaki ciul. Bez odpowiednich dowodów nic nie zrobisz za wiele. Poczekamy na wypowiedź i zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Funkcjonariusz zostanie ukarany naganą w związku ze swoim zachowaniem. Na następny raz @Nerfikus dowiedz się, co osoba robi na więzieniu.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności