Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
KapitanBomba

[Organizacja Przestępcza] Mokotov Family

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Bez_nazwy.png?width=300&height=300

 

 

hist.png.14f1077f5e4f8e58b7d1c3a845b561cf.png

 

Rok 1998

Nasza historia zaczęła się w San Fierro, gdy jako troje małych chłopców, z jednego osiedla patrzyliśmy na śmierć naszych rodziców, którzy chcieli nas uchronić przed największym gangiem w tam tych czasach.
Wszyscy z nas zamieszkali wtedy u swoich dziadków prócz mnie, który ciągle próbował odnaleźć ludzi, którzy byli odpowiedzialni za śmierć naszych rodziców. Moi bracia Kito i Dave nie mogli patrzeć na mnie, gdy cierpiałem szukając tych co zabili nam rodziców, więc postanowiliśmy złożyć ekipę, a jednak wyszło na to, że rodzine...
Nazwaliśmy się Mokotov Family, a nazwa wzieła się z historii najstarszego, czyli Jacka to ja we własnej osobie.

Rok 2002
      Pierwszy raz po stracie rodziców postanowiłem ukazać się światu, ponieważ do tego czasu działałem sam i bałem się wychylać, a gdy doszli moi bracia to wyszedłem, aby pokazać co znaczy słowo "Rodzina". Mijały dni, tygodnie, miesiące przygotowań, aż postanowiliśmy zacząć działać... Niestety byłem nie przygotowany i miałem mętlik w głowie i zostałem postrzelony, przez co przebyłem długą operację i musiałem zostać w śpiączce, gdzie znajdowałem się przez 4 miesiące, gdy już się obudziłem widziałem tylko braci obok łóżka, a za nimi jakieś 20 osób. Na początku nie widziałem o co chodzi, a odpowiedź mnie zdziwiła najbardziej, która brzmiała tak "Jack to twoja rodzina i zawsze za tobą staną, więc tym razem nie zostaniesz ranny", w tamtym momencie naszym celem było ciągłe rozwijanie się, aby w przyszłości zemścić się za to co spotkało naszych rodziców. Kiedy wszyscy z nas ukończyli 20 lat zaczeliśmy coraz częściej wykonywać zlecenia, ponieważ nie potrafiliśmy wytrzymać już bez rozlewu krwi, działaliśmy jak je***e maszyny. Po roku wykonywania zleceń dla różnych grup kilka osób z rodziny umarł i pojawiło się kilka świeżaków, którzy zawsze nas raczyli swoją pomocą. Po 2 latach kiedy każdy z nas ukończył 22 rok swojego życia każdy z nas uzyskał jakieś zaufanie w gangach miasta. W tym momencie nasza "Rodzina" składała się z trzydziestu osób wiedzieliśmy, że to mało porównując do panującego, wówczas gangu
na terenie San Fierro. W naszym zespole mieliśmy człowieka, który zaczął układać pierwszy plan ataku, gdzie obejmował zwabienie kilku członków gangu San Fierro Rifa oraz zabicie. W pewnym momencie plan został anulowany, ponieważ poznałem miłego człowieka, który przedstawił się jako Wu Zi Mu. Jego triady w San Fierro walczyły o terytoria z San Fierro Rifa. Początkowo jego człowiek, który nazywał się Ran Fa Li miał dla naszej rodziny dał kilka zadań. Powiedział, jeżeli wykonamy te zadania postarają się nam pomóc w walce z T-Bone Mendezem, czyli liderem gangu San Fierro Rifa. Zadania nie należały do najłatwiejszych, podczas jednego zlecenia jeden członek naszej rodziny został postrzelony jednak Chińczycy, którzy przewodzili trafią w San Fierro pomogli nam w wyleczeniu naszego członka. Po 2 miesiącach pracy dla Chińczyków postanowiliśmy wraz z nimi uderzyć całą siłą na T-Bone Mendeza i jego gang. Triada pożyczyła nam kilka sztuk karabinów i pistoletów. Cały plan przebył z lekkimi problemami, ale ostatecznie zwyciężyliśmy wraz z Triadą. O całej akcji było głośno w mediach, Wu Zi Mu zaprosił nas na imprezę w momencie, w którym wróciliśmy wraz z Trafią pod jego siedzibę  okazało się, jednak że w San Fierro byliśmy poszukiwany przez Cartel jak i policje, która za wszelką cenę chciała nas złapać. Chińczycy zaproponowali że zawiozą nas do Las Venturas w którym też posiadali swoje terytorium. Oczywiście przystaliśmy na propozycje Triady i kolejnego dnia rozgościliśmy się w hotelu w dzielnicy Chinatown. W tamtych okolicach Tradią zarządzał Ran Fa Li, który przez pewien czas zapewaniał nam wszystko. Pewnego dnia kiedy myśleliśmy coś zrobić do naszych drzwi zapukała Tradia i powiedziała nam, że Ran Fa Li chciałby z nami porozmawiać, okazało się wtedy, że Tradia planuje napad na Caligula Casino którym rządziła Mafia. Po 6 miesiącach przygotowań wszystko było w 100% gotowe, więc zebraliśmy ludzi i wyruszyliśmy, podczas napadu napotkaliśmy kilka problemów związanych z Mafią, jednak Tradia jak i my poradziliśmy sobie z całą Mafią, kiedy wróciliśmy do dzielnicy Chinatown podzieliliśmy się łupem. Mieliśmy w tym momencie wszystko czego potrzebowaliśmy, jednak musieliśmy wyjechać z Las Venturas, gdyż okazało się że w San Fieroo i Las Venturas jesteśmy poszukiwani przez FIB.

Rok 2013
      Została nam tylko podróż do Los Santos, w którym od kilku lat już trwały potyczki gangowe. Każdy z nas zdawał sobie sprawę że życie tam nie będzie łatwe, ale nie mieliśmy wyboru, ponieważ było to jedyne miejsce, gdzie mogliśmy pokazać całą siłę, a poza tym Los Santos zostało odcięte od reszty wysp i musieliśmy tam zamieszkać. Walczyliśmy o swoje miejsce, gdzie zawsze trzymaliśmy się razem i nikt tego nie potrafił zmienić, a dalszy ciąg historii rodziny napisze teraźniejszość...

 

 

 

 

 

Lokalizacja-text.png.eb978326e8c684a1c051bc0c80d2fb72.png

lokali.png.3371e98a34533066bba8d6608a747bbc.png

 

 

 

 

 

hierar.png.7e1bdeeccd50187f9dba9be28528d3e3.png

 

Patron - Głowa rodziny. Osoba, która jest niewykrywalna i pilnuję rodziny, aby nie zachowali się jak zwierzęta.

Vice - Osoba, którą rodzina zwie "Wuja" jest to prawa ręka Ojca rodziny, gdy ktoś zagrozi Patronowi, wtedy pojawia się on, ale również wymierza kary na członkach rodziny.

Membro superiore - Zaufane osoby dla całej góry rodziny, gdy członek dostanie się na ową rangę podpisuje przysięgę rodzinną, która świadczy o jego życiu prowadzonym przez górę. 

Membro - Członek rodziny. Osoba która słucha całej góry i musi brać z nich przykład. Jest to zwykły członek, aczkolwiek dla nas jest to rodzina.

Reclutare - Świeżak. Osoba, która dopiero dołączyła do rodziny i każdy ma na nią oko gdy coś zepsuje wie, że poniesie karę śmierci. 

 

 

 

skiny.png.5ac1b9fef8fe10451b3d56412795120a.png

Bez_nazwy.png.2db59de2efc22df3eba5357ba1665aeb.png

 

 

 

ooc.png.ab4f5b3a62bc789fe410d0ef3bda3052.png

Stara ekipa grająca za czasów K2 Crew, Mokotów familiy po długiej przerwie wraca na serwer, mamy nadzieję, że będziemy mieli szanse na fajny powrót na strefę DM i życzymy powodzenia wszystkim aplikującym!


Grafiki -> @Sopher

Historia -> @Eves
 

lokali.png.0a47aefd4c340e6e68bad79e9a39bbe9.png

 

Edytowane przez KapitanBomba
Poprawki
 • Lubię To 2
 • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest git ale jedyna rzecz to, tą bazę już "zajęli" last warny więc jedynie jakaś inna baza.

 • Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczona osoba w strefie DM chłop razem ze mną prowadził wiele org 

Na Tak innej takiej osoby nie będzie 

 • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ta ale zmien czcionke w logo bedzie sztosem nad sztosami kox kox kox

ale wsm nie przyjmą was bo mokotov pare razy juz byl

 • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mokotov pare razy już było,lider z kolegtami usunął juz kilka organizacij,oraz baza zgapiona od innego podania

Edytowane przez Bielik2115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że chlopak poradzi sobie. Na tak

 • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Bielik2115 napisał:

Mokotov pare razy już było,lider z kolegtami usunął juz kilka organizacij,oraz baza zgapiona od innego podania

Nie ma zadnej zgapionej bazy z innego podania, po prostu tam jest baza która odpowiada aktualnemu liderowi(jezeli aplikacja będzie przyjęta dodatkowo skąd pewnosc ze tamta organizacja tez się dostanie? gdyby dostały się obię to wtedy wiadomo pierwszenstwo maja Ci pierwsi). A co do usuwania organizacji to jezeli Ci chodzi o Bombe to nigdy nie był liderem ale nadaje się na niego bez dwóch zdań kto z nim rozmawiał spędził troche czasu wiem o czym mówię.  A jeżeli to docinka do mnie lub do ekipy z MW to woleliśmy usunąć organizacje niz prosić się lub kłócić z opiekunami 😄 a przynajmniej gdy nam się chciało to coś robiliśmy i graliśmy dla siebie a nie żeby zgrywać kozaków ( ale nie lepiej dodać jakichś krokietów czy gości co nawet nie potrafią dobrze combata trzymać)

Edytowane przez RoseMoet
 • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład jest bomba git cacy pierun ja pierdole Kowalski analiza 

 • Szokujące 1
 • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nazwa przeruchana trochę ale na tak. A i skiny mokotowa są juz w innym gangu

Edytowane przez Freaky450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kertan napisał:

Na TAK.Raczej jak w zarządzie będzie Eves to gang szybko padnie

Spina z tobą wynikła w Last Warn, więc wiesz, a chłopakom tylko pomagam bo im się zależy 😉 Jestem winien coś poniektórym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny sprawa że połowa ekipy która będzie grać mówiła że paradise to gowno i jak można na tym grać, skończony serwer ustoi jeszcze kilka dni itp itd... 
Nie zmienia to faktu iż apelka jest wg mnie najlepiej napisana ze wszystkich- miła dla oka nie za długa. Osobiście jestem na tak i powodzenia B)

 • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności