Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Rozdzielenie uprawnienia "Zarządzanie magazynem" - Fisekpl

fisek
 Share

Recommended Posts

Nick: Fisekpl
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Rozdzielenie uprawnienia "Zarządzanie magazynem"
Opis propozycji: Rozdzielenie uprawnień zarządzania magazynem, na zarządzanie pojazdami (możliwość eksportu pojazdów) oraz zarządzanie magazynem (przedłużenie, zakończenie działalności).
Myślę, że wiele organizacji czuło by się bezpieczniej, gdyby nowy gracz nie mógł im usunąć całej inwestycji.

Edited by Fisekpl124
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Oj zgodzę się z tą propozycją. Nadając właśnie to uprawnienie dla innej osoby odczuwałem strach przez to, że osoba z tą permisją mogłaby mi np. usunąć magazyn z którego nie dostałbym złamanego grosza wiedząc, że magazyn swoje kosztuje jak i opłata dzienne, na Tak!

• Lubię To 1

Na tak. Można to zrobić poprzez panel magazynu. Lider organizacji wchodzi do panelu(magazynu) i wyznacza rangę organizacji, która ma zarządzać magazynem, a eksportowanie/importowanie pojazdów zostawić w panelu organizacji.

• Kocham To 1

• Moderator
42 minuty temu, brzys napisał:

Tylko osoba z dostępem do panelu lidera może usunąć magazyn.

W takim razie może właśnie uprawnienie "Zarządzanie pojazdami (magazyn)" zamiast aktualnej nazwy byłoby bardziej czytelne dla wszystkich osób?

• Lubię To 1

• 3 months later...