Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Eitho

[ZAAKCEPTOWANE] [maski: JP7S, AUMC] [oliwcia]

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam za znajomą oliwcia, w nadziei że skarga z mojego konta zostanie potraktowana nieco poważniej, aniżeli z konta, które przegrało mniej niż 100 godzin.
W skardze w niektórych momentach są zwroty bezpośrednie (np. nie wiem czy pamiętasz) - jest to spowodowane faktem, że pierwotnie była to wiadomość do mnie na pw.

Twój nick: oliwcia https://ucp.paradise-rpg.pl/profile/47461
Nick oskarżonego: Maski: Nieznajomy 0_JP7S, Nieznajomy 0_AUMC
Data i godzina zajścia: 15.11.2020r. około 2/3 w nocy
Powód skargi: nierówne traktowanie, wyśmiewanie gracza, wyśmiewanie związku graczy i brak kultury
Opis zdarzenia: 

Wczoraj przez pracę na mechaniku poznałam wiele świetnych osób z którymi od razu nawiązałam kontakt. Chodziliśmy sobie po różnych lokalizacjach, tańczyliśmy, bawiliśmy się - wiadomo. Niestety nadszedł czas, gdy chciałam odsiedzieć gwiazdki, bo nie wiem czy pamiętasz ale zawsze zgłaszałam się sama jeśli chodzi o ten temat. Na początku zdezorientowało mnie to, że dostałam godzinkę pełnej odsiadki za 6 gwiazdek, a wcześniej było tylko 30 minut. Jakoś specjalnie się tym nie przejmowałam, bo jest to zrozumiałe. Pomyślałam, że albo zły dzień albo mocniej trzymają się taryfikatora kar. Podczas mojej odsiadki zgadaliśmy się wszyscy na discordzie i postanowiliśmy stworzyć "ekipkę" do grania, aby nikt nie został sam. Po wyjściu z więzienia jeździliśmy po mieście, gdy nagle dołączył do nas "Niemej;)"  (z którym także trzymaliśmy się już wcześniej) i poinformował nas, że go zamknęli. Zdecydowaliśmy się odegrać  RolePlay i chcieliśmy odbić naszego kumpla. Wsiedliśmy wszyscy do samochodów (było nas 7) i postanowiliśmy kupić bronie. Po całkowitym ułożeniu planu przystąpiliśmy do akcji. Podjechaliśmy do Więzienia, wysiedliśmy zaopatrzeni w pistolety i apteczki i stanęliśmy przed bramą w odpowiedniej dla nas odległości. Konwersację zaczął ANGLIK_2115 (Nie jestem pewna czy na serwerze posiada "_" między ANGLIK, a 2115" z prośbą o negocjacje i o wypuszczenie naszego kolegi za rzekomy kontakt z innymi więźniami, gdy my wcześniej tylko przejeżdżaliśmy obok jadąc na farmę. Każdy z policjantów miał "NIEZNAJOMY" (aczkolwiek przy odkuciu kajdanek widać nicki, więc z tym nie było problemów) i było ich łącznie 3. Jeden z nich nas wpuścił bezproblemowo do środka na rozmowę, gdy nagle przyjechał radiowóz i zaczęli nas atakować przy tym zamykając bramę, abyśmy nie mogli nigdzie zwiać. Wtedy praktycznie wszyscy na discordzie powiedzieliśmy "co do kur*y". Każde z nas dostało paralizatorem, a kilka osób zostało przez policjantów zabitych. Był jeden skin kobiety oraz dwóch mężczyzn. Zdecydowaliśmy się odwrócić (chcę jeszcze wspomnieć, że żadne z nas nie wyjęło ognia w stronę policji, żadnej broni, a jedynie trzymaliśmy ją w ekwipunku) i uciekać w każdą możliwą stronę. Uciekałam tyle ile mogłam, ale w końcu mnie dopadli i wsadzili do więzienia. Po mimo tego, że wszyscy robiliśmy to samo to część dostała godzinę, druga w tym ja 1,5 godziny, a trzecia część 2 godziny. Zostawili nas na dworku, a w nas kipiała złość. Podeszliśmy do bramy ze strony wewnętrznej z prośbą o wytłumaczenie, dosłownie jakiekolwiek. Za jakiekolwiek ich paragrafy, bo naprawdę byliśmy okropnie w wielkim szoku. Zareagowali w naszą stronę ponownie ogniem, ale w inny sposób. Tym razem pojawiły się granaty ogłuszające, granaty dymne, łzawiące itd. W pewnym momencie wybuchnęliśmy i zaczęliśmy napieprzać jednego z pracowników, którym się okazało był b_blancik. Tutaj akurat zrozumiałe było, że nas zakuli i wsadzili do środka. Chwilę później dostałam informację, że kobiety mają mieć osobne cele i zostałam wsadzona do miejsca na dworze gdzie znajduje się ring. Po tym znowu zostałam zabrana do środka i prosiłam o jakiekolwiek wyjaśnienia.
Screen 1 - "Jedna kobieta na stado stulejarzy dlatego" tylko tyle informacji od nich dostałam. Dodatkowo ciągle wspominali o tym, że moi kumple to tak zwane "simpy", czyli inaczej "stulejarze", "spermiarze". https://imgur.com/a/jiag6LP

Ponownie zostałam wyciągnięta z celi, zakuta w kajdanki i dano mnie na stołówkę w miejsce pracy, gdzie stała sprzedawczyni. Poczułam się w tym momencie okropnie, bo w głowie miałam tylko słowa innych ludzi "kobiety do garów", a gdy wyszłam z miejsca za blatem zostałam zakuta i wsadzona do celi. 

Screen 2 - "poyebało ich" - uważam, że to totalnie niestosowne jeśli chodzi o daną frakcję. Rozumiem również ich zdenerwowanie na nas, ale trzeba trzymać się kultury. https://imgur.com/a/DqaFgYl

Screen 3 - ponowne wspominanie o tym, że chłopaki są "simpami" i wyrobienie "simp passów"  https://imgur.com/a/95ahW4w

Tutaj wystąpiła sytuacja, gdy wszyscy dostali pozwolenie na skrócenie sobie czasu w kopalni. Ja zostałam sama zamknięta w celi i zaczęłam dosłownie prosić o to, abym też mogła pójść. Powiedziałam, że jestem produktywną kobietą i naprawdę zależy mi na tym, aby wyjść. Wtedy jeden z policjantów przyniósł mi 2 hot dogi i napisał, że skoro jestem produktywna to mam zmienić hotdogi w spaghetti. 

Screen 4 https://imgur.com/a/EdaK8te 

Screen 5 - W tym czasie pękłam emocjami i było mi okropnie przykro. Zdecydowałam się poprosić o to po raz 2, bo być może do nich nie dotarło, gdy jeden z policjantów zaczął tańczyć mi "L" co oznacza "Loser" - taniec pochodzący z gry fortnite. https://imgur.com/a/NFzuDTq

Screen 6 - Dla sprostowania oti jest moim chłopakiem prawie dwa lata. To ja go namówiłam na grę na tym serwerze, bo tak jak Ci kiedyś mówiłam grałam na Paradise na starej edycji ponad 2 lata temu, gdy kopalnia jeszcze była normalną formą pracy dorywczej. Nerwy nam przeszły i zaczęliśmy się wszyscy śmiać. Oti podszedł do krat mojej celi i napisał "/me daje buziaka przez kraty swojej dziewczynie". Wtedy oboje zostaliśmy wyśmiani, że nasz związek to jeden wielki kit. Mam 17 lat, a Oti 18 i dobrze wiemy czy jesteśmy parą. https://imgur.com/a/s9qZE0l

Screen 7 - Kolega poprosił o zdjęcie kajdanek. Odpowiedź policjantów "a co, ja wróżka?" https://imgur.com/a/kXE3ShZ

Tutaj historia się kończy. Do tego mamy nagrane ponad połowę odsiadki i nie wiem czy to wszystko wystarczy na rozstrzygnięcie jakiejkolwiek sprawy. 

Dowody: https://imgur.com/a/jiag6LP  https://imgur.com/a/DqaFgYl  https://imgur.com/a/95ahW4w  https://imgur.com/a/EdaK8te  https://imgur.com/a/NFzuDTq  https://imgur.com/a/s9qZE0l  https://imgur.com/a/kXE3ShZ
Coś od siebie: Nigdy nie spotkałam się z takimi osobami obrażającymi tak bardzo kobietę w każdej sytuacji. Jeśli uważasz, że to wystarczy to proszę poinformuj mnie na ten temat, bo nie chce zostawiać tego bez żadnego wyjaśnienia mimo, że to tylko gra. Mam nadzieję, że nie napisałam tego zbyt chaotycznie i zrozumiałeś chociaż większość.

// eitho: ode mnie 2 linijeczki: naruszenie regulaminu rozgrywki 1.4, 5.11,
// naruszenie regulaminu SAPD: I.5, IX.1

• Lubię To 4
  • Szokujące 9
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaje osoby w maskach:

[28814] Destruktor -> Nieznajomy 0_AUMC

[25359] b_blancik -> Nieznajomy 0_JP7S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Police Officer I, Destruktor.

To tak, zaczynajmy.

37 minut temu, Eitho napisał:

Screen 2 - "poyebało ich" - uważam, że to totalnie niestosowne jeśli chodzi o daną frakcję. Rozumiem również ich zdenerwowanie na nas, ale trzeba trzymać się kultury.

Wypowiedź "poyebało ich" było zastosowane ironicznie, gdy gracz BlackWolf zaczął wytykać nasze nie kompetencje i na sam koniec przedstawił zdanie, "pojebało tych policjantów". W sposób ironiczny otrzymał odpowiedź. Nie polecam wyrywać słów z kontekstu. https://streamable.com/uyk7ao

To idziemy dalej

41 minut temu, Eitho napisał:

Tutaj wystąpiła sytuacja, gdy wszyscy dostali pozwolenie na skrócenie sobie czasu w kopalni. Ja zostałam sama zamknięta w celi i zaczęłam dosłownie prosić o to, abym też mogła pójść.

Więźniowie zostaje zamknięci w celach "izolatkach" gdy przykładową zaatakują funkcjonariusza. Co ty zrobiłaś. Nie byłaś jedyną osobą w izolatce, dodatkowo nikt nie wypuścił nikogo do kopalni. Nastąpiło jedynie przeszukanie na linii w środku więzienia, w którym na samym początku brałaś udział.

43 minuty temu, Eitho napisał:

Wtedy jeden z policjantów przyniósł mi 2 hot dogi i napisał, że skoro jestem produktywna to mam zmienić hotdogi w spaghetti. 

Normalna propozycja. Bez żadnych podłoży. Jeżeli nic nie można powiedzieć teraz do płci przeciwnej bez oskarżenia o podłoża seksistowskie. To ja nie wiem. Jeżeli miałby to pod cokolwiek podpinać to stereotyp.

47 minut temu, Eitho napisał:

Dla sprostowania oti jest moim chłopakiem prawie dwa lata. To ja go namówiłam na grę na tym serwerze, bo tak jak Ci kiedyś mówiłam grałam na Paradise na starej edycji ponad 2 lata temu, gdy kopalnia jeszcze była normalną formą pracy dorywczej. Nerwy nam przeszły i zaczęliśmy się wszyscy śmiać. Oti podszedł do krat mojej celi i napisał "/me daje buziaka przez kraty swojej dziewczynie". Wtedy oboje zostaliśmy wyśmiani, że nasz związek to jeden wielki kit. Mam 17 lat, a Oti 18 i dobrze wiemy czy jesteśmy parą.

Nic nie zostało wyśmiane, nie miało nic na celu urazić waszego związku, a chodziło o samą akcje jaką odegrał. Rozbawiło nas w jaki sposób Pan oti odegrał całą akcje. Chodzi o wypunktowanie caps lockiem "SWOJEJ KOBIECIE" i hipokryzji jaka z was wtedy płynęła, tu pojawia się bardzo ciekawa rzecz, uważasz że nasze zachowanie było seksistowskie, lecz tym samym, bez urazy masz chłopaka, który przedstawia cię jako przedmiot, który należy do niego. Nie żebym się w wasz związek wcinał ale to nie logiczne pisać na kogoś skargę o jedno, gdy pasuje ci jak ktoś inny to robi.

"Hipokryzja – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści."

51 minut temu, Eitho napisał:

Kolega poprosił o zdjęcie kajdanek. Odpowiedź policjantów "a co, ja wróżka?"

Nie zdejmujemy nałożonych kajdanek. Kajdanki są zawsze zakładane słusznie. Co zostało nawet potem wyjaśnione https://imgur.com/a/gbRpRYv

Nazywacie to co odgrywaliście RP, ja nie będę tego komentował, ponieważ na szczęście drugi funkcjonariusz nagrał całe wasze "RP".

• Lubię To 1
  • Szokujące 1
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@oliwcia wypowiedz się, bo z tego co widzę to trochę mnie na minę wsadziłaś z tą skargą 😐 

• Zabawne 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Destruktor napisał:

Wypowiedź "poyebało ich" było zastosowane ironicznie, gdy gracz BlackWolf zaczął wytykać nasze nie kompetencje i na sam koniec przedstawił zdanie, "pojebało tych policjantów". W sposób ironiczny otrzymał odpowiedź. Nie polecam wyrywać słów z kontekstu. https://streamable.com/uyk7ao - To dlaczego od razu zostajemy wrzuceni do jednego wora? Musiało mi mignąć, że w ogóle Black tak powiedział w waszą stronę, ale wy w naszą zrobiliście to samo. 

Więźniowie zostaje zamknięci w celach "izolatkach" gdy przykładową zaatakują funkcjonariusza. Co ty zrobiłaś. Nie byłaś jedyną osobą w izolatce, dodatkowo nikt nie wypuścił nikogo do kopalni. Nastąpiło jedynie przeszukanie na linii w środku więzienia, w którym na samym początku brałaś udział. - Owszem zgodzę się z tym, że brałam udział w bójce, aczkolwiek część z nas poszła do kopalni za waszym pozwoleniem. 

Normalna propozycja. Bez żadnych podłoży. Jeżeli nic nie można powiedzieć teraz do płci przeciwnej bez oskarżenia o podłoża seksistowskie. To ja nie wiem. Jeżeli miałby to pod cokolwiek podpinać to stereotyp. - Nie była to normalna propozycja, bo to było jednocześnie jak i chamskie tak i żałosne ukazując poziom jaki zachowaliście. 

Nic nie zostało wyśmiane, nie miało nic na celu urazić waszego związku, a chodziło o samą akcje jaką odegrał. Rozbawiło nas w jaki sposób Pan oti odegrał całą akcje. Chodzi o wypunktowanie caps lockiem "SWOJEJ KOBIECIE" i hipokryzji jaka z was wtedy płynęła, tu pojawia się bardzo ciekawa rzecz, uważasz że nasze zachowanie było seksistowskie, lecz tym samym, bez urazy masz chłopaka, który przedstawia cię jako przedmiot, który należy do niego. Nie żebym się w wasz związek wcinał ale to nie logiczne pisać na kogoś skargę o jedno, gdy pasuje ci jak ktoś inny to robi. - Napisał tak za moim pozwoleniem, bo tak jak wspominałam nie raz rozmawialiśmy wszyscy na discordzie. Śmialiśmy się z tego całego "RP", które CHCIELIŚMY odegrać na samym początku i zaczęliśmy sami je stosować. Dodatkowo proszę wskaż mi w którym miejscu jest dana "hipokryzja". 

Nie zdejmujemy nałożonych kajdanek. Kajdanki są zawsze zakładane słusznie. Co zostało nawet potem wyjaśnione https://imgur.com/a/gbRpRYv  - Ok. 

Nazywacie to co odgrywaliście RP, ja nie będę tego komentował, ponieważ na szczęście drugi funkcjonariusz nagrał całe wasze "RP". - O nagrania się nie przejmuj, my także takie mamy.

W takim razie co z resztą? Co z nazywaniem chłopaków simpami? Co z tańczeniem mi w celi, odpowiadanie "L" na jakąkolwiek moją prośbę? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Destruktor napisał:

Więźniowie zostaje zamknięci w celach "izolatkach" gdy przykładową zaatakują funkcjonariusza. Co ty zrobiłaś. Nie byłaś jedyną osobą w izolatce, dodatkowo nikt nie wypuścił nikogo do kopalni. Nastąpiło jedynie przeszukanie na linii w środku więzienia, w którym na samym początku brałaś udział.

https://streamable.com/qtxlow    

Ciekawe ze nikogo nie wypuściliście , skoro wypuściliście praktycznie wszystkich oprócz oliwcii

dając powód dosłownie tego że jest dziewczyną i musi być już sam nie wiem bo raz gadaliście ze oddzielne więzienie , później była nagle mowa że musi siedzieć w oddzielnej celi

a tak naprawdę to jedyne co , to albo daliście ją na ring i pilnowaliście albo za ladę na stołówce informując że ma stać w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

"część dostała godzinę, druga w tym ja 1,5 godziny"

Wszyscy zostaliście ukarani za A08 (Wtargnięcie na teren więzienia Stanowego). Jeżeli ktoś dostał godzinę, oznacza to że nie miał Statusu poszukiwania, gdy ktoś był poszukiwany dostawał większy wyrok.

Cytat

"gdy nagle przyjechał radiowóz i zaczęli nas atakować"

2020-11-16.png.a3cecc95e823c37137a50c17a417b43f.png
Jaqoob w tym czasie pełnił służbę na Więzieniu, żadne RP nie zostało zgłoszone. Gdy już dotarłem na miejsc, również nie widziałem żebyście cokolwiek odgrywali na miejscu. Wtedy Jaqoob powiedział że mamy po prostu was złapać.

Cytat

Owszem zgodzę się z tym, że brałam udział w bójce, aczkolwiek część z nas poszła do kopalni za waszym pozwoleniem. 

Jedyną osobę którą wypuściłem do kopalni to gracz o nicku "BlackWolf" ponieważ już każdy miał dość jego narzekania na to że nie ma jak uciec z więzienią, jaki to serwer jest "ch****y i dlatego gra tu tylko 300graczy" oraz jaka to frakcja nie jest spierdolona. Oszczędzę wycinania jego wypowiedzi bo jest to zbędne - gracz dostał bana.

Wracając do waszego "RP", pomijając fakt że nic nie było zgłoszone do żadnego z funkcjonariuszy oraz to że większość z Was nie miała znaczka "RP" nad głową. To nie był role play, tylko robiliście borutę, dlatego zostało wezwane wsparcie, paralizatorem dostaliście ponieważ zaczęliście uciekać, następnie gdy zostaliście osadzeni wszyscy się rzuciliście pod bramę tak aby żaden z funkcjonariuszy nie mógł wejść na teren dziedzińca.
716464576_2020-11-16(1).png.4100f7e94debc681a3df41e6c6394372.png

Dlatego też zostały podjęte kroki aby rzucić w Was gaz łzawiący. Następnie po otwarciu bramy 3 osoby próbowały uciec, dostały ponownie paralizatorem i zostały wsadzone do izolatki.
Gdy już w miarę się uspokoiliście, zaczęliście atakować jednego strażnika, "boxować go" więc wtedy została użyta broń palna przeciwko Wam, wtedy wszyscy wylądowaliście w interiorze - a dziedziniec został zamknięty. Wtedy zaczął się drugi sezon wyzwisk oraz prowokacji.  

Cytat

Ciekawe ze nikogo nie wypuściliście , skoro wypuściliście praktycznie wszystkich oprócz oliwcii

Jedynie BlackWolf`a wypuściłem bo był naprawdę już nie do wytrzymania. Oliwcia jak i inni którzy zostali bo nie tylko ona została w celi, zostali w niej za poprzednie czyny (prowokacje, napaść na funkcjonariusza pełniącego służbę w więzieniu) BlackWolf jedynie dostał szansę żeby skrócić wyrok bo było nam to na rękę, szybciej wyjdzie - szybciej będzie spokój.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, b_blancik napisał:

Jedynie BlackWolf`a wypuściłem bo był naprawdę już nie do wytrzymania. Oliwcia jak i inni którzy zostali bo nie tylko ona została w celi, zostali w niej za poprzednie czyny (prowokacje, napaść na funkcjonariusza pełniącego służbę w więzieniu) BlackWolf jedynie dostał szansę żeby skrócić wyrok bo było nam to na rękę, szybciej wyjdzie - szybciej będzie spokój.

masz racje w celi zostały tylko dwie osoby oliwcia i Endrive , a chce przypomnieć że jednak biło cie jakieś 7 osób a prowokowali wszyscy , wiec co zrobiła jeszcze oliwka ze musiała czekać w celi aż do końca wyroku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, oti napisał:

masz racje w celi zostały tylko dwie osoby oliwcia i Endrive , a chce przypomnieć że jednak biło cie jakieś 7 osób a prowokowali wszyscy , wiec co zrobiła jeszcze oliwka ze musiała czekać w celi aż do końca wyroku?

Podpisuje się pod tym !

13 minut temu, b_blancik napisał:

Wszyscy zostaliście ukarani za A08 (Wtargnięcie na teren więzienia Stanowego). Jeżeli ktoś dostał godzinę, oznacza to że nie miał Statusu poszukiwania, gdy ktoś był poszukiwany dostawał większy wyrok.

2020-11-16.png.a3cecc95e823c37137a50c17a417b43f.png
Jaqoob w tym czasie pełnił służbę na Więzieniu, żadne RP nie zostało zgłoszone. Gdy już dotarłem na miejsc, również nie widziałem żebyście cokolwiek odgrywali na miejscu. Wtedy Jaqoob powiedział że mamy po prostu was złapać.

Jedyną osobę którą wypuściłem do kopalni to gracz o nicku "BlackWolf" ponieważ już każdy miał dość jego narzekania na to że nie ma jak uciec z więzienią, jaki to serwer jest "ch****y i dlatego gra tu tylko 300graczy" oraz jaka to frakcja nie jest spierdolona. Oszczędzę wycinania jego wypowiedzi bo jest to zbędne - gracz dostał bana.

Wracając do waszego "RP", pomijając fakt że nic nie było zgłoszone do żadnego z funkcjonariuszy oraz to że większość z Was nie miała znaczka "RP" nad głową. To nie był role play, tylko robiliście borutę, dlatego zostało wezwane wsparcie, paralizatorem dostaliście ponieważ zaczęliście uciekać, następnie gdy zostaliście osadzeni wszyscy się rzuciliście pod bramę tak aby żaden z funkcjonariuszy nie mógł wejść na teren dziedzińca.
716464576_2020-11-16(1).png.4100f7e94debc681a3df41e6c6394372.png

Dlatego też zostały podjęte kroki aby rzucić w Was gaz łzawiący. Następnie po otwarciu bramy 3 osoby próbowały uciec, dostały ponownie paralizatorem i zostały wsadzone do izolatki.
Gdy już w miarę się uspokoiliście, zaczęliście atakować jednego strażnika, "boxować go" więc wtedy została użyta broń palna przeciwko Wam, wtedy wszyscy wylądowaliście w interiorze - a dziedziniec został zamknięty. Wtedy zaczął się drugi sezon wyzwisk oraz prowokacji.  

Wszyscy napdali ciebie a jakoś oliwci i endriva nie wypusciliscie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, oti napisał:

Nie wypuściliśmy jej, ponieważ zainicjowała cały atak na State Prision. Więc żeby zachować spokój została w celi. Dodatkowo ona z 2 osobami które w celach pozostały atakowały nas. Cała reszta nie zaatakowała nas ani razu. Niektórzy byli wypuszczeni z cel również z powodu kończących się ich kar.

9 minut temu, oti napisał:

To ja już nie rozumiem, ma to być skarga o dyskryminacje na tle płci, w tym czasie ty mówisz, że w celi nie była sama oliwcia bo były jeszcze 2 osoby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Destruktor napisał:

Nie wypuściliśmy jej, ponieważ zainicjowała cały atak na State Prision. Więc żeby zachować spokój została w celi. Dodatkowo ona z 2 osobami które w celach pozostały atakowały nas. Cała reszta nie zaatakowała nas ani razu. Niektórzy byli wypuszczeni z cel również z powodu kończących się ich kar.

To ja już nie rozumiem, ma to być skarga o dyskryminacje na tle płci, w tym czasie ty mówisz, że w celi nie była sama oliwcia bo były jeszcze 2 osoby 

Słucham? Ja zainicjowałam atak? Proszę udowodnij mi to w jakikolwiek sposób, bo ja nawet tam nie chciałam jechać i żałuję, a o tym już rozmawialiśmy. Gdy podeszliśmy do bramy ja trzymałam się z tyłu, bo pomimo dobrego aima nie umiem strzelać się w tej grze. Przyjechaliśmy z zamiarem negocjacji, a ja NIE PISNĘŁAM NAWET SŁÓWKA. W żadnym wypadku nie był to mój pomysł, wręcz nawet taki mi nie przyszedł do głowy. Zdecydowałam się wziąć w tym udział, bo to moi kumple - a my swoich nie zostawiamy. Czekam na dowody 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Destruktor napisał:

Potwierdzam po prostu wersje @b_blancik że w celi nie była sama oliwcia był se jeszcze Endrive , tylko tutaj sie rozchodzi o wasze pajacowanie przed celą oliwkii i jednak niektóre kontrowersyjne teksty , po prostu nie rozumiem i nie dziwie się że oliwia czuje sie obrazona skoro wy przez jakies 30min-1h tanczyliscie przed jej celą + wydaje mi sie że w jakimś stopniu ją prowokowaliście więc

https://imgur.com/a/cz9cOEz

gdy oliwka prosi czy może iść do kopalni , odpowiadacie:

Destruktor - daje oliwce dwa hot dog'i po czym pisze skoro jesteś produktywna zrób mi z tego spaghetti

po czym obydwoje zaczynają tańczyć z b_blancikiem

Nie wiem naprawdę ale dla mnie to jest po prostu prowokacja

Prowokacja – podstępne i celowe działanie osoby trzeciej mające na celu spowodowanie reakcji ofiary prowokacji, zazwyczaj szkodliwej dla niej i często dla osób z nią związanych lub organizacji, jak np. uzyskanie odpowiedzi, informacji, wywołanie silnych emocji, niekontrolowanego zachowania, złamanie prawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, oliwcia napisał:

Czekam na dowody

Składający skargę, powinien przedstawić dowody oskarżające, oskarżonego.

20 minut temu, oti napisał:

Potwierdzam po prostu wersje @b_blancik że w celi nie była sama oliwcia był se jeszcze Endrive , tylko tutaj sie rozchodzi o wasze pajacowanie przed celą oliwkii i jednak niektóre kontrowersyjne teksty , po prostu nie rozumiem i nie dziwie się że oliwia czuje sie obrazona skoro wy przez jakies 30min-1h tanczyliscie przed jej celą + wydaje mi sie że w jakimś stopniu ją prowokowaliście więc

Potwierdzasz coś tam, ale skarga nie dotyczy tego, a seksizmu, więc nie ma to nic związanego ze sprawą.

Ja osobiście czekam na dalsze dowody, bo póki co wątpliwości wobec poprzednich wydaje się, że zostały rozwiane.

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Destruktor napisał:

Składający skargę, powinien przedstawić dowody oskarżające, oskarżonego.

Potwierdzasz coś tam, ale skarga nie dotyczy tego, a seksizmu, więc nie ma to nic związanego ze sprawą.

Ja osobiście czekam na dalsze dowody, bo póki co wątpliwości wobec poprzednich wydaje się, że zostały rozwiane.

Przysięgam, że nie mam siły na walczenie pomiędzy sobą. To ty oskarżyłeś mnie w tym momencie pisząc, że to odbicie było moją inicjatywą więc czekam, aż pokażesz mi jakiekolwiek dowody związane z tą sprawą. Nie wiem czy jest sens na dalsze rozwiązywanie tego problemu skoro widzę, że żadna z wiadomości do Ciebie nie dociera. Wymyśliliście 2 różne wersje, które nie miały miejsca. Nie znam waszego punktu "widzenia" dot. wyzywania chłopaków od simpów, stulejarzy. Mam nadzieję, że mimo wszystko poniesiecie za to konsekwencje, bo przykro mi - ale są granice. Nie chce dla was źle, bo już wczoraj mieliśmy okazję sobie to wyjaśnić - ale olałeś sprawę więc przyszedł czas na forum. Obecnie z twoich wypowiedzi nie potrafię wywnioskować jakiejkolwiek obrony argumentacyjnej i praktycznie gó**o (za przeproszeniem) tutaj wyjaśniliśmy(TY). Przydałoby się tylko tyle, abyście jednak zachowywali swoją kulturę, bo tyle szumu było kompletnie zbędne. Mam nadzieję, że mimo niewyjaśnionej sprawy nie będziemy "wydłubywać sobie oczu" nawzajem i jednak opamiętacie słowa. I tylko dopowiem, że nigdy nie naczytałam się tylu kłamstw ze strony innej osoby i nawet osoby z "bloków" mają więcej szacunku niż wy. No cóż - to koniec naszej przygody, bo straciłam nerwy a nie chce pogarszać sytuacji. Sprawa zostaje niewyjaśniona do odwołania, a wam życzę miłego dnia. ~ oliwcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, oliwcia napisał:

To ty oskarżyłeś mnie w tym momencie pisząc

Ty jesteś oskarżycielem my bronimy się jako oskarżeni.

12 minut temu, oliwcia napisał:

Nie chce dla was źle, bo już wczoraj mieliśmy okazję sobie to wyjaśnić

Mieliśmy ale twój znajomy wybrał inną drogę.

13 minut temu, oliwcia napisał:

bo tyle szumu było kompletnie zbędne

Zgadzam się

13 minut temu, oliwcia napisał:

"wydłubywać sobie oczu"

Też mama taką nadzieję.

14 minut temu, oliwcia napisał:

nigdy nie naczytałam się tylu kłamstw ze strony innej osoby

Nie jesteś sama.

14 minut temu, oliwcia napisał:

a wam życzę miłego dnia

Wzajemnie.

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Destruktor @b_blancik @oliwcia chciałbym podkreślić że to ja bylem głównym pomysłodawcą tej akcji w której dostałem muta na voice chat na 12 h oczywiście Destruktor się pomylił i wbił mi muta na 24 h za obrażanie ich z czym się zgadzam przesadziłem powinienem zachować kulturę  a w dniu dzisiejszym @Destruktor z kolegami z sapd o 2 w nocy nie wiadomo skąd i jak dowiedział się że osoby poszukiwane znaczy ja i nadziej (niestety nie wiem jaki ma nick na forum)  znajdujemy się w tym momencie  na farmie ja już szczerze wkurzony bo wykorzystali mechanikę gry że oznaczeni jesteśmy na mapie przyjechali zabrali nadzieja i czekali aż ja odłożę wąż z hydranta ja przez dłuższy czas prosiłem go o zdjęcie muta kontaktując sie przez oliwcie i innych bo już go posiadałem dodatkowe 7 h których nie powinienem miec lecz upierał się że jeżeli nie złożę apelacji na forum to nic nie zrobi lecz nie zwrócił uwagi że już apelacja była przeze mnie na forum zamieszczona po czym groził mi że jak nie odłożę węża to postara się o bana na 30 dni dla mnie za bugowanie po czym dostałem bana na 1 dzien i czekam aż sprawa się rozwinie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, mati2010a napisał:

@Destruktor @b_blancik @oliwcia chciałbym podkreślić że to ja bylem głównym pomysłodawcą tej akcji w której dostałem muta na voice chat na 12 h oczywiście Destruktor się pomylił i wbił mi muta na 24 h za obrażanie ich z czym się zgadzam przesadziłem powinienem zachować kulturę  a w dniu dzisiejszym @Destruktor z kolegami z sapd o 2 w nocy nie wiadomo skąd i jak dowiedział się że osoby poszukiwane znaczy ja i nadziej (niestety nie wiem jaki ma nick na forum)  znajdujemy się w tym momencie  na farmie ja już szczerze wkurzony bo wykorzystali mechanikę gry że oznaczeni jesteśmy na mapie przyjechali zabrali nadzieja i czekali aż ja odłożę wąż z hydranta ja przez dłuższy czas prosiłem go o zdjęcie muta kontaktując sie przez oliwcie i innych bo już go posiadałem dodatkowe 7 h których nie powinienem miec lecz upierał się że jeżeli nie złożę apelacji na forum to nic nie zrobi lecz nie zwrócił uwagi że już apelacja była przeze mnie na forum zamieszczona po czym groził mi że jak nie odłożę węża to postara się o bana na 30 dni dla mnie za bugowanie po czym dostałem bana na 1 dzien i czekam aż sprawa się rozwinie 

Jeżeli masz zastrzeżenia co do innej akcji napisz nową skargę, lecz zanim to zrobisz dowiedz się dokładniej czym zajmuje się oddział SEU. Ja w ów akcji udziału nie brałem bo nie mogę, nie przynależę do dywizjonu. Byłem tylko jako jednostka transportująca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Destruktor napisał:

Jeżeli masz zastrzeżenia co do innej akcji napisz nową skargę, lecz zanim to zrobisz dowiedz się dokładniej czym zajmuje się oddział SEU. Ja w ów akcji udziału nie brałem bo nie mogę, nie przynależę do dywizjonu. Byłem tylko jako jednostka transportująca.

tak ale jednak mogłeś mi tego wtedy muta zdjąć bo to jednak ty popełniłeś błąd i wtedy tej akcji by najprawdopodobniej nie było bo za samo odciszenie chciałem się oddac

Edytowane przez mati2010a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, mati2010a napisał:

tak ale jednak mogłeś mi tego wtedy muta zdjąć bo to jednak ty popełniłeś błąd i wtedy tej akcji by najprawdopodobniej nie było bo za samo odciszenie chciałem się oddac

Tak jak już pisałem, żaden błąd nie został popełniony, kara została przedłużona przez system.

Prosiłbym o napisanie nowej skargi jak już, bo bez sensu zaśmiecamy tą.

Edytowane przez Destruktor
dodanie ostatniej linijki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej perspektywy, dalej nie widzę obrony ze strony funkcjonariuszy na postawienie oliwcii za kuchnią, tańczeniem przed jej celą, oraz wyzywaniem kogoś od stulejarzy bądź simpów. @Destruktor @b_blancik czekam aż odpowiecie na te zarzuty, bo narazie została wyjaśniona sprawa hot dogów, co jednak nie do końca mnie przekonuje.

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Kajersky napisał:

Z mojej perspektywy, dalej nie widzę obrony ze strony funkcjonariuszy na postawienie oliwcii za kuchnią, tańczeniem przed jej celą, oraz wyzywaniem kogoś od stulejarzy bądź simpów. @Destruktor @b_blancik czekam aż odpowiecie na te zarzuty, bo narazie została wyjaśniona sprawa hot dogów, co jednak nie do końca mnie przekonuje.

https://streamable.com/6ntzs2 -  Raz nazwałem kogokolwiek stuleją, napisałem to prześmiewczo (bardziej IC aniżeli OOC). Napisałem to potym gdy Pan Kaktusito odegrał na /me *spuszcza się na ku**y*. Źle zrozumiałem co napisał - była 3 w nocy, myśłałem że odegrał to w stronę osadzonej. Fakt nie powinienem tak ich nazwać ani IC ani OOC, przyznaję że zostałem sprowokowany przez grupkę "Panów" którzy non stop prowokowali na VC. Nie mam nic więcej do dodania.

Edytowane przez b_blancik
literówka.
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać na screenshot'ach 2-3 razy zostało przez moją osobę użyte wyrażenie simp. Spowodowane było to pokazaniem przez niektórych zatrzymanych (popisaniem się) przed osobą znajdującą się w celi o nicku oliwcia potocznie mówiąc "jakimi to nie są kozakami". Zostało użyte bez dokładniejszych przemyśleń. Nie powinienem ich tak nazywać ale 4 rano robi swoje i człowiek lekko się zapomina. Jednakże jeżeli przyjrzymy się słowu simp jest synonimem do słowa simper, simpering - wdzięczyć się, krygować się przed kimś. Nie zmienia to jednak faktu negatywnego znaczenia.

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, oti napisał:

https://imgur.com/a/cz9cOEz

gdy oliwka prosi czy może iść do kopalni , odpowiadacie:

Destruktor - daje oliwce dwa hot dog'i po czym pisze skoro jesteś produktywna zrób mi z tego spaghetti

po czym obydwoje zaczynają tańczyć z b_blancikiem

Nie wiem naprawdę ale dla mnie to jest po prostu prowokacja

Prowokacja – podstępne i celowe działanie osoby trzeciej mające na celu spowodowanie reakcji ofiary prowokacji, zazwyczaj szkodliwej dla niej i często dla osób z nią związanych lub organizacji, jak np. uzyskanie odpowiedzi, informacji, wywołanie silnych emocji, niekontrolowanego zachowania, złamanie prawa

Zgadzam się z tym i byłem tego świadkiem! Oczkolwiek nie posiadam dowodu, ale wiem że tak się normalni gracze nie zachowują, w ten sposób chcieliście tylko pokazać swoją wyższość nad nami, ponieważ my byliśmy bez radni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, JANKO napisał:

Zgadzam się z tym i byłem tego świadkiem! Oczkolwiek nie posiadam dowodu, ale wiem że tak się normalni gracze nie zachowują, w ten sposób chcieliście tylko pokazać swoją wyższość nad nami, ponieważ my byliśmy bez radni.

To po co się odzywasz. Nie jesteś dowodem bo jesteś jakimś świadkiem. Raz raz, tam jest wyjście

• Irytujące 1
  • Zabawne 3
  • Urocze 1
  • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności