Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
klumiskoo_

[ODRZUCONE] Doneq .:KLUM!SKOO:.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: :KLUM!SKOO:.
Nick oskarżonego: @Doneq
Data i godzina zajścia: 23:00 13.11.2020
Powód skargi: Wykorzystywanie możliwości we frakcji do spraw prywatnych 
Opis zdarzenia: Witam powiem prosto i krótko streszczę wszystko nie wazne jak i co ale mam spine z graczem doneq i felkiem to cała ekipką co była w lcn ale to mniejsza panowie mnie lubią puszczają earape w radiolce i tak dalej ale nie o tym mowa dzisiaj mając jadąc przypominam miałem 0gwiazdek  przyjechał miechael clinton do cometa że to mój ziomek @F4TJ4COB strzelilem do góry combatem mówiąc chodzcie na mnie rozpoczoł się pościg wyjechaliśmy z mechanika napisałem że od teraz rp stuba dołączył się do pościgu i pare radiolek jeździłem z ogranicznikiem po mieście i troche więcej na autostradzie wszystko z zasadami rp wjechałem do miasta zmniejszyłem prędkość wjechałem w plamę odegralismy rp napisali że nie ma medykow na ooc mówie okej wychodze z auta podnoszę ręce wszystko okej mówię dobra odsedze te 30 min czy tak 1h bo mówię nie mam gwiazdek rp odegrane nic nie gadałem po dordze wpisywałem że używam nitro że wyrzucam bron przez okno itp itd  dlatego nie rozumiem dlaczego dostałem 2h i na dodatek akcja zakończyła się w lv i mnie zgarniali w lv to dlaczego nie mogli dać mnie odrazu do jaila na tym lv tylko musieli jechac do wiezienia normalnego i dać 2 h za takie coś dowody mam ss jak nie mam żadnych gwiazdek a @Stuba czy osoby które w tym uczestniczyły moga potwierdzić że było rp i tak dalej wsumie mam to w logach jak będzie potrzebne to dam 
Dowody:  daje ss z godzina nawet i że nie posiadam gwiazdek 
Coś od siebie: chciałbym żeby otrzymali kare bo rozumiem zaprosiliby na ts3 lub dsc i bysmy se pogadali wyjaśnili a nie ze 2 dzien pod rzad siedze 2h jak wejdziecie na mój profil to jest apelacja o unmute i tak jest filmik na yt jak mnie prowokuja i puszczaja earape i jezdzili 30km/h zeby trwalo jak najdłużej dlatego nie mówie że każdy sapd taki jest ale ekipa z lcn ktora doszła do sapd nie daje wzoru do naśladowanie graczą tylko pokazują jak gracza pluć i gnoić myśle że tutaj kara będzie wymierzona  mta-screen_2020-11-13_23-00-45.thumb.jpg.caf79f5efe93d62bd4b7502847017049.jpg 

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No to co zaczynamy. 
ale mam spine z graczem doneq i felkiem to cała ekipką co była w lcn ale to mniejsza panowie mnie lubią -Zdecyduj się albo masz z nami spine albo cie lubimy 

wyjechaliśmy z mechanika napisałem że od teraz rp -Od teraz rp? Rp robisz od początku, właśnie dla takich sytuacji jak ta czyli gdy grozi ci 120 nagle sobie odegrasz żeby dostać mniej. Albo zaczynasz rp i kończysz rp albo nie ma rp, prosta sprawa.

odsedze te 30 min czy tak 1h bo mówię nie mam gwiazdek rp odegrane -Gwiazdki nie są jedynym czynnikiem który może zwiększyć twój pobyt w jailu, polecam zapoznanie z taryfikatorem.

dlatego nie rozumiem dlaczego dostałem 2h -Polecam czytać powody które ci dajemy.

a 
@Stuba czy osoby które w tym uczestniczyły moga potwierdzić że było rp -Zdziwie cie, ale to właśnie stuba powiedział że nie było mowy o żadnym rp.

chciałbym żeby otrzymali kare bo rozumiem zaprosiliby na ts3 lub dsc i bysmy se pogadali wyjaśnili -Nie mamy co wyjaśniać, dobrze wiesz jak nie lubię osób które są dwulicowe i czuć od nich hipokryzje na 1 kilometr.

a nie ze 2 dzien pod rzad siedze 2h -Łamiesz taryfikator to siedzisz, nie łam nie będziesz siedział raczej prosta sprawa.

mój profil to jest apelacja o unmute i tak jest filmik na yt jak mnie prowokuja i puszczaja earape i jezdzili 30km/h 
-W której również wypowiedziałem się na temat prowokacji i obaliłem twój super argument jakim było podgłośnione na maxa nagranie zrobione nokią 3310

taki jest ale ekipa z lcn ktora doszła do sapd nie daje wzoru do naśladowanie graczą tylko pokazują jak gracza pluć i gnoić myśle że tutaj kara będzie wymierzona  -Myślę że wręcz przeciwnie, dajemy przykład że i byłe gangusy potrafią się zachować i reprezentować godnie frakcje. W twoich oczach niestety ci którzy cie wsadzają za krateczki w grze są ch****i i generalnie do wyjebania.

Krok po kroku chyba wyjaśniłem sytuację, dodam jeszcze że przez całą akcje byłem na S2, dopiero na koniec akcji wróciłem i dostałem polecenie aby zawinąć cie na sp, to samo tyczy się powodów nie było mnie przy akcji i dyktował mi je @Heniutek. Co do twojego rp wczoraj mieliśmy idealny przykład jak to w twojej główce wygląda (mogę za*********ć 200 po bezdrożach w bullecie byle nie wydachować i chyba będzie git). Zmartwię cie ale irl gdybyś wjechał fordem gt na którym jest wzorowany bullet przy nawet 50 km/h na bezdroże bądź chodnik, prawdopodobnie miałbyś do naprawy całe podwozie + przód. Jeżeli chcesz robić rp to stosuj sie do jego zasad które są raczej logiczne, nawet przymykamy oko na niektóre rzeczy, ale sorka zapierdalanie maxem i wjeżdżanie we wszystko co sie da a potem napisanie /do pasy zadziałały poprawnie, to nie rp. 
Miłej nocki oddaje głos dla @Heniutek lub @Stuba od którego chciałeś tak bardzo nagranie.
Bayo

#Edit
Na następną skargę wypij meliskę, trudniej było rozczytać i dojść co do czego niżeli odpowiedzieć na twoje argumenty.
#Editv2
Zapomniałem dopisać jednej rzeczy Wykorzystywanie możliwości we frakcji do spraw prywatnych -Nie mam pojęcia gdzie to wykorzystuje, wsadziłem cie za powody które mi podali tyle w temacie esa.

Edytowane przez Doneq
Dopisanie zdania x2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema wypowiem sie co do tej skargi po tez troche tyczy mnie. A wiec tak zacznijmy od sytuacji z wczoraj. Kolega rozpoczal za toba poscig, wszystko fajnie niby, az tu nagle zaczynasz jezdzic po offroad ponad 150km/h bulletem ktore jest sportowe i nie ma kol offroad'owych i gadasz cos o rp, jezdzisz po gorkach ktore nawet nie maja drogi xD. Nastepnie jak mamy kod zolty/pomaranczowy mozemy wykonywac manewr pit, splakales sie ze jest rp jak go zrobilismy po czym 15 sekund pozniej od storoby bb masz wyskok na lotnisko sf wyskoczyles tam v-maxem XD. Wzielismy cie do radiowozu i mamy prawo sluchac czego chcemy w samochodzie, jesli ci to przeszkadzalo mogles poprosic o wylaczenie piosenki, ja siedzac z 5 innymi osobami na kanale slyszelismy siebie bardzo dobrze jakos nam to nie przeszkadzalo. A potem stwiedziles ze sobie walniesz logout https://streamable.com/ru0rxh. I tak jechalismy 30km/h zeby nie przekorczyn predkosci a ze byla noc to nie blokowalem ruchu nawet wczoraj kolo nas zadne auto nie przejechalo. I na dodatek z wczoraj kazdy wie ze SprytsBeng ma chorobe i nazywajac go na czacie premium 'Warzywko' to pokazujesz swoje zachowanie ze juz nie jestes toxic ani nic. A odnosnie dzisiaj zatrzymalismy twojego kolege ty podjechales strzeliles w niebo po czym wsiadles do samochodu odjechales, walnales w lampe bo zaczales tak szybko uciekac po czym zwolniles i napisales RP RP. Na koncu rozwaliles sie o plame i piszesz o wypadku skoro nie ma DES i piszesz ze ci sie silnik dymi, wiec ci napisalismy ze nie ma des i nagle wychodzisz z pojazdu i wpisuejsz komende /rece jak gdyby nigdy nic i myslisze ze kazdy bedzie laskawy dac tobie najnizsza kare. A z ta komenda to sie zamyslilem i pojechalem na sp. Do tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pomyliłem sytuacje nie wazne

Edytowane przez FeleKK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem tak macie klipa z pościgu to dajcie zobaczycie jak było :] 

heniutek co do cb prowokowaliście mnei do jaila 30km/h zeby trwała trasa jak najdłużej i puszczanie earape w aucie ? no choopie wole lognac i byc we wiezieniu niz sie toczyc :] i być prowokowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co mamy dawać klipa skoro osoba która rzekomo może potwierdzić twoje rp (stuba) sam mówił iż rp nie było xD.
Jeżeli masz wątpliwości oznaczaj osoby które były na tym pościgu i dopytuj się czy rp było + jak sam mówisz "tak dalej wsumie mam to w logach jak będzie potrzebne to dam ", więc dawaj i rób dalej zbędny offtopic. Od siebie kończę tą dyskusje i czekam na werdykt Kajera, chyba że przedstawisz jakikolwiek mocny argument. 
A no i wsm co do 0 rp w akcji, może to potwierdzić nawet @Tehciu który brał udział w pościgu + jest w executive staffie.
Pozdrówki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciesz sie ze tego nie nagralem ale mam swiadkow na to ze skakales 🙂 Chodzi mi o wczoraj, a z dzisiaj to nie mam, ale myslisz ze bedziemy kazdy poscig nagrywali caly?

Jeszcze raz ci tlumacze mogles napisac ze ci muzyka nie odpowiada to bym ja wylaczyl, ale ty wolales zrobic logout. Wiec gdzie masz problem, gdybys napisal ( Wylaczysz ta muzyke bo mnie nie odpowiada prosze? ) to bym ci ja wylaczyl.

Edytowane przez Heniutek
maly edit zapomnialem dopisac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja nazwa została wymieniona w skardze to się wypowiem.

Zacznijmy od początku, kiedy zacząłeś strzelać przy mechaniku, od razu rozpoczął się pościg po pierwszej minucie napisałeś "od teraz RP", co kompletnie nie wiem co oznaczało. Rozpoczynasz pościg, a po minucie "od teraz RP". Z tego co wiem od samego początku musisz się określić, czy robisz RP czy nie. Z naszej perspektywy wyglądało to tak, że zobaczyłeś ile mamy jednostek i postanowiłeś zrobić RP, aby dostać mniejszą karę. Co do clip'ów, tak, jak Ci odpisywałem na PW, ja nie nagrywam wszystkiego 24/7, jedynie clip'uje, jak jest coś ciekawego. A o informacji NO-RP zdecydowała osoba jeszcze wyżej niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, klumiskoo_ napisał:

strzelilem do góry combatem mówiąc chodzcie na mnie rozpoczoł się pościg wyjechaliśmy z mechanika

Więc tak trochę średnio. Strzelając w miejscu publicznym, gdzie narażałeś na niebezpieczeństwo osoby postronne, pościg przybrał już formę pacyfikacyjną - celem funkcjonariuszy była jak najszybsze zatrzymanie Cię. Nie widzę tutaj żadnego wykorzystywania duty do celów prywatnych, w dodatku gdy inny funkcjonariusz nie związany z "udupianiem" Cię potwierdza, iż nie był to pościg RP.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności