Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Błąd] [Serwer] Lootbox'y

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu:

Syt. 1

Po wbiciu odpowiedniego poziomu wyskoczył mi komunikat "Otrzymujesz Lootbox..." a zaraz po tym "BŁĄD / Nie możesz podnieść 1x Lootbox...". Rozumiem ze moglem być bardziej uważny ale zdobycie Lootboxa to nie jest codzienność lub nasza wola dlatego tez można nie pomyśleć o tym czy się ma wystarczająco miejsca w kieszeni. W moim przypadku zdobycie Lootboxa jest długim procesem i nie ukrywam chciałbym sobie zakręcić takim kołkiem fortuny raz na te pol miesiąca, na rabatach mi nie zależy bo żadnego nie mam jak użyć ale chodzi o sam fakt ruletki.

Syt. 2

Często bywa tak ze we frakcji ludzie sobie chomikują godziny by nie skrobać wypłaty w tysiącach a zebrać raz na jakiś czas setki tysięcy, wielu tak robiło w tym ja. W takich chomikowanych godzinach moze znajdować się bardzo dużo exp'a przez co po odebraniu dostaje się np. 40 lvl w gore. Problem taki ze system daje nam tylko jedno powiadomienie np. Bedac 100 Lvl odbierasz wypłatę i dostajesz info [Level up! Poziom 151.] Co skutkuje brakiem Lootbox'a ponieważ gra daje nam je co te 25, 20 15, 10, 5 lvl (zależnie od tego jaki sie ma poziom).  Poziom wskoczył o 51, informacja padła jedna (z numerem nieparzystym). W przypadku gdybyśmy zbierali te lvl osobno np. na pracy dorywczej nasze powiadomienia wyglądałyby tak -> [Level up! Poziom 101] [Level up! Poziom 102] etc.. Idac ta droga do  wcześniej omawianego 151 Lvl. wpadły by te 2 Lootbox'y. A chomikując i pomijając te odliczanie już nie.

Moze nie straciłem niczego ale tez nie zdobyłem, a mógłbym i chciałbym. Jeśli nie ma opcji zwrotu to chciałbym aby wyskakiwało ostrzeżenie czy żeby był jakiś system zabezpieczający gracza przed takimi sytuacjami aby inni nie popełnili tych samych błędów co ja bo to moze lekko wpłynąć na nasz humor w ciągu dnia.

Kiedy zauważyłeś ten błąd:

Syt. 1 - 13.11.2020 13:42:30
Syt. 2 - ok. 20.10.2020

Screenshoty:  

obraz.png

Odnośnik do odpowiedzi