Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Savenn

[Organizacja Przestępcza] -The Lost MC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1545074448_logothelost.png.d6f942131363f5680a68c6dce6e70227.png
Name - The Lost MC
Tag - TLB

Hex - #768181
Skins - Skinid248.pngSkinid100.pngSkinid247.png

History

Wiosna 1989

W marcu 89 Billy Grey zakłada organizację o nazwie: The Lost MC, ja rangę Vice President dołącza Johnny Klebitz, gang przez kilka pierwszych lat radzi sobie fatalnie, jednakże liderzy są przekonani że kiedyś uda im się z tego bagna wyjść.

Lato 1994

W lipcu 1994 roku zostaje aresztowany Billy, zostają mu przedstawione zarzuty takie jak: porwania, morderstwa oraz napad na funkcionariusza, po jego aresztowaniu władze nad gangiem przejmuje Johnny, w tym samym czasie gang jest bardzo osłabiony, z prostego względu, gang nie miał głównego lidera.

Lato 2000

Latem 2000 roku Johnny otrzymuje informacje od Terrego że Angelsi (wtedy najwięksi worgowie Lostów) robią przerzut narkotyków na starym złomowisku (rzecz jasna w Liberty City) niedaleko lotniska, Lości wykorzystując tę informację postanowili wbić się w tę tranzakcję i ukraść narkotyki.

Zima 2000

Nadszedł dzień przerzutu, a dokładniej 13 grudzień. Gdy Lości dotarli na miejsce ujrzeli wypełnione po brzegi narkotykami Buritto, bez większych wachań Johnny rozkazał żołnieżom rozpocząć abordaż, po długiej strzelaninie Lości wygrywają tą potyczkę oraz zgarniają Buritto z kokainą, wracają na bazę oraz balują tam całą noc.

Wiosna 2008

W dniu 26 kwietnia Billy wychodzi na wolność, cały gang w tym dniu wyruszył pod komisariat go odebrać. Gdy wrócili na bazę Angelsi oddali ostrzał na bazę Lostów, zginoł wtedy zasłużony członek Lil Joe, Billy wtedy tak się zdenerwował że mało nie rozsadził kryjówki Lostów, za ten czyn Angelsi pokutowali naprawde długo, a szczegulnie po wybuchu ich bazy, oczywiście wsyzstko dzięki Billemu oraz Johnnemu.

Zima 2009

Johnny planuje napad na jubilera, wszystko idzie po ich myśli, plan jest doskonały a napad jest planowany na 27 czerwca tego samego roku.

Początek lata  2009

Nadszedł ten dzień, 27 czerwiec, dzień napadu, cała ekipa działała pod wielką presją, wiedziała bardzo dobrze że gdy coś sp*******ą to wszyscy idą do pierdla na co najmniej 15 lat, w połowie akcji Billy oznajmił Johnnemu i pozostałym członkom że chce oddać gang w ręce służb, Johnny wtedy tak się zdenerwował że postanowił wyeliminować Billego, po napadzie LCPD znalazło ciało Billego.

Jesień 2009

Jest 16 październik, w tym dniu organizację zdradził kolejny członek, mianowicie Brian, podzielił podobny los co Billy.

Zima 2010

Jest początek stycznia, organizacja popadła w ruinę po śmierci Billego oraz Briana, odeszli bądź zgineli w potyczkach zasłużeni członkowie, między innymi Jason Michaels, czy Johnnemu uda się odbudować organizację w niebezpiecznym Los Santos? Tego dowiemy się w swoim czasie.
Historia by @Savenn
Hierarchy
President - Założyciel organizacji, odpowiednik Billa, lepiej z nim nie zadzierać

Vice President - Współzałożyciel organizacji, odpowiednik Johnnego, rekrutuje nowych

Past President - Osoba zaufana jest w organzacji od jej początków, tą rangę można nazwać okresem próbnym w zarządzie

Road Captain - Kapitan, osoba zasłużona i zaufana przez zarząd

Seregant At Arms - m
a za zadanie rekrutowanie nowych członków

Tech Officer - Osoba doświadczona, za pozwoleniem minimalnie Road Captaina może szkolić nowych

Enforencer - Osoba znająca zazady panujące w organizacji, coś tam potrafi jednak jeszcze długa droga przed nim

Ambasador - Osoba która przeszła okres próbny, musi się jeszcze dużo nauczyć

Pached Member - Świerzak, okres próbny w organizacji.

Baza
gallery86.thumb.jpg.da3f8b9a0672aff4640cbdd9d710d93d.jpggallery87.thumb.jpg.90ada9cf728e598f90be4e5348b35406.jpg
OOC
Dziękuję wszystkim za przeczytanie mojej aplikacji dotyczącej gangu, wraz z moim kumplem chcielibyśmy spróbować swoich sił jako liderzy org przestępczej, ja jako tako posiadam doświadczenie w gangach więc myślę że sobię poradze.
(proszę nie pisać że logo podjebane z neta, bo jest, chciałem w 100% odwzorować gang z GTA4 TLAD więc logo nie mogło ulec zmianie)

Edytowane przez Savenn
poprawa estetyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIby spoko ale ja jestem neutral

1. Juz Bielik w swojej aplikacji na org znalazł i "zarezerwował" tą bazę co ty też uzyles, więc polecam poszukać coś innego.

2. Historia spoko ale krótka.

3. Zainwestuj 50k i napisz do Toksyka żeby zrobił ci logo i inne stylistyczne rzeczy.

PS. Życze powodzenie 🙂

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sulik napisał:

NIby spoko ale ja jestem neutral

1. Juz Bielik w swojej aplikacji na org znalazł i "zarezerwował" tą bazę co ty też uzyles, więc polecam poszukać coś innego.

2. Historia spoko ale krótka.

3. Zainwestuj 50k i napisz do Toksyka żeby zrobił ci logo i inne stylistyczne rzeczy.

PS. Życze powodzenie 🙂

1. baze wybrałem tą ponieważ pasowała mi bardzo do tej z gta4 tlad 
2. historie robilem z glowy, ostatni raz w gta 4 tlad gralem z 2 lata temu i tyle zapamietalem
3. napisalem na koncu rzeczy odnosnie loga

6 minut temu, laczu napisał:

szczerze to tragedia, lider niepewny.

mozesz sprecyzowac o co ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Savenn napisał:

1. baze wybrałem tą ponieważ pasowała mi bardzo do tej z gta4 tlad 
2. historie robilem z glowy, ostatni raz w gta 4 tlad gralem z 2 lata temu i tyle zapamietalem
3. napisalem na koncu rzeczy odnosnie loga

mozesz sprecyzowac o co ci chodzi?

okej kumam ale no wiesz bielik był 1 z tą bazą i jeszcze ja też pisałem aplikacje na org doceniam że pisałeś to sam nie wiem ile, ale naprwno troche czasu na tym spędziłeś, wystraczy że troche pozmieniasz i wydłużysz tą historia bo strasznie okrojona jest.

Edytowane przez Sulik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raz piszesz wiosna raz rok a raz początek, słabo graficznie podanie. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sulik napisał:

+1 rydziu ale Saven na końcu aplikacji się przyznał ale i tak jednak podjebane z neta

Podobnie jak cysper logo z neta, macie toksyka dajecie mu 50k i macie wybitne logo:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Savenn napisał:

szczerze to tragedia, lider niepewny.

jeśli chcesz dostać org, musisz poświęcić na tym więcej niż 5 minut 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, DonOniX napisał:

raz piszesz wiosna raz rok a raz początek, słabo graficznie podanie. Na nie

poprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie lider nie pewny oraz baza zabrana od innego podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama apelacja odrzuca.

Jest po prostu brzydka i słaba historia.

Na plus na pewno rangi ++ 

Logo jak wspomniałeś podjeba*e więc też nie fajnie.

Neutral

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Bielik2115 napisał:

Ja jestem na NIE, baza zgapiona odemnie, grafiki słabe oraz nazwa

Weź chłopie się ogarnij bo kto by czegoś nie dodał to piszesz, że zgapione od ciebie a poza tym neutal logo do zmiany według mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności