Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zmiany Import/Eksport -Tony-

-Tony-
 Share

Recommended Posts

Nick: -Tony-
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Z racji iż wielu osobom nie odpowiada zmiana co do możliwości wykonywania czynności związanych z magazynem. Proponuję dodać minimalną ilość osób aby móc posiadać magazyn, przykładowo 5 członków w organizacji. Możliwość ponownego importu mógłby być dostępny co 6h a Eksport co 30 min. Zapraszam do dyskusji.

Edited by -Tony-
  • Lubię To 1
  • Zabawne 2

• Supporter
Teraz, -Tony- napisał:

Tak wiem ale z twojego tematu ilość godzin raczej nie przejdzie.

Chodzi mi o to aby brzys przemyslal jeszcze raz te godziny i zmienił na inne, gracze podali swoje propozycje. 

A co jak jest ekipa 3 dobrze zgranych osób ro robią po 3 importy dziennie i dają rade nawet przy obecnej opłacie 40k na dobre, bez sensu są masówki w organizacjach, robi się tylko syf i kłótnie, jakis skargi od ludzi nie kumających ze saldo nalezy do lidera, sam mam 20 członków w org wiec mnie to nie robi Ale myślę o innych organizacjach skladających się z małej liczby osób, ale za to są oni zgrani, juz chyba napisałem masło maślane ale wiadomo o co chodzi XD, Według mnie na NIE

EDIT: Jakaś stara na propka jak tam tera patrze XD ale na nie dalej 

Edited by HayPay

Na nie, posiadam 5 osób w organizacji, z czego często jakaś osoba nie ma możliwości wejść na serwer, średnio jest u nas 3-4 osób aktywnych w tygodniu. Mimo to sami wbiliśmy ponad 50 poziomów (aktualnie mamy 101 level) i mamy limity wypłat średnio co drugi dzień (zależy od dropów). Dobrze sobie radzimy więc takie rozwiązanie z tym że magazyn można mieć od 5 osób w organizacji jest bez sensu.

• 1 month later...
  • 2 weeks later...