Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
NoMor

[Serwer] skarga na S3BUS [Rozpatruje mokebiusz, spr. 26/11]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: NoMor
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): S3BUS 
Data wydarzenia: 12.11.20 ok. 9.30
Opis zdarzenia: Gracz ogłosił, że sprzeda Gold Lootboxa, umówiliśmy się na 50k za owy przedmiot. Przy kupnie nie zwróciłem uwagi, że był to zwykły Lootbox, zauważyłem że ramka wokół itemu jest żółta więc uznałem, że wszystko git. Cała wymiana była w pośpiechu i dawno nie miałem w rękach żadnego złotego więc też zdążyłem już zapomnieć jak wygląda. Po tym jak się zorientowałem napisałem do gracza z chęcią polubownego rozwiązania sprawy, ale gracz mnie olał i mimo, że nie miał statusu AFK nie raczył nawet odpisać, więc jestem tu.
Dowody i coś od siebie:

[2020-11-12 09:25:00] [Output] : [PM] >> S3BUS [9]: mordko 50k i go porywam
[2020-11-12 09:25:44] [Output] : [PM] << S3BUS [9]: a dasz mi chwile i jesteśmy ugadani no chyba ze podlecisz po drwala
[2020-11-12 09:25:54] [Output] : [PM] >> S3BUS [9]: zaraz bede

[2020-11-12 09:29:44] [Output] : [WYNAGRODZENIE] Wypłata: $50000 i 0 EXP

[2020-11-12 09:30:19] [Output] : [INFORMACJA] Propozycja handlu została wysłana do gracza S3BUS!
[2020-11-12 09:30:21] [Output] : [INFORMACJA] Rozpoczęto handel! By zamknąć okno kliknij 'I'.
[2020-11-12 09:30:26] [Output] : [INFORMACJA] Zgłosiłeś stan gotowości. Zaczekaj na drugiego gracza.
[2020-11-12 09:30:27] [Output] : [INFORMACJA] Musisz zaczekać aż drugi gracz zgłosi stan gotowości.
[2020-11-12 09:30:28] [Output] : [INFORMACJA] Zgłosiłeś stan akceptacji oferty.
[2020-11-12 09:30:29] [Output] : [SUKCES] Handel zakończony pomyślnie!

[2020-11-12 09:43:49] [Output] : [PM] >> S3BUS [9]: mordo ale teraz sie dopatrzylem ze to nie jest goldbox tylko zwykly box
[2020-11-12 09:44:37] [Output] : [PM] >> S3BUS [9]: wiec albo ci go oddam i zwrocisz mi 50k albo go wezme ale wtedy nie za 50 tylko 10k

Gracz do tej pory nie odpisał i pewnie już nie odpisze, został powiadomiony o skardze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[PM] >> [AFK] N0W4K [100]: dzień dobry mam pytanie ? czy goldbox to taki który ma złotą obramówkę i ma złote napis

[PM] << N0W4K [100]: dkladnie taki

1 to jest rozmowa z adminem

2 pisałeś że nie odpisze a odpisałem

3 próbujesz mnie oszukać

4 mam świadków ze miałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

image.png.8ecccacdd8a0cf0ec7f117dedef7e3de.png

Oto i twój Goldbox.

Odpisałeś dopiero po tym jak wysłałem ci link do skargi 🙂

Może zostaw adminom sprawę kto kogo tu oszukał.

Może i masz w ekwipunku ale mi dałeś zwykłego.

To wszystko z mojej strony, czekam na odpowiedź admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. widziałeś co kupujesz

2. po transakcji napisałeś że jak będę miał więcej to mam się odezwać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, S3BUS napisał:

1. widziałeś co kupujesz

2. po transakcji napisałeś że jak będę miał więcej to mam się odezwać

W najgorszym wypadku nie dostanie pieniędzy z powrotem, ale ty nie powinieneś sprzedawać zwykłego boxa jako gold bo to jest oszustwo mój drogi i mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte wobec ciebie konsekwencje za to bo nienawidzę takich rzeczy.

Bo wtedy mówiliśmy ciągle o Goldboxach. I nie wiem w ogóle co to ma wnieść do sprawy, ale nie martw się po tej transakcji nie chce mieć już z tobą ani z twoimi kolegami do czynienia.

• Przykre 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@N0W4K konsultowałem się z nim w sprawie tego lootboxa ponieważ sam nie byłem pewny jego wartości  dlatego prosiłbym aby się wypowiedział .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze wyróżniamy trzy rodzaje Lootbox'ów. Określić dany typ możemy poprzez obramowanie skrzyni (widoczne na zdjęciu poniżej).

image.png

Cytat

S3BUS  -> NoMor 
Przedmioty gracza S3BUS: ; 1x Lootbox
Przedmioty gracza NoMor:
Gotówka gracza S3BUS: $0
Gotówka gracza NoMor: $50000

Rozumiem, iż umawialiście się na Gold Lootbox, a wysłano zwykłą wersję jego. Proponuję cofnięcie transakcji (Lootbox za 50.000$) lub dofinansowanie dla @NoMor w kwocie 40.000$ celem pokrycia kosztów odniesionej straty. Która wersja wam bardziej sprzyja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

[PM] >> [AFK] N0W4K [100]: dzień dobry mam pytanie ? czy goldbox to taki który ma złotą obramówkę i ma złote napis
[PM] << N0W4K [100]: dkladnie taki

Zapewne Supporterowi chodziło tu o obramowanie skrzyni (rozpiska jest w moim poprzednim komentarzu tej sprawy), więc doszło tu do lekkiego niezrozumienia, bo rzeczywiście mogłeś odebrać to w zły sposób. Dlatego też proponuję rozwiązanie cofnięcia transakcji lub dofinansowania dla poszkodowanego gracza. 
@S3BUS, oczekuję decyzji - cofamy transakcję, czy oddasz graczowi 40.000$ celem pokrycia strat? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zauważyć że jestem dość nowy na tym serwerze ponieważ gram tu od 2-3 dni nie rozumiem dlaczego miałbym oddawać całą sumę gdy gracz który jest rzekomo ofiarą ma zapewne 100lvl i doskonale wie jak wyglądają skrzynki i był świadom co kupuje, ja zostałem wprowadzony w błąd który pociągnął wyżej wymienionego gracza w straty jeżeli już mam spłacać jakąś kare z powodu mojej i niewiedzy i supportera to chce oddać 50% ustalonej kwoty co i tak moim zdaniem nie jest uczciwym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim zdaniem powinieneś przestać kombinować, w jednej jak i w drugiej sytuacji obaj zostajemy bez strat, ja dostaje swoje 50k albo 40k i zatrzymuje boxa, z czego wychodzi, że dałem ci za niego 10k czyli tyle ile jest wart, bądź dostaniesz go i sprzedasz komuś innemu za 10k. Prosta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paraguan proszę żebyś rozpatrzył   tą sytuacje ponieważ global moderator kryje supportera który nie potrafi się wypowiedzieć pomimo wprowadzenia w błąd gracza  i proszę o rozpatrzenie sytuacji z obu stron konfliktu.

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem przekonana, że supporterowi chodziło o obramówkę skrzynki a nie całego okienka, wszystkie przedmioty "premium" posiadają złotą ramkę czyli ten kwadracik dookoła. W związku z tym nikt nie jest tu "kryty", ale ewidentnie doszło pomiędzy wami do nieporozumienia. @mokebiusz wyjaśnił wszystko tutaj i podtrzymuję jego propozycję rozwiązania sprawy. Najlepiej dokonać cofnięcia transakcji - wtedy każdy z was wyjdzie na zero.

2 godziny temu, mokebiusz napisał:

Na serwerze wyróżniamy trzy rodzaje Lootbox'ów. Określić dany typ możemy poprzez obramowanie skrzyni (widoczne na zdjęciu poniżej).

image.png

Rozumiem, iż umawialiście się na Gold Lootbox, a wysłano zwykłą wersję jego. Proponuję cofnięcie transakcji (Lootbox za 50.000$) lub dofinansowanie dla @NoMor w kwocie 40.000$ celem pokrycia kosztów odniesionej straty. Która wersja wam bardziej sprzyja? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę przyjąć kare 50k za oddanie lootboxa i spłate do 2 tygodni bo obecnie nie posiadam tylu pieniędzy przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50k na 2 tygodnie? Skoro musi tak być to niech już będzie chociaż mi osobiście wydaje się, że 50k to nie jest jakaś wygórowana kwota i jak się człowiek zepnie to nawet w jeden dzień się można z tym obrobić. Ale w takim wypadku Lootbox trawi w twoje ręce dopiero jak będziesz miał całą sumę, zgadzasz się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro dogadaliście się na dwa tygodnie, to tyle też wam dam - jeśli do transakcji dojdzie szybciej, zgłoście mi tutaj finalizację. Do tego czasu Lootbox powinien zostać u @NoMor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi