Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
krauzi

[Organizacja Przestępcza] - Mafia Capitale

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

logo_mc.png?width=427&height=427

NAME: Mafia Capitale
FOUNDED: 1999
ETHNICITY: Italy
RIVALS: every gang in San Andreas
CRIMINAL ACTIVITES: Money laundering, corruption, drug trafficking, arms trafficking

Historia.png

Rok 1999, dwóch przyjacieli z dzieciństwa Massimo i Salvatore, pochodzący z rejonu Lacjum we Włoszech, postanawia założyć grupę przestępczą. Znajomi dotychczas zajmowali się głównie ściąganiem haraczy oraz praniem brudnej gotówki. Obydwaj byli poszukiwani listem gończym, więc wiedzieli że muszą uciekać do innego miasta, aby wieść dalej swoje gangsterskie życie. Obaj długo rozmyślali gdzie mogliby założyć organizację przestępczą, padło na miasto Los Santos. 
Nie minęło dużo czasu od podjęcia decyzji. Przyjaciele zaczęli zbierać "ekipę", zależało im na ludziach bez skrupułów, którzy nie wymiekną w skrajnych sytuacjach. Po około dwóch tygodniach udało im się zebrać kilku zaufanych ludzi. Na samym początku działalności Mafia Capitale nie miała łatwo. Ekipa musiała jakoś zaprezentować się w nowym mieście. Na start zaczęli od rzeczy na pozór łatwej czyli napadów. Najpierw na sklepy, następnie magazyny, oraz stacje benzynowe, lecz łup nie był zbytnio duży aby opłacało się ryzykować kilka lat odsiadki. Tak właśnie zaczęły się napady na banki oraz sklepy jubilerskie czyli specjalność Massimo, w tym wlaśnie czół się najlepiej. Ekipa zaczeła rosnąć w siłę, produkować oraz rozprowadzać narkotyki, broń, handlować ludźmi. 

Rok 2004, z garstki osób zrobiła się całkiem spora ekipa, która z roku na rok rosła w siłę. Ich ludzie pochodzili głównie z Francji i Włoch. Zdobyłi respekt w oczach członków innych gangów swoją odwagą oraz dążeniem uparcie do celu pomimo wielu przeszkód. Zaczęli przekupywać funkcjonariuszy SAPD, aby mogli przemycać broń oraz narkotyki w różne zakątki San Andreas. Każdego kto sprawiał problemy likwidowali, nie było przyzwolenia na tzw. "samowolkę". Gang Mafia Capitale rozrósł się na tyle żeby przejmować bazy oraz tereny różnych gangów w Los Santos, nie zawsze szło im to po myśli, czasami przegrywali ale jak mówi to Salvadore na błędach trzeba się uczyć. Massimo i Salvadore byli dumni z obecnej sytuacji w Los Santos, nikt im nie podskoczy każdy bał się ich bandy.  

Rok  2010, Massimo i Salvadore nadal dobrze się trzymali na ulicach Los Santos nikt nie potrafił ich powstrzymac, owy gang był wręcz niepokonany, inne ekipy traciły cierpliwość do Mafii Capitale. Po wielu latach swojej działalności przestępczej Massimo został złapany podczas ucieczki ze strzelaniny przez SAPD, jako lider grupy przestępczej został skazany na dożywocie, Salvatore został sam. 

Lokalizacja.png

lok_mc.gif?width=660&height=427

Hierarchia.png

Capo - (głowa rodziny, to on podejmuje wszystkie ważne decyzje)
Associate - (prawa ręka szefa, to on pomaga mu we wszystkich sprawach)
Rivenditore - (specjalista od spraw napadów, wyszkolony przez samego lidera)
Convulsioni - (zajmuje się produkcją narkotyków oraz handlem bronią)
Ucissore - (udało mu się przejść okres próbny, stara się zdobyć zaufanie szefów)
Socio - (swieżak, wykonuje najcięższe prace aby udowodnić, że jest godny dołączenia do organizacji)

Skiny.png

skiny_mc.png?width=617&height=427

Podsumowanie.png

Wraz z kumplami postanowiliśmy, że założymy własną organizację przestępczą, mamy spore doświadczenie na strafie DM, sam osobiście miałem okazje poprowadzić przez okres około miesiąca czasu gang co prawda na randze v-lidera. Spodobało mi się to i chciałbym spróbować swoich sił tym razem na randze lidera. Mam nadzieję, że moje podanie wam się spodobało i dacie mi szanse.

Edytowane przez krauzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Lider toxic, bylem z nim wiele razy w org, wyżywał się na członkach oraz ich wyzywał na NIE

Edytowane przez Bielik2115
  • Zabawne 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

na NIE

Edytowane przez Olaa
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby fajne, ale lider mnie nie przekonuje, historia też nie jest jakas super. Aktualnie na NIE.

• Urocze 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na NIE toxyczny lider i podjebane rangi z podania organizacji Cartel de sinaloa i LCN

Edytowane przez adameq
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

lider  toksyczny    

rangi podjebane z lcn   

nie mój Klimat na nie 

Edytowane przez Larry
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Freaky450 napisał:

Na nie źle gopusc wpisalem

wieczny la cammorczyk sie cos wychyla

8 minut temu, mlodymarcel napisał:

a te opisy rang to chyba ode mnie co 

nie widze zeby byly podobne ale ok xD

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, krauzi napisał:

wieczny la cammorczyk sie cos wychyla

nie widze zeby byly podobne ale ok xD

a ja widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Autismo napisał:

logo_odv_new.png 

lekko podobne

@Autismo logo robiłem dla kubsona, ale jednak zmieniłem mu logo a te przerobiłem dla krauziego, wiec te logo co wyslales nie mozecie uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Toksyk napisał:

@Autismo logo robiłem dla kubsona, ale jednak zmieniłem mu logo a te przerobiłem dla krauziego, wiec te logo co wyslales nie mozecie uzywac.

zgadzam się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Toksyk napisał:

ok ale nigdzie tego loga nie użyłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki jako tako nawet nawet, ale on na lidera się nie nadaje zbyt bardzo toxic jest i nie lubi przegrywać. naura

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności