Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Kseno

[Organizacja Przestępcza] - 47'th Street Gang

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

47itylewtemacie.png.c8097eacc25b6a859fd1fdf71cfe33ed.pngprzerywnik.png.3d96155f09be56a7bb7f945124c28e8e.png

GANG NAME: 47'th Street Gang

ETHINICITY: USA

FOUNDED: 2020

LEADER: Kseno47

przerywnik.png.3d96155f09be56a7bb7f945124c28e8e.png

historia.png.56a462952d8498f196594e5aca0589b3.png

2006.jpg.cb127c6e04afb6ccbedc1d01f49b36af.jpg

Tego dnia do drzwi Michael'a zapukała Jasmine z wiadomością, iż został ojcem. Michael z niedowierzaniem wyrzekł się Olivii i żądał testów na ojcostwo, finalnie przypomniał sobie o imprezie u Jacob'a, na której przesadził z alkoholem. Następnego dnia wziął telefon do swej ręki i z wyrzutami sumienia zadzwonił do Jasmine, uświadamiając jej, że zmienił zdanie i chce opiekować się Olivią. Kilka dni po tym zdarzeniu kontakt z Jasmine urwał się, prawdopodobnie kobieta uciekła.

2016.jpg.a6330a7ab92b4525c32e4e28397cb527.jpg

Po dłuższym czasie od zaistniałej sytuacji, Michael na wszystkie sposoby próbował odnaleźć Jasmine, rozwieszał plakaty na słupach oraz tutejszych sklepach, lecz bez żadnego skutku. Kilka dni później, zadzwonił do niego telefon, Michael czym prędzej pobiegł do słuchawki, dowiedział się gdzie ostatnio była widziana Jasmine, ale nie dowiedział się z kim rozmawia. Następnego dnia rano czym prędzej pojechał do wskazanego miejsca przez anonimowego mężczyznę. Miejsce to okazało się opuszczononym budynkiem niedaleko szkoły, do której uczęszczała Olivia. Mężczyzna przyszedł wraz z dziewczynką, która została przez niego porwana przed rozpoczęciem lekcji. Michael, gdy zauważył że z tajemniczym mężczyzną jest jego córka, zaczął panikować. Wolno podszedł do córki, lecz zauważył że w prawej ręce podejrzanego mężczyzny, widać pistolet. Ojciec Olivii powiedział "co chcesz za życie mojej córki!?!" napastnik, odpowiedział "twojego bólu!", po czym szybkim ruchem pociągnął za spust broni, zabijając przy tym Olivie, oraz rzucając ją martwą na ziemię. Michael będąc w wielkim szoku pobiegł od razu do swojej córki, a przestępca uciekł z miejsca zdarzenia. Ojciec koło ciała Olivii zauważył nieśmiertelnik, na którym były dane mordercy, podniósł naszyjnik, po czym włożył go do kieszeni, a martwą córkę wziął na bark i czym prędzej pojechał z nią do szpitala. Kilka dni po tym zdarzeniu, ojciec Olivii pojechał na pogrzeb nie wyobrażając sobie normalnego życia bez córki.

2018.jpg.da0aea38438d4bb5128fac5519f63dcd.jpg

Kilka lat później Michael miał koszmar, w którym przypomniała mu się sytuacja z 1 września 2016r. Obudził się w środku nocy, cały zalany potem, po czym przypomniał sobie o nieśmiertelniku, który znalazł w tamtym wydarzeniu. Zaczął szukać owego nieśmiertelnika, który został schowany w nocnej szafce obok łóżka. Następnego dnia, zaczął długie poszukiwania oprawcy Olivii...

2020.jpg.adb30d6b2f58bbe287705b6b738a0ef2.jpg

Po dwóch latach intensywnych poszukiwań, i zużycia prawie wszystkich środków finansowych jakie posiadał, odnalazł w końcu mordercę swojej córki. Michael zebrał paczkę swoich kumpli William'a, George'a oraz Jacob'a, cała banda przyjaciół spotkała się przy bloku Jacob'a na którym widniało graffiti "47". Obgadali plan zemsty za Olivię. Z informacji, które znalazł Michael wynikało, iż mężczyzna mieszka nieopodal Mechaniki Pojazdowej. Po udanym odwecie, grupa przyjaciół postanowiła założyć „47’th Street Gang”...

hierarchia.png.4d604cc85ffccfb168d0cb2fbb46ccb7.png

Management of movement - Zespół głównego zarządu, zajmuje się wszystkim i wszystkimi.

Expierenced of movement - Jest o krok od zarządu, brakuje mu bardzo niewiele.

Agility of movement - Członek gangu z częściowym zarządzaniem, w pełni posiada dostęp do asortymentu grupy.

Member of movement - Pełnoprawny członek gangu, pomaga w obrocie narkotyków.

przerywnik.png.3d96155f09be56a7bb7f945124c28e8e.pngbaza.png.efab80b4cd9de13ba78a439c5f62ecb3.png

Los Santos, Owl st.

bazaobraz.thumb.jpg.7eb0ad8f6a2d3d843dcb62afc79555ad.jpg

przerywnik.png.3d96155f09be56a7bb7f945124c28e8e.pngskiny.png.4c40502be5e47e2aeb0cb749b5bad35f.pngskinyobraz.thumb.jpg.23fcd11ea877373c49b145e4338fa90b.jpg

podsumowanie.png.f2ba8cb6113cca3534f0e57b6ded75ce.png

Dziękuję za przeczytanie aplikacji do końca!

Od dawna chcieliśmy razem z @laczu @Liktrio i @N3XT stworzyć swoją organizację, a teraz nadarzyła się szansa, więc korzystamy.

Po przeczytaniu historii zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego w skrócie historie 47'th Street Gang. ❤️

https://youtu.be/9HHAD07FanQ

Edytowane przez Kseno
zmiana grafik
  • Kocham To 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby wszystko jest odpowiednio zrobione, ale jakos mi nie siada, nie wiem czemu ale logo przypomina mi granie w Icy Tower'a w dziecinstwie XD

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Rydziuu napisał:

Niby wszystko jest odpowiednio zrobione, ale jakos mi nie siada, nie wiem czemu ale logo przypomina mi granie w Icy Tower'a w dziecinstwie XD

o to chodzilo, zeby bylo nawiazanie Xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Rydziuu napisał:

właśnie o to chodziło nam więc gituwa kox

Edytowane przez Liktrio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Liktrio napisał:

lepsze to niż napis, 2 palemki i kałach na logu jak każdy ma

a moze wlasnie nie, ale zresztą, gust jak ch*j, kazdy ma swoj, ja preferuje w prostocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciekawa historia, liczyłem na dalsze rozwinięcie, bo przyjemnie się czytało 😄.  Co do całej aplikacji nie jest zła, ciekawy styl grafik, trochę mało rang ale to już od was zależy. Na tak

Edytowane przez DonOniX
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki mi nie pasują.  Jedyną odpowiedzialną tutaj osobą  jest NEXT. Na nie 

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lillean napisał:

nextcior na lidera!!!

sam wybrał aby był kseno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że organizacja za długi czas nie przetrwa z taką liderówką, oraz będzie bardzo dużo osób, które są hoppersami (skaczą po org. co kilka dni)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, d0lciak napisał:

które są hoppersami

z tą krytyką się nie zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, d0lciak napisał:

Jestem na NIE, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że organizacja za długi czas nie przetrwa z taką liderówką, oraz będzie bardzo dużo osób, które są hoppersami (skaczą po org. co kilka dni)

Może będzie inaczej. Może @Kseno weźmie się Twoje słówka do jego czerwonego SERCA. 

Ja jestem na tak. 

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności