Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Sulik

[Organizacja Przestępcza] Red Devils Cartel

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

gfdddd.png.34f6fb58ce3e1ff31ccc6c0df4550782.png

Gang Name: Red Devils Cartel

Founded: 1954

Ethnicity: Mexico

Rival: Other Mexico Cartel

Tag: RDC

hierarhia.png.d47a157bb05ef48d644542ea3be95175.png

Cartel stworzyła grupka ludzi jeszcze nie zbyt doświadczonych lecz naprawdę " ogarniętych" .

W cartelu wszystkich członków było 5, każdy zajmował się czym innym.

Dowódca Cartelu czyli Pablo, to on zajmował się wszytkimi przemytami produkcją broni lub narkotyków, był tak zwaną głową Cartelu.

(Head Of Cartel)

Prawa ręką dowódcy był tak zwany Nicolas najmłodszy członek gangu, lecz znający się na rzeczy.

(Cartel Boss)

Dominic to on zajmował się produkcją broni, z wykształcenia był kowalem więc trochę wiedzy na ten temat miał.

(Blacksmith)

Andreas główny szef działu produkcji narkotyków, miał zawszę twardą rękę, nigdy nie dało się go przekupić.

(Narcotics)

Lucas on akurat zajmował się sprzedażą broni i narkotyków, znajdował klientów którzy płacili niezła kasę za towary.

(Smuggler)

Osoba która dopiero dołączy do Organizacji dostaje rangę.

(Cartel Member)

(Każdy członek po dostaniu się do Organizacji będzie miał okazje awansować na większą range, Ranga " Head Of Cartel oraz Cartel Boss", ma dostep do panelu.

Reszta rang prowadzi do zdobycia najlepszej rangi.

historia.png.da331e9ff9ac9d021dd479bb85cfe568.png

Cartel powstał w 1954 w Meksyku charakteryzował się tym że ludzie w nim byli bardzo okrutni. Zajmowali się oni głównie przemytem i produkcją broni lecz też narkotyków. Każdy kto wszedł w ich drogę został natychmiast zlikwidowany a co gorsza wzięty jako niewolnik aby wykonywać pracę innych.

Gang na początku był biedny, członkowie czasami poświęcali swoją całą kasę na produkcje broni i narkotyków, ponieważ wiedzieli że i tak im się to zwróci.

Każdy z członków na ramieniu miął tatuaż, który przedstawiał Czerwonego diabła, i inicjały grupy.

przedzial.thumb.png.f1d412e6f837ab694d6cf0bc951bc142.png

1955

Rok 1955 pierwszy wywóz w historii cartelu, wiekopomny dzień dla piątki osób.

Panowie szykowali się do tego dnia cały 1 rok, mieli dopięte wszystko na ostatni guzik.

Lecz nie wszystko poszło zgodnie z planem, jaki sobie wyobrażali.

Godzina 2:50 cała ekipa wyjeżdża z kryjówki, Pablo i Nicolas prowadzą ciężarówkę z całym towarem, obok nich jedzie Dominic on prowadzi jedyne sportowe auto jakie cała ekipa miała.

Za nimi jedzie Andreas i Lucas, chłopaki pilnują tyłu żeby przypadkiem nikt nie wkradł się na pakę ciężarówki.

Godzina 3:30 Lucas i Andreas jadać na tyle ciężarówki nagle słyszą strzały, natychmiast informują o tym pozostałych członków cartelu.

Własnie teraz każdy z panów zrozumiał że ich plan legł w gruzach.

Wtaczają "Plan B" cała ekipa jest umówiona na ucieczkę w bezpieczne miejsce.

Dominic podjeżdża na tyły żeby wspomóc chłopaków odciągnąć osoby które próbują napaść na ciężarówkę.

Po próbach odciągnięcia innego cartelu od cieżarówki chłopkom się udaje, Pablo i Nicolas dojeżdżają na miejsce rozładunku.

Godzina 4:23 Rozładunek ukończony ekipa po kilku godzinach intensywnej jazdy wraca do kryjówki.

Po powrocie na "Bazę" panowie świętują udany przewóz i liczą zarobioną gotówkę, którą i tak przeznaczą na produkcje Broni i Narkotyków na następny przemyt.

1957

Cały meksyk już zna Red Devils Cartel, panowie są bardzo zadowoleni z sukcesów które osiągneli w zaledwie 2 lata.

Ekipa wprowadza plan w którym mają rozprowadzać broń i narkotyki nie tylko po meksyku ale po innych krajach.

Rekrutują coraz więcej nowych ludzi.

Minęło kilka tygodni od rekrutacji zaczynają się pierwsze przemyty na większą skale.

Nowi rekrutancji bardzo dobrze graja w te klocki zaczyna udawać im się coraz więcej przemycać.

1958

Nie tylko meksyk zna już Cartel.

USA, Kolumbia i Całe Los Santos głowi klienci na towar.

Panowie mają kasy jak lodu nic im nie brakuje.

Nie wierzą w to że przez 3 lata już tak się dorobili.

Cały Meksyk, Kolumbia, USA i Los Santos znają już "Red Devils Cartel"

Największy cartel w meksyku rozwinał się w przeciągu 3 lat.

Oczywiście ekipa miała niewiele lecz miała nieudanych akcji gdzie złapano przemytnika z ich towarem lecz cartel na tym nie ucierpiał.

Nikt z policji dalej nie wiedział kto prowadzi cartel i gdzie on się znajduje.

Ekipa była bardzo zadowlona z ich sukcesów.

Cały Red Devils Cartel funkcjonował i zarabiał przez wiele lat.

Wszyscy członkowie mieli różne zainteresowania lecz zgadzali się w jednym, każdy z nich kochał motoryzacje zawszę na przemyt przygotowywali naprawdę niezłe " fury".

Przy ich kryjówce znajdował się mały garaż a w nim wszystkie narzędzia do naprawy i podrasowania ich samochodów, w garażu gdy mieli wolne zawsze przesiadywał Dominic to on miał największą wiedzę na ten temat.

Panowie zarobioną kasę przeznaczali na nowe samochody i produkcję broni i narkotyków.

Zawszę gustowali w broni typu AK-47, Glock, M4

cehcy.png.2797a18509c252d810cf78b69783a35c.png

Panowie gustowali w amerykańskich samochodach z rodu V8, zawsze pomalowanych na czerwony metaliczny kolor.

Nosili zawszę na sobie coś czerwonego.

Każdy członek miał na ramieniu tatuaż w z inicjałami Cartelu.

skiony.png.a28ca9f723a2cdf786d718967f780b5b.png

Skiny wyróżniają się tym że każdy członek będzie miał coś czerwonego na sobie.

skin_rdc.png.25222376f6997b1c4dae6b6b317b8c1b.png

1805797295_bazaorg.png.dce348f2eda535848b0b401028275011.png

giph.gif.d562068222d829419b3ea018e1c29d16.gif

informacje.png.b8000ab4624608e199ccf536a040e4d8.png

Kolor Organizacji : Czerwony ( #ff000)

Miejsce na Bazę Organizacji: Carson St.

podsumowanie.png.d338102681e47257c7d40e694c1fb592.png

Witam was wszystkich, od razu chciałbym przekazać że historia i cały tekst było tworzone samodzielnie.

Logo i giphy zostały stworzone przez @Toksyk za co bardzo dziękuję.

Mam nadzieje że się przyjmie, pozdro z fartem.

🙂

Edytowane przez Sulik
  • Zabawne 2
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na nie, tragedia xd 

Aplikacja w ogóle nie jest estetyczna, grafiki strasznie słabe, w skrócie robione na odwal się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, bejoten napisał:

na nie, tragedia xd 

Aplikacja w ogóle nie jest estetyczna, grafiki strasznie słabe, w skrócie robione na odwal się

no moze grafika jest słaba lecz moje umiejętności na wiecej nie pozwalaja wydaje mi się ze tekst jednak wyszedł dobrze.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sulik napisał:

no moze grafika jest słaba lecz moje umiejętności na wiecej nie pozwalaja wydaje mi się ze tekst jednak wyszedł dobrze.

Zacznijmy od tego, że możesz zawsze wydać te 50k na serwerze które się zarabia w 1 dzień i kupić grafiki od np. Toksyka.

Tekst według mnie jest bardzo krótki i słabo napisany, a logo wygląda jakby było robione w paincie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, bejoten napisał:

Zacznijmy od tego, że możesz zawsze wydać te 50k na serwerze które się zarabia w 1 dzień i kupić grafiki od np. Toksyka.

Tekst według mnie jest bardzo krótki i słabo napisany, a logo wygląda jakby było robione w paincie.

No okej masz swoje zdanie przyznaje grafika jest słaba lecz do poprawienia, lecz tekst przynajmniej dla mnie jak to pisalem jest wmiare długi i zwięzły ale no to twoje zdanie 🙂

• Zabawne 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

pozdro wariat 

Edytowane przez Larry
qrxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba, która napisala to podanie na org przestepcza byla u mnie w gangu i wnioskujaca po glosie oraz zachowaniu zapewnie nie ma skonczonych 16lat. Obawiam sie, że ta organizacja za długo by nie potrwała :c 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kseno napisał:

no srednio

no grafika do du*y ale dla mnie tekst ok jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wydaje mi sie, żeby Owa osoba była w stanie dobrze poprowadzić organizacje. Na Nie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, laczu napisał:

mogłeś bardziej się postarać.

no z logiem to racja ale dla mnie robie cos w photoshipie to dramat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sulik napisał:

no z logiem to racja ale dla mnie robie cos w photoshipie to dramat

Masz @Toksyk, któremu zapłącisz i Ci wykona loga. lol

Co do samej aplikacji na nie. Widać, że się nie postarałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na Tak moze byc

Edytowane przez Dede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności