Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
mi3ele1

[ODRZUCONE] KDziadzio27 - mi3ele

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  mi3ele 
Nick oskarżonego: KDziadzio27  
Data i godzina zajścia:  09.10.2020. jakoś 16:54
Powód skargi:  Zabicie 
Opis zdarzenia:  A więc tak milicjanci zatrzymali jedną osobę ja z innym gościem sobie tam staliśmy i wtedy wyszedł KDziadzio27  i zaczął tam pi*******ć ze mamy odjechać więc jak widać na nagraniu zacząłem odjeźdzać KDziadzio27  nie mówił że mamy odjechać szybko czy powoli więc odjeźdzałem w swoim tępie jak widać KDziadzio27  dostał okresu i i tak zaczął do mnie strzelać gdy się cofnałem aby mu powiedzieć co odpierdala po prostu mnie zabił. Sami obczajcie nagranie jest z dźwiękiem więc no. 
Dowody: https://youtu.be/F8xs4FGRBUw
Coś od siebie:  Nic 

• Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym momencie co zacząłem strzelać do sultana to dostałem pozwolenie od rangi wyższej, że mogę ostrzelać o karoserii. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nagraniu widać jak strzelamy po karoserii (zgoda od wyższej rangi na ostrzał karoserii) po czym kierowca odjechał kawalek lecz gdy pojazd marki Buffalo się cofnął do nas z powrotem zapytałem co zrobić w przypadku gdy pojazd nie odjeżdża to pozwolono mi w niego strzelać to owy ostrzał zrobiłem. Chciał bym dodać iż pan @mi3ele1 zrobił sobie rlg podczas gdy wiozłem go na hq

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, KDziadzio27 napisał:

Na nagraniu widać jak strzelamy po karoserii (zgoda od wyższej rangi na ostrzał karoserii) po czym kierowca odjechał kawalek lecz gdy pojazd marki Buffalo się cofnął do nas z powrotem zapytałem co zrobić w przypadku gdy pojazd nie odjeżdża to pozwolono mi w niego strzelać to owy ostrzał zrobiłem. Chciał bym dodać iż pan @mi3ele1 zrobił sobie rlg podczas gdy wiozłem go na hq

Tak, cofnąłem bo chciałem zapytać co odpierdalacie ze do mnie strzelacie jak odjeźdzałem pomalutku a po za tym tak szybko być nie zapytał co zrobić w takiej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie potrafisz za pierwszym razem zrozumieć, że masz odjechać i jeździsz przód/tył prowokując officerów, to mieli oni prawo otworzyć do Ciebie ostrzał.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności