Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja Serwer Import/eksport Doneq

Doneq
 Share

Recommended Posts

Nick: Doneq
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Na obecną sytuację po 6h od dodania nowej opcji importu i eksportu już można zauważyć pierwszy minus tej nowości. Za każdy import dostajemy 3% ceny auta, co jest normalne w autach za które byśmy mogli dostać 1/2kk. Natomiast w autach o wartości 30-200k no nie jest to dużo. Moim pomysłem byłoby wprowadzenie klas aut, tak jak w gta online. Działałoby to na takiej zasadzie : 
Auto klasy niskiej (załóżmy 10-100k) % idący do organizacji wynosiłby 15-20% 
Auto klasy średniej (100-800k) % idący do org wynosiłby 10-5%
Auto klasy wysokiej (900 i wyżej) % idący do org wynosiłby 3% 

Dodatkowo klasa wysoka miałaby niski % na pojawienie się załóżmy 10%. Całość byłaby wg. mnie optymalna ze względu na zarobki jakie max dałoby się wykręcić w załóżmy małym magazynie który mieści 4 auta to samo tyczy się i największego. 
Aktualnie jest to bardzo mało opłacalne ze względu na stały procent dochodu obowiązujący na każdym aucie.

Dodatkowym problemem jest (przynajmniej w małym magazynie w ford carson)  uszkodzenie które wbija się na samym początku przez zapadanie się w textury. Jest to uciążliwe bo czasami na starcie eksportu, uszkodzenie wynosi 3k, przy aucie w którym mamy zarobić 1k jest to sporo.

• Kocham To 1

12 godzin temu, Eitho napisał:

Proponuję, aby przez pierwsze 10 sekund po zrespieniu importowanego/exportowanego pojazdu nie naliczały się uszkodzenia.

Wystarczy przenikanie dodać na magazynach 

Na ten moment pojazdy typu Remington, czy Clover są po prostu wrzucane do wody, ponieważ średnio opłaca się je importować. Propozycja myślę, że zmieniłaby to w dość dużym stopniu. Jestem jak najbardziej za. 

• Lubię To 1

Jestem za ja od tygodnia na magazynie 80lvl wypadają mi same szroty windsory stratumy itp nawet ich nie biorę do magazynu tylko uczę je pływać bo się nie opłaca.

Edited by Gorkos

• 1 month later...
  • Moderator

jestem przeciwko, 

to chyba logiczne że za tanie gowno zaplaca ci tyle co za tanie gowno. 

bez sensu to komplikowac

• 1 month later...