Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja Serwer Import/eksport Doneq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Doneq
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Na obecną sytuację po 6h od dodania nowej opcji importu i eksportu już można zauważyć pierwszy minus tej nowości. Za każdy import dostajemy 3% ceny auta, co jest normalne w autach za które byśmy mogli dostać 1/2kk. Natomiast w autach o wartości 30-200k no nie jest to dużo. Moim pomysłem byłoby wprowadzenie klas aut, tak jak w gta online. Działałoby to na takiej zasadzie : 
Auto klasy niskiej (załóżmy 10-100k) % idący do organizacji wynosiłby 15-20% 
Auto klasy średniej (100-800k) % idący do org wynosiłby 10-5%
Auto klasy wysokiej (900 i wyżej) % idący do org wynosiłby 3% 

Dodatkowo klasa wysoka miałaby niski % na pojawienie się załóżmy 10%. Całość byłaby wg. mnie optymalna ze względu na zarobki jakie max dałoby się wykręcić w załóżmy małym magazynie który mieści 4 auta to samo tyczy się i największego. 
Aktualnie jest to bardzo mało opłacalne ze względu na stały procent dochodu obowiązujący na każdym aucie.

Dodatkowym problemem jest (przynajmniej w małym magazynie w ford carson)  uszkodzenie które wbija się na samym początku przez zapadanie się w textury. Jest to uciążliwe bo czasami na starcie eksportu, uszkodzenie wynosi 3k, przy aucie w którym mamy zarobić 1k jest to sporo.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Doneq napisał:

Dodatkowym problemem jest (przynajmniej w małym magazynie w ford carson)  uszkodzenie które wbija się na samym początku przez zapadanie się w textury. Jest to uciążliwe bo czasami na starcie eksportu, uszkodzenie wynosi 3k, przy aucie w którym mamy zarobić 1k jest to sporo.

Proponuję, aby przez pierwsze 10 sekund po zrespieniu importowanego/exportowanego pojazdu nie naliczały się uszkodzenia.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Supporter

Na ten moment pojazdy typu Remington, czy Clover są po prostu wrzucane do wody, ponieważ średnio opłaca się je importować. Propozycja myślę, że zmieniłaby to w dość dużym stopniu. Jestem jak najbardziej za. 

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi