Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
  • 0
Kertan

FPS

Pytanie

Jaki komputer trzeba mieć żeby na parasolu na masówkach mieć stałę 60 fps ? i jeszcze czy spadki fps na serwerze przy masówkach do wina serwera czy komputera.

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Godzinę temu, Kertan napisał:

Jaki komputer trzeba mieć żeby na parasolu na masówkach mieć stałę 60 fps ? i jeszcze czy spadki fps na serwerze przy masówkach do wina serwera czy komputera.

wina obu. GTA:SA korzysta ze starych technologii, nowy komputer nie pomoze w duzym wzroscie wydajnosci. Zawsze bedzie spadek FPS przy duzej ilosci aut i graczy. Poza tym na parasolu mamy duzo dodanych rzeczy, robimy co mozna zeby bylo jak najlepiej.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Posiadając i7 8700k, GTX 1080, 16 GB ram 3100MHz (Wiem, nie jest potworkiem, ale daje radę na ultra w wiedźminka) mogę stwierdzić, iż nie da się zbytnio ogarnąć fpsów w tej grze xD Na licytacji miałem 20 fps i crasha 😜 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

+1, moj komp dal by rade z gta v na podobnych fpsach (moze troche miejszych) a na mta nie daje rady? cos tu nie pasuje

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
10 minut temu, Savenn napisał:

+1, moj komp dal by rade z gta v na podobnych fpsach (moze troche miejszych) a na mta nie daje rady? cos tu nie pasuje

jesli spojrzysz na menadzer zadan to mta nie korzysta z 100% zasobow twojego komputera
tak jak mowie, gta:sa to stare technologie, masz 4 rdzenie w komputerze to MTA jest w stanie korzystac tylko z 1. U mnie np. karta graficzna w MTA korzysta tylko z 40% mocy, a GTA 5 100%.

Paradise od poczatku istnienia przeszedl mase optymalizacji i caly czas dostaje nowe

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jako tako temat FPS a więc zapytam. Wie ktoś może czego nagle mam duże ścinki, spadki FPS jeśli w tamtym miesiącu miałem normalnie 40-60fps ? a teraz 40 ledwo a spada do 0 nawet 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Grałem na Paradise na 10 letnim laptopie przez pare miesięcy i miałem 40+ fps. Teraz jestem na 5 letnim przeciętnym sprzęcie i mam praktycznie zawsze 55+ fps, nie licząc giełdy i mechanika. Na nowym sprzęcie nawet z najniższej półki będziesz miał te 60 fps, ale tam gdzie dużo pojazdów/graczy i przy mechaniku zawsze będą spadki.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności