Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Farming Update - Kolusky

NITRES
 Share

Recommended Posts

Witam, przychodzę z propozycją zrobienia kolejnego updatu związanego z farmami. Polegałby on na dodaniu kilku nowych upraw takich jak : owies oraz jęczmień. (mógłby być inne) dodanie nowych zwierząt : konie oraz kaczki. Już tłumacze jak mogło by to działać. Owies mógłby rosnąć 2h i później moglibyśmy nakarmić nim nasze konie, natomiast jęczmień byłby dodatkową uprawą. Konie były by bardzo dużym urozmaiceniem, ponieważ moglibyśmy je hodowac 8h i moglibyśmy je sprzedać za niewielkie pieniądze, lecz można by było hodować je przez 24h i można by było sprzedać je za 1.5 ceny koni lub nawet więcej. Kaczki wyglądały by inaczej, ponieważ rolnik musiałby kupić zagrodę dla kaczek, nie wielką za 80k dla 30kaczek lub duża za 150k dla 80 kaczek (są to ceny ustalone przezemnie więc wszystko zależy od wykonawców) no i jeśli posiadalibyśmy już zagrodę możnaby było kupić kaczki za około (350$) i hodowac je przez 4h i zarobić z nich około 200$/szt. Kolejna sprawa to są pojazdy, ponieważ nudne jest już tyranię rękoma i Kosą, przydałoby się trochę mechaniki. Proponuję dodanie kombajnów zbożowych oraz ciągników, ciągnikami moglibyśmy siać nasze uprawy, natomiast kombajnem zbierać je. Kombajn mógłby kosztować w granicach 1kk-2.5kk natomiast ciągnik około 400k-1kk a osprzęt do ciągnika taki jak siewnik około 500k. Wiem że mój pomysł jest trochę nie realny ale inne rozwiązanie też pasuje by trochę zmotoryzować pracę rolników. Dziękuję za przeczytanie mojego pomysłu i proszę o opinię co o tym sądzicie, dziękuję i życzę miłego dnia 🙂

• Lubię To 2

Maszyny: Ostre NIE.
Uprawy do farm: Ostre TAK.
@Wojak podsumował.

14 godzin temu, Wojak napisał:

Maszyny to raczej nie zostaną dodane, lecz co to upraw to fajny pomysł na urozmaicenie farm. 

Edited by SprytsBeng
  • Lubię To 1

Wpadłem na następny pomysł a mianowicie na uprawianie upraw nie legalnych, tzn marihuana i tytoń, Policja mogła by wziąć nas do więzienia lub zabrań nam rośliny i nałożyć karę finansową.

Maszyny rolnicze były moją propozycją która została odrzucona.
Po co zmieniać i dodawać coś nowego, lepiej zrobić tak żeby   każda roślina opłacała się w hodowli a nie tylko żyto to samo ze świniami po co one są.
Nikt nie sadzi pszenicy ani kukurydzy bo się to  zupełnie nie opłaca i zabiera tyle czasu że można na dorywczych 2x więcej zarobić.

Tak jak osoby wyżej pisały: uprawy i zwierzęta na tak, ponieważ mogłyby być to nowe urozmaicenia, a co do maszyn to na nie! Jeden kombajn na serwerze wystarczy, bo to jest maszyna stworzona do odwalania! 😎

• Kocham To 1

• 2 weeks later...
W dniu 6.11.2020 o 08:39, NITRES napisał:

dodanie nowych zwierząt : konie

NA TAK, KONIE NA MIĘSO, JKONIE

albo alternatywne rozwiazanie jak wyhodujemy takiego konia bedzie mozna go ujezdzac, tak jak na niektorych ruskich serwerach

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy