Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
eXtreme

[Propozycja] [Serwer] Gwiazdki za strzelanie sie miedzy gangami na dm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Pssychiczny 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Gwiazdek za strzelanie sie między gangami 
Opis propozycji:  Wiec tak, wszyscy dobrze wiedza ze za zabijanie gracza który jest w gangu  na strefie dm  dostaje się gwiazdkę, a za 6 gwiazdek idziemy do paki na 120min+ , wiec ja proponuje zeby nie dostawac gwiazdek za zabijanie gangusów na dm ,  a zeby dostawac gwiazdki tylko za np. zabicie cywila albo  botów tzn. bosów  lub za cos innego  , bo tak naprawdę ja gdy pójdę do paki to za 2 dni znów mam 6 gwiazdek i znów paka  i to jest totalnie bez sensu 

Edytowane przez eXtreme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Za 6 gwiazdek nie idziesz sie na 120 minut xd, max 60min. Sprawdz dokladnie taryfikator a dopiero potem sie wypowiadaj. Wedlug mnie jest to dobrze zrobione.
Na NIE.

Edytowane przez jaqoob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.11.2020 o 02:48, eXtreme napisał:

mnie kazdy pies na 120 + wsadza wiec wiesz

jak uciekasz skacząc po dachach domów na ls przy tym wyzywając sapidi na premce to tak bywa 😛
Za same gwiazdki jest 60 + jeżeli sie poddasz zazwyczaj jest to skracane i jeżeli odegrasz rp dostajesz zazwyczaj 30 ...
Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.11.2020 o 10:07, Doneq napisał:

jak uciekasz skacząc po dachach domów na ls przy tym wyzywając sapidi na premce to tak bywa 😛
Za same gwiazdki jest 60 + jeżeli sie poddasz zazwyczaj jest to skracane i jeżeli odegrasz rp dostajesz zazwyczaj 30 ...
Nie

i tu sie mylisz, za same gwiazdki ja dostaje 90 a czasami 120 zalezy od policjanta a dodam jeszcze ze bez wyzywania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, ludzie grają normalnie sam na dm z 6/6 i listem gonczym 2 miechy latałem wystarczy myśleć. Samo nie pajacowanie do SAPD i nieudawanie gangstera z polskich bloków daje ci swobodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, eXtreme napisał:

i tu sie mylisz, za same gwiazdki ja dostaje 90 a czasami 120 zalezy od policjanta a dodam jeszcze ze bez wyzywania

W takim razie składaj skarge, ponieważ za same gwiazdki 6/6 możesz dostać max 60 minut 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi