Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Spedycja Astronomiczna - Szymon7022

Szymon7022
 Share

Możliwość Istnienia Takiej Pracy  

22 members have voted

1. 1. Czy chcesz aby taka praca zaistniała na serwerze ?

Recommended Posts

Nick: Szymon7022

Czego dotyczy propozycja ?: Serwer

Opis propozycji: (Proszę nie mylić z Pracą Dorywczą polegającą na Badaniu Kosmosu) Wiem, że to trochę głupia propozycja i prawdopodobnie w prawdziwym życiu takie coś nie istnieje, ale wpadłem dzisiaj na pomysł spedycji astronomicznej, czyli takiej, w której osoba pracująca leciałaby rakietą załadowaną towarem do stacji kosmicznej i musiałaby unikać meteorów, aby dotrzeć do tej stacji. Osoba, która chciałaby na tym pracować musiałaby zdać specjalne prawo jazdy do podróży w kosmosie.
Życzę Miłego dnia i pozdrawiam 🙂

W dniu 4.11.2020 o 04:21, SprytsBeng napisał:

Co, co, co? Że 'spedycja astronomiczna'?
Prac dorywczych jest wystarczająco, na dodatek dobrze rozbudowanych. Kolejnych prac nam nie trzeba.
Na NIE.

że niby na paradise jest wystarczająco dużo prac dorywczych? Jak masz wyższy level masz dwie spedycje ew. jeśli masz z kim i jeszcze chcesz pracować na tym złodzieju to masz trzecią robotę i tyle. W porównaniu do innych serwerów ilość prac jest baaardzo mała i brakuje ciekawych, dobrze płatnych prac dla graczy z wyższym Lvl'em. Ja osobiście jestem na tak.

12 minut temu, Gabrizek napisał:

że niby na paradise jest wystarczająco dużo prac dorywczych? Jak masz wyższy level masz dwie spedycje ew. jeśli masz z kim i jeszcze chcesz pracować na tym złodzieju to masz trzecią robotę i tyle. W porównaniu do innych serwerów ilość prac jest baaardzo mała i brakuje ciekawych, dobrze płatnych prac dla graczy z wyższym Lvl'em. Ja osobiście jestem na tak.

• Kocham To 1

Nie wiem jak popularna jest praca dorywcza "Astronauty". Jakby nie cieszyła się zainteresowaniem owa praca (Astronauty) zmienił bym ją właśnie w tą spedycję. Mi się podoba. Na tak.

No sam nwm. Niby git, ale trochę przesada. Można byłoby to podciągnąć pod dostawę żywności kosmonautom, żeby całość nie wyglądała jak z bajki. Fakt przydało by się więcej prac związanym z transportem. Mój głos to...

Spoiler

NEUTRALNY

• 1 month later...

Ten pomysł pracy dorywczej do mnie nie przemawia. Mamy już 3 prace na spedycji + kurier, który jest pracą dostarczającą ładunek/towar. Praca by się przydała nowa na serwerze, ale niekoniecznie w takim zarysie. Jestem NA NIE. 

No nie wiem, tak jak wspomnieli nie pasuje do mta, już nie mówię o tym czy ktoś by zaprogramował to pod względem fajnej grafiki, itd. Według mnie lekka przesada i nie pasowałoby to do paradise, lecz pod względem ciekawej pracy to tak. Neutral.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy