Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Szymon7022

[Propozycja] [Serwer] Spedycja Astronomiczna - Szymon7022

Możliwość Istnienia Takiej Pracy  

14 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy chcesz aby taka praca zaistniała na serwerze ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szymon7022

Czego dotyczy propozycja ?: Serwer

Opis propozycji: (Proszę nie mylić z Pracą Dorywczą polegającą na Badaniu Kosmosu) Wiem, że to trochę głupia propozycja i prawdopodobnie w prawdziwym życiu takie coś nie istnieje, ale wpadłem dzisiaj na pomysł spedycji astronomicznej, czyli takiej, w której osoba pracująca leciałaby rakietą załadowaną towarem do stacji kosmicznej i musiałaby unikać meteorów, aby dotrzeć do tej stacji. Osoba, która chciałaby na tym pracować musiałaby zdać specjalne prawo jazdy do podróży w kosmosie.
Życzę Miłego dnia i pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co, co, co? Że 'spedycja astronomiczna'?
Prac dorywczych jest wystarczająco, na dodatek dobrze rozbudowanych. Kolejnych prac nam nie trzeba.
Na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.11.2020 o 04:21, SprytsBeng napisał:

Co, co, co? Że 'spedycja astronomiczna'?
Prac dorywczych jest wystarczająco, na dodatek dobrze rozbudowanych. Kolejnych prac nam nie trzeba.
Na NIE.

że niby na paradise jest wystarczająco dużo prac dorywczych? Jak masz wyższy level masz dwie spedycje ew. jeśli masz z kim i jeszcze chcesz pracować na tym złodzieju to masz trzecią robotę i tyle. W porównaniu do innych serwerów ilość prac jest baaardzo mała i brakuje ciekawych, dobrze płatnych prac dla graczy z wyższym Lvl'em. Ja osobiście jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Gabrizek napisał:

że niby na paradise jest wystarczająco dużo prac dorywczych? Jak masz wyższy level masz dwie spedycje ew. jeśli masz z kim i jeszcze chcesz pracować na tym złodzieju to masz trzecią robotę i tyle. W porównaniu do innych serwerów ilość prac jest baaardzo mała i brakuje ciekawych, dobrze płatnych prac dla graczy z wyższym Lvl'em. Ja osobiście jestem na tak.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak popularna jest praca dorywcza "Astronauty". Jakby nie cieszyła się zainteresowaniem owa praca (Astronauty) zmienił bym ją właśnie w tą spedycję. Mi się podoba. Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No sam nwm. Niby git, ale trochę przesada. Można byłoby to podciągnąć pod dostawę żywności kosmonautom, żeby całość nie wyglądała jak z bajki. Fakt przydało by się więcej prac związanym z transportem. Mój głos to...

Spoiler

NEUTRALNY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XDDDDDDDDDDDDDDD masz kurwiera, spedycje, czego chcesz wiecej w dostarczaniu ładunków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi