Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Vorhacz

Rekrutacja do Korpusu Filmowego [24/7]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

VnrcBR1.jpg

Rekrutacja do Korpusu Filmowego

San News | ParadiseRPG

G7h6u9X.png

Siemanko!

Z dniem dzisiejszym zarząd San News ogłasza otwarcie naboru 24/7 do korpusu filmowego.

Powodami, dla których czytasz tą wiadomość może być albo chęć sprawdzenia co San News znowu kombinuje, albo chęć dołączenia do zgranej grupy zajmującej się tworzeniem filmów MACHINIMA. Jeżeli celujesz w powód nr. 1 witamy i zapraszamy do lektury, natomiast jeśli powodem czytania tego tekstu jest powód nr. 2 to wręcz musisz przeczytać ten tekst! Nie może ominąć cię taka okazja wspaniałej pracy w korpusie filmowym serwera Paradise. Korpus filmowy miał swoje dobre i złe czasy, przez każdego poprzedniego lidera był modyfikowany i ulepszany do aktualnych potrzeb. Teraz natomiast nadszedł czas na całkowitą renowację Korpusu Filmowego, od dnia dzisiejszego podnosimy poprzeczkę! To nie będzie już tylko mała grupka filmowa zajmująca się niszowymi filmikami. Korpus Filmowy San News staje się właśnie profesjonalną grupą filmową jakiej scena MTA jeszcze nigdy nie widziała. Dzięki doświadczonej ekipie nadzorującej dubbing, prace kamery oraz edycje filmów, każdy materiał będzie tworzony profesjonalnie od A do Z. Będziemy kreować materiały takie jak:

San News 24 - breaking news serwera paradise, wisienka na torcie redakcji. W SN24 będą przedstawiane wszystkie ważne wydarzenia z ubiegłego miesiąca życia serwera, projekt będzie równoległy z podsumowaniem miesiąca Miesięcznika Redakcji. Forma "śmieszkowa" tak, żeby zaciekawić widza.

Short Films - Filmy krótkometrażowe, tematyka dowolna, ich długość nie będzie przekraczać ~ 5 minut.

Series - Tematyczne zbiory filmów (seriale), przykładem jest motoznawca poprzedniego korpusu filmowego.

MACHINIMA - Filmy długometrażowe, ich produkcja będzie zajmować długą ilość czasu, więc będą wychodzić rzadziej. Pełna fabuła.

Oprócz tego na bieżąco będą mogły powstawać inne filmy, skecze itp...

Dzięki uprzejmości RPC do dyspozycji w tworzeniu filmów będziecie mieli również aktywny dostep do pełnej gamy pojazdów z ich garażu! Korpus posiada również garaż z wszystkimi pojazdami należącymi do innych frakcji (na wyłączność). Kiedy przychodzi czas nagrywek, ulice są zamykane i możemy robić swoje!
OA8gpHu.png
Wymagania aplikantów Korpusu

• Aktywności
• Kreatywności
• Umiejętności pracy w grupie
• Zaangażowania w życie korpusu
• W przypadku voice actorów dobrego mikrofonu oraz zdolności aktorskich
• W przypadku creatorów (scenarzystów) kreatywnego i zdolnego myślenia

• Discord'a oraz (opcjonalnie) komunikatora głosowego TeamSpeak 3

Oferujemy

• Atrakcyjne wypłaty
• Praca z doświadczonymi ludźmi z obszaru: Dubbingu, Montażu, Projektowania graficznego
• Duży rozwój osobisty w wyżej wymienionych strefach
• Duży wpływ na frakcje, możliwość ingerowania w projekty

Komentarz od Management Staffu

Jako zarząd chcemy dodać, że jesteśmy otwarci na każdego pracownika. Zależy nam aby osoby, które dają jakiś wkład w życie San News, czy to korpusu filmowego, czy redakcji, miały poczucie, że są doceniane, a ich praca nigdy nie pójdzie na marne. Jeżeli zależy Ci na wyjątkowej atmosferze i naprawdę dużym polu do rozwoju to trafiłeś idealnie. Napisz aplikację już dziś!
OA8gpHu.png
Wzór aplikacji do Korpusu Filmowego

Cytat

Imię oraz nick:
Identyfikator Discord (np. Vorhacz#7151):
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Na jakie stanowisko aplikujesz?: (aktor głosowy/aktor w grze/scenarzysta)*
Przykładowe prace (jako link do pliku/nagrania, w przypadku aktora w grze niepotrzebne):
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:

* - Niepotrzebne skreślić

Jeśli masz jakieś pytania w sprawie rekrutacji do korpusu filmowego możesz śmiało pisać do jego przedstawiciela na discordzie lub forum  @Vorhacz (Vorhacz#7151). Zapraszamy również do pisania podań w rekrutacji do redakcji San News (kliknij)

Podania będą sprawdzane po wprowadzeniu skryptu na kamerę na serwer. Proszę pisać śmiało!

G7h6u9X.png

Edytowane przez Vorhacz
  • Lubię To 2
  • Zabawne 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick: Kuba, Kyubba
Identyfikator Discord: Kyubba#1002
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2)
unknown.png
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: tak
Na jakie stanowisko aplikujesz?: (aktor głosowy/aktor w grze/scenarzysta)*  Mogę zostać voice actorem, aktorem w grze , statystą
Przykładowe prace (jako link do pliku/nagrania, w przypadku aktora w grze niepotrzebne):  -
Coś o sobie:  Jestem zwyczajnym piętnastolatkiem, któremu nie chce się uczyć, a tylko gra. Kilka lat temu robiłem machinimy w mc na kanał ReTox
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:  Ostatnio bardzu dużo spędzam na serwerze czasu i chciałbym mieć jakąś odskocznie od ciągłego zarabiania. A, że jakoś jestem  troszeczkę wiem o tego typu działalności, to chciałbym to sprawdzić w MTA, a także wam pomóc w tworzeniu 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick: Kuba Kubson89
Identyfikator Discord (np. Vorhacz#7151): Wujciok#8116 
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):image.thumb.png.577ad6d9d115a57c46b791d833b9cae8.png
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak 
Na jakie stanowisko aplikujesz?: (aktor głosowy/aktor w grze/scenarzysta)* Aktor oraz scenarzysta 
Przykładowe prace (jako link do pliku/nagrania, w przypadku aktora w grze niepotrzebne): Na serwerze konkurencyjnym byłem Dyrektorem Studia Filmowego. Nagranie mogę wysłać na pv! 
Coś o sobie: Jestem Kuba oraz interesuje się medycyną. Staram się być sympatyczną osobą. Nie lubię kłócić się o drobne sprawy. Jestem otwarty na nowe znajomości! 
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Z powodu takiego iż mam doświadczenie w tej pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi