Skocz do zawartości
Carloss

[Propozycja] [Serwer] Ped z informacjami

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Carloss
Czego dotyczy propozycja?:  Serwer
Opis propozycji:  Moja propozycja tyczy się tego  że jak w przypadku  pracy  stałby  [ Pracownik ] ( ped )  do którego można podejść i w gui  pojawi się informacja.  W której moglibyśmy dowiedzieć się  szczegółowo jak wykonywać daną prace gdzie trzeba się udać  jak zrobimy daną czynność   oraz  kilka innych rzeczy  np  że trzeba przeszczekać przepisów drogowych bo możemy zostać ukaranych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się przydać, ale myślę, że dałoby się też rozwiązać to w jakiś inny sposób. 

Zostawiam neutralny głos. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbędny element na serwerze, takowe informacje są umieszczone w blipach zaczynających prace, informacje takie jak: "Przestrzegaj przepisów drogowych" są raczej oczywiste 😉

Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie. 

Opis pracy powinien być zawarty po wejściu w blip do każdej, co możemy zauważyć na tym screenie:

image.png.88cc670cbd007fa888c413cfd81f6208.png

opis jest, wytłumaczenie jest. niepotrzebne zawalanie miejsca.

(urywek z filmu CooqieEZZ)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że ja dałem to  jako przykład że praca dorywcza.  Takowa informacje  może znajdować się np przed szkołą jazdy czy urzędem lub innych budynkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem na nie , zapewne dana informacja zostanie umieszczona w ładnym gui. Nie postawią Ci pracy z markerem, bez okienka. To jest Paradise ❤️ Na Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda praca ma w skrócie opisane co należy w niej robić. Jeśli jednak komuś to nie wystarcza może albo odszukać jakiegoś filmiku na YouTube lub po prostu zapytać administrację o szczegóły danej pracy. Dodawanie kolejnych informacji o pracy wydaje się tutaj zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi