Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
KrzysztofPedzio

[ODRZUCONE] Skarga na panów policjantów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym złożyć skargę na policjantów TheForza i Nerfikus za bezpodstawne wsadzenie do więzienia. Oboje policjantów stało i sprawdzało prędkość pojazdom. Stałem z 10m od nich i palilem papierosa, podszedł do mnie jeden z policjantów (TheForza) i kazał mi odejść bo przeszkadzam im w pracy. Zapytałem ich w jaki sposób i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi prosiłem o odpowiedź lecz policjant mnie postrzelił i zaprowadził do radiowozu

Ta sytuacja miała miejsce 29 października 2020 roku. 

Niestety nie wiem z jakiego powodu nie mogę dodać pliku z dowodem ale mogę go podesłać na discordzie do kogoś z administracji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze jako iż jestem tutaj niby oskarżony to się wypowiem. Sytuacja wyglądała następująco ja wraz z swoim partnerem zgadaliśmy się z drugą jednostką, że pojedziemy na RAINBOW. Jedna jednostka będzie po jednej stronie, druga po drugiej stronie nagle przyszedł Pan KrzysztofPedzio. Jak opisał wyżej staną 5m może 10m od TheForza dla niego było to utrudnianie pracy i ja się z tym mogę zgodzić ale przejdźmy do konkretów. Zostałeś poproszony o odejście z miejsca gdzie indziej gdyż utrudniałeś prace służbie byłeś proszony dobre 5 minut o odejście lecz tego nie zrobiłeś byłeś informowany, że w przeciągu 5 minut nie odejdziesz to cię zawinie (oczywiście na VC) nie wykonałeś polecenia służby więc mogę powiedzieć tak twoje powody były takie:  C08 Utrudnianie pracy służby. I chyba tyle z tego co pamiętam w razie czego możesz sobie sam zobaczyć dokładnie z konsoli. Mam nadzieje, ze wytłumaczone wszystko.

Pozdrawiam: Nerfikus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj również ciągły brak wzoru i dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została odrzucona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności