Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
KorekMontana

[Propozycja] [Serwer] Zmiana systemu SAPD (Chodzi o łapanie za gwiazdki)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KorekToJa
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Moja propozycja polega na tym że SAPD mogło by łapać osoby z gwiazdkami dopiero jak coś przeskrobią na oczach Policji, a oni będą tego świadkami np. Przekroczenie prędkości. Wtedy Policjant po dostaniu dowodu osobistego (Nicku gracza) zobaczy w komputerze że dany gracz jest poszukiwany i dopiero wtedy można go złapać. Żeby to nie było tak broken to gangusy mogły by przechodzić kontrolę przez SAPD kiedy tylko będą chcieli (Chodzi o to że SAPD może wykonać kiedy chce rutynową kontrolę na gangusach). Myślę że jest to dobry pomysł ponieważ bycie w SAPD opiera się głównie na snajpieniu mapki i łapanie czerwonych kropek po całym Los Santos

• Lubię To 2
  • Przykre 1
  • Zabawne 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frakcja jest prowadzona w stylu amerykańskim - zgodnie z narzuconym obowiązkiem ze strony regulaminów jak i zarządu serwera. Wymaganie od strony frakcji jak najwyższego, najlepszego i bezbłędnego poziomu RP wymaganiami takimi jak stawiasz powyżej, gdy Wy jako gracze już tego nie musicie robić. 

"Bycie w sapd opiera się na snajpieniu mapki i łapania czerwonych kropek" - w d.... byłeś, g.... widziałeś. Nie jesteście we frakcji, a wypowiadacie się na temat jak to wygląda - rzeczywistość różni się od od Twojego poglądu.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu usunąć czerwone kropeczki z mapy, status poszukiwania byłby wtedy sprawdzany przy jakimś wykroczeniu/zatrzymaniu.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Iruke napisał:

"Bycie w sapd opiera się na snajpieniu mapki i łapania czerwonych kropek" - w d.... byłeś, g.... widziałeś. Nie jesteście we frakcji, a wypowiadacie się na temat jak to wygląda - rzeczywistość różni się od od Twojego poglądu.

no jak nie, przeciez nie raz bylo ze sie patrzylo gdzie sa kropki i sie lapalo xD tak samo bylo podczas poscigow patrzylo sie w komputer gdzie samochod jest pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Iruke napisał:

Frakcja jest prowadzona w stylu amerykańskim - zgodnie z narzuconym obowiązkiem ze strony regulaminów jak i zarządu serwera. Wymaganie od strony frakcji jak najwyższego, najlepszego i bezbłędnego poziomu RP wymaganiami takimi jak stawiasz powyżej, gdy Wy jako gracze już tego nie musicie robić. 

Na nie.

Wydaje mi się że Policja w Ameryce nie ma mapki pod f11, oraz raczej wątpię że osoby poszukiwane na tej mapce są jako czerwone kropki. Tak jak napisał xenon, można usunąć czerwone kropki z mapy i to też jest pomysł. 

Edytowane przez KorekToJa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.10.2020 o 15:11, Iruke napisał:

Na nie.

Najwysze rp ?

Ostatio podczas jady na dm , dwóch SAPD prawie wyjechałem w radioleke.

Wjechali w naprawke włączyli koguty  wiec sie zatrzymałem wysiedzli i zaczęli strzelać , 0 %. Wiec to nie jest wysokie rp. Gdy chodzi o waszą frakcje to nie chcecie nic zmieniać , żebyśmy też mieli łatwiej. Ustawiacie 6/6 jak sie ucieka z więzienia , kilka dni temu uciekłem zamiast podjechać lub gonić mnie wstawiliście mi 6/6 .

Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usunąć kropki z mapy i będzie frakcja miała ciekawsze zajęcia wiecej zatrzymań itp.

12 godzin temu, jaqoob napisał:

Na nie.

Ja również sie nie dziwie że piszesz na nie bo to jest tylko twoje zdanie, inne słowa nie umiesz wymówić co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Dexiak napisał:

Usunąć kropki z mapy i będzie frakcja miała ciekawsze zajęcia wiecej zatrzymań itp.

Tak w sumie to wszystkie osoby co są na tak strzelają sobie w kolano xD. Wyobraźcie sobie, że będzie to wyświetlane w komputerze, więc jedyną możliwością sprawdzenia czy ktoś jest poszukiwany będzie kontrola/zatrzymanie. Pojawią sie kontrole na bramkach LV/LS, rutynowe kontrole. Samo złapanie osobnika 6/6 też będzie cięższe, więc pewnie wielu funkcjonariuszy będzie zawyżać kary. 

Co do samej propozycji to jestem neutralny, mogą być, jak i nie musi ich być, poradzimy sobie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Kajersky napisał:

Tak w sumie to wszystkie osoby co są na tak strzelają sobie w kolano xD. Wyobraźcie sobie, że będzie to wyświetlane w komputerze, więc jedyną możliwością sprawdzenia czy ktoś jest poszukiwany będzie kontrola/zatrzymanie. Pojawią sie kontrole na bramkach LV/LS, rutynowe kontrole. Samo złapanie osobnika 6/6 też będzie cięższe, więc pewnie wielu funkcjonariuszy będzie zawyżać kary. 

Co do samej propozycji to jestem neutralny, mogą być, jak i nie musi ich być, poradzimy sobie.

Można wprowadzić że na strefie dm mogą być rutynowe kontrole, a jeżeli chodzi już poza dm to była by opcja zatrzymania tylko po popełnieniu jakiegoś wykroczenia przez uczestnika ruchu drogowego.

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, KorekMontana napisał:

Można wprowadzić że na strefie dm mogą być rutynowe kontrole, a jeżeli chodzi już poza dm to była by opcja zatrzymania tylko po popełnieniu jakiegoś wykroczenia przez uczestnika ruchu drogowego.

Ale dlaczego ma być oddzielnie strafa DM i strefa noDM? Tu i tu występują czerwone kropeczki. 
Albo zostawiamy tak jak jest albo tak jak napisał @Kajersky bo innego sensownego rozwiązania tej opcji nie widzę. Chyba, że zarząd serwera wymyśli sobie inny sposób rozwiązania tego. Trzeba czekać na decyzję. Ale moim zdaniem powinno zostać tak jak jest  czyli podczas łapanki dostajecie prawnie najniższą możliwą kare za 6/6, wyjątkami są osoby z Listami gończymi, niż potem mieć problemy, że uciekacie od kontroli i dostajecie większe wyroki nawet po 120 minut bo doliczać będziemy do 6/6 ucieczkę oraz inne wykroczenia.

• Szokujące 1
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ShuCu napisał:

Ale dlaczego ma być oddzielnie strafa DM i strefa noDM? Tu i tu występują czerwone kropeczki. 
Albo zostawiamy tak jak jest albo tak jak napisał @Kajersky bo innego sensownego rozwiązania tej opcji nie widzę. Chyba, że zarząd serwera wymyśli sobie inny sposób rozwiązania tego. Trzeba czekać na decyzję. Ale moim zdaniem powinno zostać tak jak jest  czyli podczas łapanki dostajecie prawnie najniższą możliwą kare za 6/6, wyjątkami są osoby z Listami gończymi, niż potem mieć problemy, że uciekacie od kontroli i dostajecie większe wyroki nawet po 120 minut bo doliczać będziemy do 6/6 ucieczkę oraz inne wykroczenia.

Nie powinno zostać tak jak jest ponieważ jak jest 20 policjantów na komendzie i chce się oddać to nikt mnie nie chce wsadzić, a jak widzą na Los Santos moje diablo to już jedna osoba f11 lili już na specu i jedzie cała armia. 

• Lubię To 1
  • Zabawne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę ukrywał, gdy przebywałem w gangach miałem podobne zdanie, lecz po tygodniu bycia w sapd już widzę jak to wygląda z jednej i drugiej strony mostu. Nie każda ranga ma prawo do zatrzymania cie od buta za 6/6, musisz coś zrobić aby mogła zacząć kontrolę- przekroczyć prędkość etc. To samo jest z każdym funkcjonariuszem- nie każdemu chce sie ganiać za kropkami niektórzy wolą suszyć niektórzy prowadzić pościgi itp itd. Zarzucanie nam jako sapd że każdy łapie kropki od razu gdy je widzi jest takie same jak wrzucanie każdego gangusa do jednego worka i gadanie że jest zwierzyną. 
Co do tematu iż używamy radaru, nie używamy go gdy pościg jest rp i jeżeli osoba nam ucieknie to ucieknie, gdy ją złapiemy zazwyczaj dajemy jej mniej za chęć odgrywania rp. Może być to dla niektórych dziwne ale rp jest ciekawsze od pościgu jak małpa po górkach. Jeżeli naprawdę uciekasz po pagórkach skaczesz na skejcie po dachach tylko by nam uciec a potem napisać hehe es te sapd xD 4 radiole a ja im uciekłem, używamy mapki i wsm. sam regulamin nam na to pozwala aby (gdy jesteś gangusem) w czasie 30 minut wjechać ci na baze i cie zatrzymać lub wznowić pościg.
Nie chcesz abyśmy byli takimi "ch****i" dla ciebie, nie bądź "ch***m" dla nas. Jeżeli uciekasz na zasadach non rp i my używamy zagrywek non rp. Wydaje mi się to prosta logika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycje na temat zmian w Departamencie to chyba jedne z cięższych tematów. Jedyne wypowiedzi to zaprzeczanie sobie nawzajem co jest lepsze i "walka" pomiędzy członkami frakcji, a ich tzw. ofiarami. Mimo wszystko jestem takiego samego zdania jak koledzy wyżej, bo w końcu jak mowa tu o RP to raczej w Polsce, Ameryce czy innych krajach nie ma czegoś takiego jak mapa, na której oznaczone są osoby poszukiwane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Doneq napisał:

Nie będę ukrywał, gdy przebywałem w gangach miałem podobne zdanie, lecz po tygodniu bycia w sapd już widzę jak to wygląda z jednej i drugiej strony mostu. Nie każda ranga ma prawo do zatrzymania cie od buta za 6/6, musisz coś zrobić aby mogła zacząć kontrolę- przekroczyć prędkość etc. To samo jest z każdym funkcjonariuszem- nie każdemu chce sie ganiać za kropkami niektórzy wolą suszyć niektórzy prowadzić pościgi itp itd. Zarzucanie nam jako sapd że każdy łapie kropki od razu gdy je widzi jest takie same jak wrzucanie każdego gangusa do jednego worka i gadanie że jest zwierzyną. 
Co do tematu iż używamy radaru, nie używamy go gdy pościg jest rp i jeżeli osoba nam ucieknie to ucieknie, gdy ją złapiemy zazwyczaj dajemy jej mniej za chęć odgrywania rp. Może być to dla niektórych dziwne ale rp jest ciekawsze od pościgu jak małpa po górkach. Jeżeli naprawdę uciekasz po pagórkach skaczesz na skejcie po dachach tylko by nam uciec a potem napisać hehe es te sapd xD 4 radiole a ja im uciekłem, używamy mapki i wsm. sam regulamin nam na to pozwala aby (gdy jesteś gangusem) w czasie 30 minut wjechać ci na baze i cie zatrzymać lub wznowić pościg.
Nie chcesz abyśmy byli takimi "ch****i" dla ciebie, nie bądź "ch***m" dla nas. Jeżeli uciekasz na zasadach non rp i my używamy zagrywek non rp. Wydaje mi się to prosta logika...

Doneq, nie raz byłem łapany za nic, nie raz odchodziłem od komputera czy to po jakieś jedzenie czy coś a jak już wracałem do komputera to patrzę a za mną już Jaqoob stoi i każe mi wysiadać z auta. Ostatnio miałem sytuację gdzie podjechałem na mechanika Los Santos ponieważ musiałem załatwić jeden biznes i co się stało? podjechał czarny sultan, czarne szyby i chłop drze do mnie pizde wysiadaj z auta, gdzie tu jest rp oraz normalna radość z rozrywki bo wydaję mi się że SAPD stało się nowym gangiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak. I co jeszcze? Frytasy do tego?
@Kajersky, @Iruke, @ShuCu i @Doneq dobrze Wam to wytłumaczyli. I tyle Wam powiem.
Po prostu nie odwalacie i nie będzie 'lipy', nie będzie 1-6/6 ciągle na HUD'zie. Będziecie seksownie URADOWANI.
Jestem na NIE.

Edytowane przez SprytsBeng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi