Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Rexu02

[Propozycja] [Serwer] <Nowe warianty> - <Rexu02>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rexu02
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Na serwerze jest bardzo bardzo mało fajnych wariantów, które są warte uwagi i chciałbym żeby kilka zostało dodanych np. żartem jest to, że w Infernusie albo Cheetahu nie ma otwieranych lampek. 
Kilka propozycji ode mnie:
-Otwierane lampki tak jak w Previonie(Honda Prelude II): Infernus, Cheetah, Uranus, ZR-350.

-Zabudowanie Waltona(mam na mysli usuniecie tego drewna i wstawienie normalnej blachy)
Mam nadzieję, że propozycja zostanie przyjęta, bo możliwość fajnie zrobienia aut to jedyna rzecz mnie zatrzyma tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie jestem na tak, przy okazji można byłoby dodać jakieś nowe felgi bo nudny się robi już ten tuning na tych samych częściach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzam wielokrotnie: @Frixo dodaje warianty do NASZYCH pojazdów. On osądza do czego i kiedy to ma być. Pisanie takich propozycji nie popłaca bo nigdy takie propozycję nie przechodzą. Przykro mi.

Edytowane przez SprytsBeng

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 30.10.2020 o 01:34, SprytsBeng napisał:

Powtarzam wielokrotnie: @Frixo dodaje warianty do NASZYCH pojazdów. On osądza do czego i kiedy to ma być. Pisanie takich propozycji nie popłaca bo nigdy takie propozycję nie przechodzą. Przykro mi.

stary ja juz nie osadzam pozdro

ps nie zrobie ci rexu animowanych lampek w infernusie bo sie nie da 

Edytowane przez Frixo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frixo a kto mówi o animowanych lampkach??? Ja mówie o wariancie który ma otworzone już lampki. Zresztą da sie, chyba wiesz na jakim serwerze to jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Rexu02 napisał:

@Frixo a kto mówi o animowanych lampkach??? Ja mówie o wariancie który ma otworzone już lampki. Zresztą da sie, chyba wiesz na jakim serwerze to jest 😉

Animowane lampki da się zrobić za pomocą skryptu, ale już te "otwarte" jako wariant w zupełności by starczyły.

Ja sam nie mogę doczekać się wariantu do Admirala, czy Staliona więc propozycja jak najbardziej trafna. Jestem na tak.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, zipp napisał:

Animowane lampki da się zrobić za pomocą skryptu, ale już te "otwarte" jako wariant w zupełności by starczyły.

Ja sam nie mogę doczekać się wariantu do Admirala, czy Staliona więc propozycja jak najbardziej trafna. Jestem na tak.

Dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.11.2020 o 21:02, Rexu02 napisał:

no jest ale trzeba na to 2 warianty zarezerwować a pisałem juz o tym do krzyska dawno temu to negatywna była odpowiedz

• Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale żeby odejść z serwera bo nie ma jakiegoś tam warianciku to: xdddddd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Frixo napisał:

ale żeby odejść z serwera bo nie ma jakiegoś tam warianciku to: xdddddd

chodzi o caloksztalt, dla stalych graczy takie warianty, nowe felgi czy ogolnie nowe mozliwosci tuningu, nowe prace jakies fajne, naprawienie motorków w końcu(XDD), czy ogólnie takie rzeczy zatrzymają stałych graczy, jeśli nie rozumiesz to szkoda.

"możliwosc fajnego zrobienia aut to jedyne co mnie zatrzyma tutaj" coś takiego wyżej napisałem, taka jest prawda, tutaj się mało co dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi