Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
flapcio321

[ZAAKCEPTOWANE] niedostosowanie sie do regulaminu [jaqoon + La_Chmura] [flapcio69]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: flapcio69
Nick oskarżonego: @jaqoob i @La_Chmura
Data i godzina zajścia:  10-28-2020 godzina  14:52
Powód skargi:  niedopasowanie się do  regulaminu SAPD
Opis zdarzenia:  no to tak zaczęło się tak ze jechałem i uciekałem  przed policja    pojechałem w stronę sf  i było także jechałem i  silnik mi zgasł i 3 sułtany mnie zblkowaly to ja   postanowiłem  wyjść z auta jak dostane informacje od kogoś żebym wyszedł  z autka  wiec nie dostałem takiej informacji oni nagle zaczęli do mnie strzelać    bez żadnego ostrzeżenia nic potem było tak ze mnie już schowali do aut a kolegę który jechał zemną czyli @AmerRox  pod jechał pod niego  La- chmura  (miał taki nick na serwie )  i    La_Chmura  przejechał przed niego i zaczął strzelać do niego  i go  zabił chociaż on nie prowadził tyle odemnie niech się  inni wypowiedzą
Dowody
 mta-screen_2020-10-28_14-42-38.thumb.png.3054dddeb37bde9aa4d69829716bd72a.png

Coś od siebie: liczę na ukaranie tych osób

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry chcial bym sie wypowiedzieć do tego tematu ponieważ tak jak mój kolega   napisal   było tak ze chcialem wziąc auto jakies z przecho  bo myślalem  że zostalem juz pusczony ale nagle  stalo sie to że   Jaqoob  podjechal do   mnie  i powiedizal zebym sie zatrzymal to sie zatrzymalem i  on nagle zaczą do mnie strzelać  noi tyle odemnie

mta-screen_2020-10-28_14-42-57.png

• Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Sergeant I La_Chmura. Dn. 28.10.2020 około godz. 14:30 rozpocząłem pościg za zielonych chettachem przy którym uczestniczyłeś(przeszkadzałeś, pitowałeś mnie oraz reszte jednostek). Gdy na uciekinierze został zastosowany manewr BOX  podjechałeś swoim przepięknym diablo i próbowałeś "rozepchać" jednostki żeby mógł odjechać, wtedy rozpoczął się do was ostrzał, jedna jednostka ( @jaqoob) pojechała za wami ponieważ taranowałeś nasz jednostki, Po odstawieniu uciekiniera dołączyłem się do pościgu, gdy zgasł wam silnik otworzyliśmy do was ponownie ostrzał, jako iż ponieważ już wcześniej został do was otwarty ogień, zaczeliscie wtedy ucieczkę pieszą, pasażer wbiec do parkingu wirtualnego żeby wyciągnąć nowy pojazd, ty natomiast zacząłeś uciekać w tą samą stronę natomiast po spacyfikowaniu kolegi odbiłeś w przeciwną stronę, zostaliście spacyfikowani, po pacyfikacji sprawdziliśmy was dwóch w komputerach policyjnych, okazało się że oboje posiadaliście status 6/6. Nic więcej do dodania nie mam 😉 

Edytowane przez Oskarowskyy
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
Potwierdzam wersję @Oskarowskyy, jedynie co mógłbym dodać to odpowiedź na komentarz @AmerRox, już ci tłumacze dlatego zostało ci wbite bw... Po złapaniu kierowcy pojazdu diablo, który uciekał a Ty byłeś jako pasażer, zobaczyliśmy, że posiadasz tak samo status 6/6, w tej sytuacji puściłem Ci binda ''*KRZYK*Tu SEU zatrzymaj się z podniesionymi rękoma w górze w przeciwnym wypadku użyje broni palnej'' po tej wiadomości zacząłeś uciekać z buta, w stronę przechowalni, aż w końcu dotarłeś do przechowalni, nie miałem innej możliwości niż wbicie Ci bw, ponieważ gdybym tego nie zrobił to najzwyczajniej w świecie, byś se wyjął ten pojazd, i zaczął uciekać, jednocześnie rozpoczynając kolejny pościg. Nie wiem dlaczego się tak zdziwiłeś, że użyłem broni palnej, przecież w samym bindzie jest to napisane, że jeżeli się nie zatrzymasz to użyje broni palnej. Nie wykonałeś moich poleceń, więc musiałem użyć innej siły. Myślę, że nic nie mam do dodania, czekam na rozpatrzenie przez zarząd.

Tutaj cytat Twojej consoli w ramach poparcia moich zdań. 
consola.png.2dfe987b0fe1e7a7ec2e52168e16e1e4.png

Pozdrawiam Jaqoob.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam teraz pytanie do @Oskarowskyy i @jaqoob jakim cudem jak widać u mnie w konsoli nie dostałem żadnego ostrzeżenia  żebym  wyszedł z auta i    podniósł ręce   a jak widać u @AmerRox w konsoli tam    co zaznaczyłeś @jaqoob   tego binda wysłałeś  mi w trakcje jak uciekałem  w sf jak bylismy    koło mostu sf jak sie jedzie do lv  wiec no   wyslales tego binda jak 1 raz mi zgasla fura takzee no

obraz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.10.2020 o 15:10, AmerRox napisał:

Jaqoob  podjechal do   mnie  i powiedizal zebym sie zatrzymal to sie zatrzymalem i  on nagle zaczą do mnie strzelać

Dostałeś również polecenie wyjścia z pojazdu z podniesionymi rękami, co widać na załączonym przez Ciebie dowodzie.

Co do samej skargi, skoro taranowaliście radiowozy, stwarzaliście zagrożenie w ruchu drogowym, funkcjonariusze mieli prawo otworzyć do Was ogień w celu jak najszybszego zaniechania Waszych dalszych działań. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to brak nakazu zatrzymania się na pierwszym dowodzie, zostanie odbyta rozmowa na ten temat z funkcjonariuszami.

• Szokujące 1
  • Zabawne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności