Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Serwer] Urozmaicenie pracy Rybaka - Vicio.

Wiciuuu
 Share

Recommended Posts

Nick: Vicio.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, przychodzę do działu Propozycji, z propozycją na Urozmaicenie dość zapomnianiej, a nawet dla sporej ilości graczy nieznanej pracy "Połowu Ryb". Wiele graczy, po dodaniu pracy rzuciło się do pracowania na niej, z powodu sporych zarobków, ale zarobki się zmniejszyły, a gracze uciekli z tej roboty. Chciałbym dać kilka pomysłów od Siebie, do tej pracy. Sam lubię tą na niej popracować, i chciałbym aby więcej graczy na niej pracowało.

POMYSŁY:

I - Dodanie szerszej ilości ryb do połowu, oraz cięższych do złapania, co by wiązało się z większą płacą, za nie.  ( aktualnie są 3 rodzaje ryb do złowienia )

II - Dorzucenie innych rodzajów przynęt, o innych kwotach ( na które ryby będą brały częściej/rzadziej )

III - Zmienna kwota za ryby - Co jakiś czas

IV - Jeśli to możliwe - Zrobienie, kilku skromnych ulepszeń do owej pracy: ( wiem, nie jest to praca dorywcza )

➕ Szybszy połów ryb

➕ Wolniej ruszający się wskaźnik ( przy droższych rybach )

V - Dodanie rankingu najlepszych rybaków, chodzi o ilość złowionych ryb - resetujący się co jakiś czas

To tyle z moich pomysłów, liczę na pozytywne przyjęcie propozycji, przez graczy, jak i samego Brzysia

Edited by Wiciuuu
  • Lubię To 1

Jak najbardziej na tak, z 2 dni temu pierwszy raz przyszedłem na rybaka, w sumie przywołała mnie wędka w schowku po poprzednim właścicielu auta, tak jak piszesz praca jest przyjemna, lecz stosunkowo mało graczy aktualnie się nią interesuje, propozycje które opisałeś być może to zmienią w jakimś stopniu

Faktycznie praca jest zapomniana. Nikt praktycznie na niej nie pracuje. Zdarzają się pojedyncze przypadki co kilka dni. I to wszystko, tyle z tego widzieli.
Ale tak jak @Wojak napisał - nie jest to praca dorywcza, a dodatek i że można się na tym 'dorobić'.
Wszystko na tak bez dwóch słów / zdań.

Sam lubię ze znajomymi oderwać się od rutyny i sobie połowić dla przyjemności, co do zarobków to średnio 5-6 k w godzinę da się zrobić, więc mniej więcej tyle, co kadet SAPD zarabia za godzinę duty. Fajnie by było, aby przywrócić jej dawną świetność. Z zarobkami bym nie szalał jakoś zbytnio, ale ogólnie propozycja na +

Miło jest czasami porobić coś innego na serwerze i pośmigać na innych pracach. Muszę przyznać że chyba raz tylko przetestowałem tą prace i mnie odrzuciła. Przydałby się jakiś ranking i coś co by ludzi motywowało do pracy na rybaku - być może sam bym tam częściej wpadał. Jak najbardziej na tak

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy