Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
holdfast

[ODRZUCONE] [ Nieznajomy 0_THE ] [holdfast_]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  holdfast_
Nick oskarżonego:  Nieznajomy 0_THE
Data i godzina zajścia:  24.10.2020
Powód skargi:  Zabicie mnie podczas zatrzymania
Opis zdarzenia:  Wszystko jest na nagraniu, nie rozumiem dlaczego zostalem zabity :(((
Dowody

Coś od siebie

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celem przyśpieszenia weryfikacji użytkownika, na którego napisana została skarga: 
Nieznajomy 0_THEK -> Michael_Clinton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja kierowałem akcją i sprawa wygląda następująco. Ruszyliśmy na patrol jednostką SEU w celu zatrzymywania osób poszukiwanych w stanie San Andreas. Wszystko szło dobrze, dopóki pan holdfast_ nie zaczął za nami jeździć, prowokować do pościgu itd. Pościg rozpoczęliśmy po krótkim odwalaniu oskarżającego mnie. Zatrzymałeś się, więc przeszedłem do zatrzymania SEU i zajechałem Ci drogę (zatrzymanie drogowe SEU jednym pojazdemimage.png.e20d1018c71d2313213ff27a12c707d5.png). Wysiadłem do Ciebie celując (binda, że masz wysiąść z podniesionymi rękoma puściłem), lecz ty postanowiłeś uciekać, jednak twój silnik Ci to udaremnił i nie odpalił, więc postanowiłem po prostu Ciebie spacyfikować jak najszybciej. Niestety, wczoraj czyściłem powtórki i nie mam nagrania ze swojej perspektywy. Na akcji bodajże był Quizorrek oraz b_blancik.

Edytowane przez HarDziK
  • Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytując fragment regulaminu frakcji, rozdział XI. Uprawnienia i obowiązki funkcjonariuszy, pkt. 16. "Członek frakcji, pełniący służbę ma prawo do użycia śmiercionośnej siły (deadly force) w przypadku gdy ma uzasadnione podejrzenie, że podejrzany (osoba uciekająca, bądź do której prowadzona jest interwencja) stwarza poważne zagrożenie (może spowodować uszczerbek na zdrowiu lub życiu innych oraz własnym). Śmiercionośnej siły można również wykorzystać w przypadku zapobiegnięcia wydostania się (bądź ucieczki) przestępcy."

Na załączonym przez Ciebie nagraniu wyraźnie słychać jak i również widać, iż próbujesz zapalić silnik swojego pojazdu. Widać również, iż dostałeś polecenie wyjścia z pojazdu, do którego się nie zastosowałeś. Nie widzę tutaj błędu funkcjonariuszy. Odrzucam.

• Lubię To 1
  • Kocham To 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności