Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Rifex60cm

[Propozycja] [Serwer] Więcej ulepszeń na złodzieju - Rifex60cm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rifex60cm
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: dodanie więcej ulepszeń na pracy złodziej (Okradanie domów)
DODANIE NOWYCH ULEPSZEŃ TAKICH JAK:

- Opony offroadowe (koszt 300-400 punktów pracy)
- Różne modyfikacje wizualne pojazdu (koszt 500-2000 punktów pracy)
- Lekko droższe przedmioty niż normalnie, losowość 10-20% (koszt 1200 punktów pracy)
- Nowy pojazd, np. Rancher, Burrito (koszt 1200-2500 punktów pracy)

Myśle że te ulepszenia urozmaiciły grę graczom którzy posiadają już wszystkie ulepszenia.

• Lubię To 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To by było nieuczciwe dla innych prac, Autobusy. Posiadam na nich wszystkie ulepszenia, i punktów na kolejne wykupienie wszystkich. I nie dodają nic nowego do nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, dziesienczlotych napisał:

po huj ci wizu w pracy

dla graczy którzy już nie maja robić co z punktami ulepszeń to zawsze może być urozmaicenie rozgrywki 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jedynym sensownym ulepszeniem z ów wymienionych jest inny pojazd, konkretnie burrito. Opony offroadowe są dość fajnym smaczkiem ale w większości przypadków nie są przydatne, vizu do pojazdu roboczego mi tu nie styka za bardzo, droższe itemy - na serwerze jest wprowadzony system większej płacy im więcej robisz na danym typu pracy max +15% zarobków, wystarczy tyle. Oprócz nowego pojazdu, każde ulepszenie jest trochę niepotrzebne. Jestem na nie, przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje, mi sie, ze za duzo wymagasz od tej pracy, o ile te off-roady i bosty do zarobkow to rozumiem ale cos vizualnego?!? 
Propozycja z rodzaju ''znudzila mi sie praca''
Na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre dodatki mogłyby być, np. droższe rzeczy, lub nowy pojazd, lecz wizu, lub offroady sensu nie mają przy takiej prędkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje, mi sie, ze za duzo wymagasz od tej pracy, o ile te off-roady i bosty do zarobkow to rozumiem ale cos vizualnego?!? 
Propozycja z rodzaju ''znudzila mi sie praca''
Na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecne ulepszenia w zupełności wystarcza. Sam mam dosyć sporo tych pkt   bo troche pracowałem ale należy też pamiętać że te pkt na złodzieju nabijają się znacznie szybciej niż na innych pracach. Off-roady mogłyby być jednym z ulepszeń fakt ale każda praca ma też raczej limitowaną ilość ulepszeń więc nie ma sensu dodawać kolejnych - po prostu jakieś utrudnienia w każdej pracy też muszą być. Tak jak mówię te off-roady jako ulepszenie jedynie mogłyby się pojawić - ale nie musza.

Edytowane przez Exiss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualne ulepszenia są wystarczająco dobre, więc nie widzę tutaj potrzeby dodawać np. "Lekko droższe przedmioty niż normalne, losowość 10-20%", jeżeli chcesz dostawać więcej na przedmiot wystarczy rozpocząć kurs w 3/4 osoby, gdzie to dostajesz 140-151$ za przedmiot + jak zrobisz 5000 punktów to masz dodatkowe +15% do zarobków, więc to już jest większy zarobek no i oczywiście posiadasz Premium to kolejne +10% do zarobków. Co do "Różne modyfikacje wizualne pojazdu" jest to totalnie zbędne ulepszenie, po co komu ulepszać pojazd wizualnie skoro w tej masz okradać domy a nie lansować się pojazdem, następne "Nowy pojazd" Boxville jest dobrym pojazdem i nie ma po co go zmieniać, wystarczy uzbierać 1200 punktów na ulepszenie, które to ulepsza v-max pojazdu no i na koniec "Opony off-road'owe" no jest tu możliwość tego dodania, ale po co? Jeżeli nie umiesz sobie poradzić pojazdem po wjechaniu na plamę to już jest twoja sprawa, naucz się jeździć i nie będzie problemu i pisania propozycji o dodanie ulepszenia opon off-road'owych. Mówiąc ogólnie to owa propozycja jest bez sensu i jestem na Nie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość rzeczy jakie proponujesz dodać do owej pracy po prostu nie są zbyt praktyczne. Części wizualne nie są w żaden sposób potrzebne, a zmiana samochodu odpada, ponieważ jest ulepszenie na modyfikacje jego silnika (dodanie v-maxu). Co do opon offroadowych to w stu procentach się z tobą zgadzam, przydałyby się. O droższych przedmiotach już nawet nie ma co wspominać, bo i tak w godzinę można zarobić lekko ponad 20,000$. Przykro mi, lecz jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi