Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Rzut kostką w Kasynie - SpriteK.

SpriteK
 Share

Recommended Posts

Nick: SpriteK.
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Mianowicie to fajnie by było trochę pohazardować swoją kaską i taka kostka idealnie by się nadawała. Tłumaczę jak by to wyglądało, kilka osób może to kojarzyć bo jest to na innym serwerze lecz jest to bardzo fajna opcja która przyciąga wiele graczy. Przychodzisz sobie do kasyna i idziesz w takie wyznaczone miejsce w kasynie do grania w kostkę i możesz zaprosić kogoś innego do gry w kostkę o kase którą masz przy sobie (np. /wyzwij RobertKubica 5000) i taką komendą wyzywasz gracza, komendą /wyzwanie akceptuj - zatwierdzasz dane wyzwanie) no i gdy przeciwnik zaakceptuje twoją gre to gracie (tutaj akurat o 5k przykładowo), system losuje kto ile wyrzucił i na czacie wyświetla kto ile wyrzucił kropek, no i ta osoba która wyrzuci więcej - wygrywa całą pulę czyli twoje 5k które postawiłeś i przeciwnika z którym grałeś, czyli łącznie 10k. Moim zdaniem fajna opcja, będzie można w wolnym czasie sobie pograć o kaskę i oczywiście jak to hazard przegrać a jednocześnie wygrać coś.

20 minut temu, Wojak napisał:

Ale w kasynie jest stół do grania w kości, więc nie wiem po co ta propozycja.

Nie pomyślałem o tym, rzadko bywam w tym kasynie a z resztą ten rzut kostką jest słaby, bo trzeba 4 osób do gry i nie możesz wyzwać osoby pojedynczo o ile kasy chcesz.

• Supporter
56 minut temu, SpriteK napisał:

Nie pomyślałem o tym, rzadko bywam w tym kasynie a z resztą ten rzut kostką jest słaby, bo trzeba 4 osób do gry i nie możesz wyzwać osoby pojedynczo o ile kasy chcesz.

To fakt, że nie można we 2 osoby, jestem na tak, aby dodali stół na 2 osoby.

Edited by Wojak

• 3 months later...
  • 4 weeks later...