Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[ODRZUCONE] [NIEZNAJOMY] [CYSPER]

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  cysper
Nick oskarżonego:  kominiarke miał (Nieznajomy 0_HEHF)
Data i godzina zajścia: 13.10.2020 | godzina 01:00
Powód skargi: 0rp i zastrzelenie mnie bez powodu 😞
Opis zdarzenia: Zatrzymał mnie ziomek z SEU ,wysiadl z auta i zaczal do mnie celowac po czym mnie  zastrzelił tak o bez zadnej inicjacji i checi odgrywania rp. Nawet nie odpalilem silnika, nic krzywego nie powiedzilem, tylko chcialem fajnie odegrac roleplay.
Dowodyhttps://imgur.com/KOZBtoQ - tylko to mam bo wiecej ss nie zrobilem 😞
Coś od siebie: Nie mam nic do niego, chcialem dac sie zatrzymac bo owszem ,mialem 6 gwiazdek ale fajnie chcialem to odegrac a on wysiadl i mnie zastzelił jakby zamiast grac w MTA ,grał w CS:GO 😞

Odnośnik do odpowiedzi

Uszanowanie, byłem to ja.
Zacznijmy od początku...
Dzień jak co dzień, wieczór cisza i spokój, byłem na SEU więc zacząłem łapać sobie czerwone kropeczki, w końcu to mój obowiązek. Zobaczyłem Ciebie, wiec podjechałem, puściłem binda ''Tu SEU, zatrzymaj swój pojazd i wyjdź z niego z uniesionymi rękoma w górze'' wysiadłem z pojazdu, wziąłem M4 i zacząłem w Ciebie celować, oczekując aż, wykonasz moje polecenia, ty, zamiast je wykonać, to stałeś i po chwili zacząłeś palić kapora swoim autkiem, czekałem, czekałem i jeszcze raz czekałem aż w końcu moja cierpliwość się skończyła, wiec postanowiłem wbić ci bw, niestety nie miałem innej możliwości, ponieważ byłeś w ruchu i nie miałem jak cię wywalić z pojazdu poprzez interakcje. Dodatkowo w tej całej ''poczekalni'' aż wykonasz moje polecenia, robiłeś sobie jaja na Voice Chacie i zacząłeś się śmiać z puszczanych bindów. Nie wiem jak ty chciałeś odegrać jakiekolwiek RP, kiedy praktycznie przez cały czas robiłeś sobie jaja na VC oraz paląc kapcia swoim autem. Dodatkowo wydaje mi się, że SS w tej całej sytuacji to nie dowód.

• Lubię To 2
Odnośnik do odpowiedzi

po 1 to nie palilem kapora bo mialem silnik wylaczony a po 2 to powinienes rozmawiac ze mna badz podjac sie jakiej kolwiek interakcji z obywatelem a nie tylko bind i 3 strzaly w glowe.
A jaja to sobie robilem na vc bo wkoncu po to są gry komputerowe - aby sie dobrze bawic a nie ciagle chodzic z kijem w du**e. Rzuc troche na luz nasteponym razem a nie bawisz sie w 'groznego gline ktorego nikt nie lubi'. 🙂

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, cysper_ napisał:

po 1 to nie palilem kapora bo mialem silnik wylaczony a po 2 to powinienes rozmawiac ze mna badz podjac sie jakiej kolwiek interakcji z obywatelem a nie tylko bind i 3 strzaly w glowe.
A jaja to sobie robilem na vc bo wkoncu po to są gry komputerowe - aby sie dobrze bawic a nie ciagle chodzic z kijem w du**e. Rzuc troche na luz nasteponym razem a nie bawisz sie w 'groznego gline ktorego nikt nie lubi'. 🙂

Szkoda mi słów na Ciebie, czekam na rozpatrzenie przez zarząd.

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro dostałeś polecenie opuszczenia pojazdu, to go opuszczasz. W tym przypadku Twoje niezastosowanie się do tych poleceń było jednoznaczne z użyciem środków przez funkcjonariusza, abyś ten pojazd opuścił. Skoro chciałeś odgrywać RP, mogłeś to zrobić już po wyjściu z pojazdu. Skarga odrzucona.

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy