Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
DonOniX

[Propozycja] [Serwer] rekonstrukcja dma? - DonOniX

Rekomendowane odpowiedzi

No to od początku, DM jest monotonny wszyscy o tym wiedzą, sam opiekun organizacji dziś chciał coś na niego wnieść ale takie zmiany co tam napisał  mało dadzą. Wszyscy chcą "starego dma", zastanówcie się teraz głębiej, co takiego było na tym starym DMie, że  wszyscy chcą do niego wrócić? Według mnie:

-Brak gry na pixel (czego nie da się już zmienić bo to przyszło z czasem),

-Stałe gangi które faktycznie coś grały a nie stały z boku i robiły po 2-3 tereny jak najszybciej i zwiewiały, ludzie chcieli grać, bo było kogo bić i to nie były 3-4 osoby  jak teraz, bo teraz słyszę, że masówka z tylu się składa co jest śmieszne, prawdziwe masówki składały się  z  15-20 osób minimum. Ludzie wtedy się bili faktycznie cały czas i chciało sie grać. 

-Ludzie mogli się sojuszować jak chcieli, teraz już raczej to nie przejdzie bo wszyscy wiemy jak było ale kto wie ^^

Moim zdaniem co można zmienić dla przyjemniejszej gry chociaż na kilka miesięcy:

-Nie robić 10 gangów po 20 slotów, bo tyle to gra średnio osób na serwerze tylko zrobić stałe 3-4 gangi (po 30 slotów? Wszystko do ustalenia) i od tego zacząć, dopiero jeżeli zacznie brakować slotów czy coś w tym stylu to dodawać kolejne, jeżeli to przejedzie to proponuje do tego wipe, po poprzednim wipe'ie ilość ludzi do gry była strasznie wysoka. Ludzie wrócili do gry i te osoby faktycznie grały dłużej

Chcesz coś zmienić czego nie napisałem w tym poście? Napisz to w komentarzu, chętnie wszyscy przeczytamy. 

Jeżeli zmiany ci nie pasują to napisz dokładniej czemu, komentarz "na nie" to se w dupsko wsadź

@Ricky wypowiedz się na ten temat i dorzuć tu swoje 3 gorsze, bo widzę, że  też chcesz coś zdziałać ale sam nie wiesz do końca co.

Osoby, które nie graja/ nie grały nie wypowiadajcie się, bo nie będą wasze wypociny brane pod uwagę.

• Kocham To 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wy marudzicie na temat tego dm'a xD
Ciagle checie cos zmieniac, sami nie wiecie czego dokładnie chcecie.
Neutral

• Przykre 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, jaqoob napisał:

Neutral

Łatwo powiedzieć bo jesteś w policji, policja cały czas zostaje w jakiś sposób urozmaicana, macie dużo zmian, dużo nowości. A my co mamy? Cały czas tego samego nudnego dm'a który imo już jest resident sleeper, jedyne co ostatnio nowego dostaliśmy to usunięcie weapon day'a co dużo nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie powiem tak. Też uważam że DM jest nudny w porównaniu do tego co było kiedyś. Ale ta propozycja jest napisana na przysłowiowym kolanie. Lepiej przysiąść w więcej osób i przedyskutować i napisać obszerniej. Jestem na tak co do zmian, ale ta propozycja słabo napisana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, jaqoob napisał:

Neutral

Policja sie wypowiada BloodTrail

• Lubię To 1
  • Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak wszystko ładnie opisane lecz proponował bym jeszcze zwiększyć procenty na heady bo teraz wygląda to kto pierwszy zrobi fast reload lub zużyje apteczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DonOniX Wszystko spoko pieknie ladnie. Tylko z tymi ludźmi co teraz graja na aktualnym dmie straego dma nie stworzysz niestety. Tez bym bardzo chcial wrócić do tego co było kiedyś. Brak grania na pixel, brak wyzwisk, brak zmieniania gangów jak rękawiczki, brak grania pod hajs. Uwierz mi bardzo chciałbym tego ,ale obawiam się, że coś takiego z tym community nie wypali, ale warto spróbować. Myślę, że dużo osób ma takie same zdanie jak ja .Propozycja jak najbardziej na tak.

Edytowane przez Matju
  • Lubię To 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Matju napisał:

@DonOniX Wszystko spoko pieknie ladnie. Tylko z tymi ludźmi co teraz graja na aktualnym dmie straego dma nie stworzysz niestety. Tez bym bardzo chcial wrócić do tego co było kiedyś. Brak grania na pixel, brak wyzwisk, brak zmieniania gangów jak rękawiczki, brak grania pod hajs. Uwierz mi bardzo chciałbym tego ,ale obawiam się, że coś takiego z tym community nie wypali, ale warto spróbować. Propozycja jak najbardziej na tak.

+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super propozycja, raz już proponowaliśmy coś takiego wraz z avillenem lecz, niestety nie przeszło, może tym razem się uda, na BIG tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z perspektywy czasu dm zmienił się drastycznie. Będąc jednym z członków organizacji przestępczej ( na v2 ) gracze nie tryhardowali, a zwłaszcza nie było gry pod pixel. Dodatkowo dostępne były snajperki dostępne do kupienia w panelu. Jestem na tak 

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem wszelkie drobne zmiany typu ilość członków w gangach nic nie zmieni. DM ma już prawie 1,5 roku a niektórzy nadal tu grają od tego czasu i to po prostu się przejadło. W gangach zmieniła się społeczność i stary DM nie wróci bez tej samej społeczności. Rok temu DM nie potrzebował rozpisywania każdej zasady po kolei w regulaminie, po prostu ludzie tutaj teraz oczekują czego innego i wszelkie próby przywracania 'starego DM' się kończyły porażka

• Zabawne 1
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Tehciu napisał:

Ogólnie powiem tak. Też uważam że DM jest nudny w porównaniu do tego co było kiedyś. Ale ta propozycja jest napisana na przysłowiowym kolanie. Lepiej przysiąść w więcej osób i przedyskutować i napisać obszerniej. Jestem na tak co do zmian, ale ta propozycja słabo napisana.

Od czegoś trzeba zacząć, napisałem to sam jak widać jako jedyny nie jestem za takimi zmianami ale jak najbardziej można usiąść i coś przegadać

41 minut temu, brzys napisał:

Moim zdaniem wszelkie drobne zmiany typu ilość członków w gangach nic nie zmieni. DM ma już prawie 1,5 roku a niektórzy nadal tu grają od tego czasu i to po prostu się przejadło. W gangach zmieniła się społeczność i stary DM nie wróci bez tej samej społeczności. Rok temu DM nie potrzebował rozpisywania każdej zasady po kolei w regulaminie, po prostu ludzie tutaj teraz oczekują czego innego i wszelkie próby przywracania 'starego DM' się kończyły porażka

Przypomnij sobie wipe, ilość ludzi która grała kiedyś strasznie wzrosła, minęło sporo czasu od ostatniego wipe który przyjął się pozytywnie wśród wszystkich graczy, nie tylko w gangach, samc wtedy jeszcze albo des juz nie pamiętam miała zdecydowanie więcej zgłoszeń, sapd również sporo zyskało ponieważ byliśmy bez broni l zwyczajnie nie mieliśmy szans także rp było wymogiem na napad. Każdy był zadowolony

Edytowane przez DonOniX
.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda dm jest teraz strasznie nudny a co do tej propozycji co by się nie stało to i tak sie nie stanie a naprawde stary dm był przepiękny i rozgrywka nie była tak monotonna jak teraz. 

Na Tak! | ale i tak ciężko to widze donon ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi