Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Tablice Rejestracyjne - Kowol


Kowolek
 Share

Recommended Posts

Nick: Kowol
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Witam, moja propozycja dotyczy tablic rejestracyjnych na pojazdach. Rejestracja na każdym pojeździe zaczyna się od SA (czyli San Andreas). Mój pomysł jest taki aby dodać warianty tablic w zależności od tego gdzie pojazd został kupiony, w którym mieście wyciągnęliśmy go z przecho lub od naszego miejsca zamieszkania (lub bazy org.). Już tłumaczę trzecią zależność 🙂 Polegała by ona na tym że gdy mamy wykupiony domek np. w San Fierro wtedy każdy nas pojazd miałby tablice które rozpoczynały by się od liter nie SA tylko SF (od San Fierro) co miało by imitować sytuację gdzie auto jest zarejestrowane w innym mieście itd. Mogło by to być ciekawym urozmaiceniem i dopieszczeniem detali. Fajnie gdy na parkingu można było spojrzeć na tablice i sprawdzić skąd jest gracz który przyjechał tym pojazdem 🙂 .

Poniżej zamieszczam obrazek poglądowy (Tablice zostały edytowane w programie graficznym na wzór tych oryginalnych ze względu na bardzo niską rozdzielczość i jakość oryginału.)   513602290_Beznazwy.thumb.jpeg.485e1c0052fcd9b4462b53e407c704fa.jpeg

 

Edited by Kowolek
Link to comment
Share on other sites

Fajnie to opisałeś, że jak w innym mieście, miejscu mamy zarejestrowany pojazd to by pisało inaczej niż piszę cały czas SA, czyli San Andreas.
Ale. Za dużo papraniny, mieszaniny by tylko z tym było. Raczej to nie przejdzie. Ale mimo to - zobaczymy.
Neutral.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy